Skočiť na obsah

Váš obľúbený Tv seriál


littlewitch

Odporúčané príspevky

Two and a half man - za chvilu skonci, pocitam. Charlie ten chlast a drogy proste neunesie.

Boardwalk Empire - zatial najlepsie, co v TV je (resp. bolo)

 

minule si Charlieho rovno odviezli na odvykacku bo ho stopli policatji, po neviem kolko hodinovom natacani plneho chlastu a drog :) som zvedavy kedy to s nim sekne

 

s Boardwalk uplne suhlasim velmi kvalitna vecicka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ja som si obľúbila hlavne Big Bang v poslednej dobe, aj keď sú niektoré diely výborné, niektoré trošku zaostávajú, aj tak sa na to stále dá pozerať a dobre zabaviť (uvidím dokedy).. a už spomínaný boardwalk empire je parádny seriál. a nedávno som sa konečne pustila do band of brothers (teda to je skôr miniséria ako seriál) a hoci to nemám ešte dopozerané, u mňa na výbornú. okrem toho neviem odolať kriminálkam, na tie mám slabosť, teda hlavne doma pri tom oddychujem. na californication som zanevrela v poslednej dobe, housa si pomaličky ťahám v slovenčine, jeden z mála seriálov, na ktorý som si zvykla aj s dabingom, a občas mrknem aj na tudorovcov

 

ale inak nie som moc zaťažená na seriály (teda možno to tak nevyzerá :vystraseny:), ale treba ma veeeľmi dlho prehovárať, aby som si nejaký vôbec pozrela. mám radšej skôr minisérie, alebo ešte seriály s malým počtom dielov

 

a na tej šeherezáde sa smiali aj naši tureckí spolužiaci, čo sú tu na výmene, hovorili, že u nich to bežalo tak pred štyrmi rokmi, ale že sú na tom podobne, len krútili hlavou, že teraz to tu máme my :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Big Bang je dobry. Až na niektore vtipy, ktore su pre nas nefyzikov ťažko pochopiteľne.

House je jeden z mala serialov, kde je slovensky dabing vyborny, nebojim sa dokonca použiť slovo excelentny. A to veru fanušik dabingu nie som.

Californication je v 4. serii lepši ako kedykoľvek predtym. Sice je čim ďalej bizarnejši, ale hlavne vtipnejši.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozeram toho kopec, kedze filmy ma bavia uz len obcas

californication je stale dobre, aj ked sa to trosku mota, big bang ma lepsie a slabsie diely, ale stale sa drzi vysoko...how i met your mother priznam pozeram uz len zo zvyku...stargate mi nepokracuje, tak ma nastvali...vyborny menej znamy serial je eureka...rozpozeral som si community, vyborne scenky tam su a este cesky serial vypravej...simpsons seria skoncila, lost uzavreli uplne..inac klasiku obcas pozriem dokola mash, red dwarf ci black books

 

a pre kazdeho kto ma rad drsny anglicky humor odporucam serial misfits...vyborna zabava, len 2 serie po 6 resp 7 dielov...rychly spad, anglicky humor...skvela zabava...partia mladych delikventov dostane superschopnosti a rozhodnu sa s tym nalozit po svojom...

http://www.csfd.cz/film/269768-misfits/

 

a co som cital nazory, ze vraj Rim je vyborny, tak mozno ked nebudem mat co, tak to si rozpozeram :vystraseny:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S Eurekou ma dosť se*u. Uťali ju v strede sezony a stale nie a nie odvysielať zvyšok.

 

no co pozeram tak pokracovat ma az od jula...s tymto ma tiez dost seru, ale lepsie akoby to komplet zrusili ako niektore serialy, kedze sa to rusi vo velkom dost

 

Ten dabing Eureky je dosť divný. Aj hudba.

 

no eureku treba pozerat original...dabing sa len pri niektorych serialoch trafi (simpsonovci, red dwarf)...casto sa dabingom strati aj vtip...a maju peknu zrozumitelnu anglictinu v tomto serialy
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na ten som úplne zabudla. Pushing Daisies je skvelý, neuveriteľne sa mi páčili tie farby a spracovanie, aj námet. len sa doteraz neviem rozhodnúť, či je dobré, že už netočili ďalšie diely (kvôli ne/sledovanosti) a nenaťahovali to zbytočne, alebo by som ešte chcela vidieť ďalšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S Pushing Daisies musím súhlasiť, to bol doslova čarovný seriál. :zubiska:

Mňa by určite ďalšie diely potešili, mohlo sa to ešte zaujímavo rozvinúť, škoda ho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedže k mojim najobľúbenejším seriálom patrí Dva a pol chlapa som si z ľútosťou prečítal fakt že herca Charlieho Sheena vyhodili zo seriálu. :blush: A tým pádom s vysokou pravdepodobnosťou ten seriál skončil
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Dvakrat mi macka polozila labku na medzernik, vzdy prave vtedy, ked som citala nejaky ten prispevok laskyplne venovany Seherezade, a dvakrat ma tak cicka moja milena z prispevku vyhodila.

 

A vidite, aj to zviera vie, ze ten serial je na p :niee:

 

A oblubeny serial? Istu dobu som neskutocne zrala Supernatural, ale hoci ho mam stale rada, uz je to... menej. Podstatne menej. Asi preto, ze vsetko sa stale toci okolo toho isteho a samozrejme, ved to je v serialoch istym sposobom na dennom poriadku, ale co ja viem, nechyta ma to AZ TAK. Ale napriklad Stargate SG-1 som videla nespocetne velakrat a je to ten serial, ktory by som si naraz bola schopna pozriet od prvej do poslednej serie bez prestavky. A Damor mi spravil/a chut na Babylon 5... :)

 

A asi si konecne pozriem Californication ci BBT... Vsetci to chvalia... Chjaj, sa uz dam zlakat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

no hovorte si, čo chcete, Ordináciu sledujem od samého začuatku, tak neviem, prečo by som mala kvôli kritikám prestať. zaujíma ma, čo sa zas tam bude diať.

Šeherezádu som videla prvé asi 3 diely a záver vám môžem aj ja povedať: nakoniec sa vezmú a k malému pribudne sestrička alebo braček...ešte keď som robila, tak kolegyňa, ktorá to sledovala, ma pravidelne informovala, čo sa zas udialo, ale už vyše mesiaca do práce nechodím, tak nemám už prehľad... :D :o nesledujem to, lebo ma to nebavilo, a nie kvôli kritikám. Náhodou Skrytú vášeň som pozerala, konečne ženská, ktorá nehysterčila, že neukáže decko jeho otcovi a konečne chlap, ktorý sa nevyspal s prvou ženskou, ktorá zavrtela pred ním zadkom, keď bol pohnevaný s tou svojou. A hlavne - akí to pekní chlapci!!! Radosť pohľadieť! :D ;)

potešili ma na ČT vysielaním Sever a Juh, ten som mala rada, mám aj knižky, škoda, že natočili len po 3. knihu a ďalej už nie...alebo možno aj, ale u nás to nebežalo. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ovisla mi sánka ... :D

 

tak matne tuším, o čom píšeš, lebo o Ordinácii sa hádavame s lopatom, Šeherezádu sme riešili a vyriešili z upútavok, keby mi niekto išiel rozprávať dej, asi ho zavraždím, a ten zbytok ani len netuším :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moje obľúbené :

Frasier - tento serial som objavila už veľmi dávno a bola som schopná čakať aj do neskorej noci, aby som ho videla.

Takýto druh humoru to sa mi páči.

Californication - tak tento som objavila iba nedávno, tu niet čo hovoriť. Super. Čo diel to prekvapenia, celé šialene odviazané, a voľné.

Big Bang - a keď som dopozerala Californication tak som sa vrhla na toto. Najprv sa mi to po cal. zdalo slabé, no potom som si tie postavy obľúbila.

Dva a pol chlapa

 

ďalej ešte

Hous, Tudorovci, Poirot

 

Earl- to vôbec nepoznám ešte som nevidela ani jeden diel. možno si to pozriem, keďže to tu má také dobré ohlasy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov