Skočiť na obsah

Váš obľúbený Tv seriál


littlewitch

Odporúčané príspevky

Hladala som,hladala temu,ku ktorej toto zapojit.

Nenasla som celkom,ze nic,tak zakladam novu temu, v ktorej nebudu krimi-srialy,ani Dr.House,ani Panelak,ci iny serial tohto typu.

Kedze kazdy z tychto druhov tu ma svoju temu,chcem vediet,ci su tu este nejake serialiky,ktore nemaju na tomto fore zastupenie a co vlastne sledujete. :)

 

K oblubenemu serialu, o ktorom sa tu zmienite, okrem nazvu a obrazku pridajte aj popis:

 

1) co je zac

2) preco sa vam paci

3) pripadne, ake su obdobne serialy tohto typu a porovnajte ich

 

Mno,a aby som hned zacala svojim kuskom,tak supnem serial,ktory ma vratil k tv.

Od isteho casu nesledujem tv,nerobi mi to nejak dobre, neviem to ako vysvetlit.

Ale jeden serial ma dostal. Pri chystani nedelneho obedu náhodne bol pusteny televizor a ja som z kuchyne nan videla,ze je v nom zaujimavy film (neskor som zistila,ze ide o serial)

 

Mno nebudem z toho robit poviedku :lol: proste som si zamilovala serial Ghost Whisperer ( Stratene duse )

 

GhostWhispererS03HDTV.jpg

 

 

 

Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) už ako malé dievca zistila, že je vybavená zvláštnou schopnostou.

Dokáže hovorit so zosnulými, ktorí si ešte na zemi nevyriešili všetky záležitosti, a tak nemohli odíst za vecným svetlom...

 

 

 

Ten serial proste milujem :) a to je asi vsetko,co v tv sledujem ja ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

littlewich, aj ja ho mam najradsej pozeram kazdu nedelu ked stiham. koli nemu som zacala varit skor, aby som mala pokoj ked zacne. Uz zacala druha seria.

 

este ak niekde natrafim na "odlozeny pripad" tiez si rada pozriem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

práve som sa dočítala správičku o ukončení natáčania Stratených duší

 

Seriál Stratené duše skončí piatou sériou

 

Dôvodom rozhodnutia v nakrúcaní nepokračovať bola príliš slabá sledovanosť.

Televízny seriál Stratené duše (2005) s Jennifer Love Hewitt v hlavnej úlohe svojou piatou sériou pre slabý divácky ohlas skončí. Najskôr seriál odmietla vysielať americká televízia CBS, no šancu mu dala ABC. Napokon sa však tvorcovia a štúdiá dohodli na ukončení nakrúcania.

zdroj: pravda.sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môjich obľúbených tv seriálov bolo veľa ale jedne je fakt jednotka a to

 

Verte - Neverte

Obrázok

 

 

1, je to super seriál :lol: každý ho poznáte tak nebudem o nom básniť :)

2, len ma držal v napätí

3, ja aspoň nepoznám nič podobné

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak v každej epizóde bolo 5 príbehov ... a ty si mal uhádnuť ktorý bol podľa skutočnej udalosti a ktorý bol úplne vymyslený ... samozrejme ale že si vyhradili právo nato pozmeniť zopár detailov ale podstata tam ostala ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Momentálne Breaking Bad

Obrázok

 

čo je zač: Breaking Bad zachycuje osud hlavního hrdiny jménem Walter White (Bryan Cranston), profesora chémie, který žije se svou těhotnou ženou Skyler (Anna Gunn) a dospívajícím postiženým synem Walterem Jr. (RJ Mitte) v Novém Mexiku. Je mu ale diagnostikován třetí stupeň rakoviny plic a podle odhadu lekařů mu zbývají dva roky života. Díky lékařským prognózám se beze strachu a s odhodláním finančně zabezpečit svou rodinu vrhá do nebezpečného světa kriminality a drog. Seriál sleduje jeho přeměnunu z obyčejného, rodinně založeného muže na drogového krále (zo stránky http://breakingbad.cz/serial/)

 

prečo sa mi páči: Momentálne pravdepodobne žiaden lepší dramatický seriál nevysielajú, Breaking Bad dokáže úplne prekvapiť, držať v napätí, má v sebe veľmi čierny humor, je to pomerne brutálny seriál a že je to kvalitný seriál dokazuje aj pozitívne kritika a rôzne ocenenia (napr. Emmy).

 

Obdobné seriály tohto typu asi žiadne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, videla som z toho dve tri časti, nikdy nie celé, akosi som na to len náhodou natrafila

mám pocit, že to v tv vysielajú teraz na markíze, ale asi treba trochu pogoogliť

 

dá sa, serióznejší krimiseriál, aké teraz letia, len mám trochu problém s hlavnou postavou - teda s hercom, na Hallmarku som náhodne pozerávala seriál Ochranca, kde hral právnika, za drogový prečin prideleného odrobiť kopu hodín ako právnik na ochranu detí.

bol to prepracovaný seriál, išiel v čase, dokonale shovaďujúci celé fungovanie justície, právnikov, a kdečoho.

 

Mentalista sú príbehy, nie sú naviazané, a čo som zatiaľ videla, sa celkom dalo zvládnuť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak som skusil Breaking Bad a musim povedať, že som urobil dobre. Sice to nie je naj serial aky existuje, ale vydaril sa. Mohlo by to mať menej dramy a viac vtipu a bolo by to skvele. A ešte by nemuseli vykradať MacGyvera. :lol:

 

Obdobné seriály tohto typu asi žiadne...

S tymto nemôžem suhlasiť. Napr. taky Dexter, The Wire, The Shield...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Littlewitch,

 

toto bude tuším pre teba:

 

seriál Supernatural

 

s podobným zameraním, ako boli Stratené duše

 

ako pozerám, dá sa posťahovať, a ide už neviem koľkáta rada, ja som ho náhodou našla ako n neho dávajú reklamu na Viasat 3 pod názvom Odaát - Na druhej strane pre vysielanie na Viasat 6

 

tu tuším píšu, že markíza ho začala dávať

 

skús sa na to pozrieť, tiež je to samá ducharina, dvaja bratia, ktorí nevedia, kam sa dostanú, ked sa pustia hľadať svojho otca ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no som zvedavá, či to lw zmrkla ... sova či nesova :lol:

 

ukážky vyzerali dosť "duchovne", ale ukážkam naletieť je jednoduché :)

 

 

momentálne som pozerala, na soví život som sa dala trochu aj ja práve, že AXN, tradičný seriálový kanál, dáva kopu nových seriálov, teda pre mňa nových, a dáva na ne reklamy, tak budú asi skutočne aj novšie, aj herci aj všetko naokolo je akési neznáme, ale ohromná kopa je z toho upírske, strašiacke, nadduchovné, nie-normálno-ľudské, o "iných" ľuďoch, potomkovia neanderu a iných rás, duchovne a spirituálne inde ...

 

takže, littlewitch, treba nalistovať axn.ro, alebo neskoro večer pozerať reklamy na nočné seriály, bude tam toho hromada takých pre upírie sovy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 mesiacmi...

Cez víkendy na obed (AXN blbý čas) chodí seriál DR. WHO (pán času) podľa mňa je to celkom dobré.

Nahrávam si to na USB disk ale v pc mi to nejde prehrať, iba na satelite.

 

Aj Torchwood sa mi páčil (bolo to skoro ako Akty X) ale asi to už nemá viac častí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov