Skočiť na obsah

T-Com Extraliga štvrťfinále 2005/06


Sniper

Odporúčané príspevky

Vzájomné zápasy počas základnej časti:

 

HK Dynamax Nitra (1.) - HK 36 Skalica (8.) - 5:2, 1:1, 2:5, 4:2, 2:0, 3:2

 

HC Košice (2.) - HC Slovan Bratislava (7.) - 1:5, 1:2, 4:2, 3:5, 6:4, 4:3

 

HKm Zvolen (3.) - MsHK Žilina (6.) - 1:2, 4:3, 4:4, 3:1, 3:4, 5:2

 

HC Dukla Trenčín (4.) - HK ŠKP Tatravagónka Poprad (5.) - 0:3, 4:1, 1:1, 1:0, 1:2, 4:1

 

 

Tak tipujte, hlasujte ... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 19
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    6

  • tomba

    3

  • Polaris

    3

  • dead

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Ja myslím, že najjednoznačnejšia bude séria Nitry. Nič proti Skalici, vedia podať dobré výkony a potrápiť môžu, ale Nitrania sú hnaní ich divákmi dopredu a bude treba silnejšieho, aby ich zastavil. Séria Košice-Slovan bude zaujímavá, ale mierne favorizujem Košičanov... Slovan podáva všelijaké výsledky celú sezónu, ani teraz po prestávke nevyzeral víťazne naladený. Zvolen Žilinu zdolá, hoci po základnej časti má horšiu bilanciu, ale už viackrát dokázali, že v play-off podávajú lepšie výkony. No a v poslednej sérii ako správny fanúšik verím Dukle :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz som zahlasoval a vidím že úplne narovnako :lol: :)

 

Nitra by to mala zrobiť, aj ten Zvolen, im sa celkom darilo teraz. Pozor na Slovan, ten vie zahrať play-off a najmä s Krajčím, ale Košice postúpia ak nepríde útlm.

Dukle verím, s Popradom by sme to mali tiež zrobiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trencin - Poprad - ci s Hovorkom alebo bez neho,videl som posledny zapas nasich s Popradom a nebojim sa

Kosice - Slovan - Osud muzstiev v novych halach by mal byt prelomeny vdaka "famoznej" forme slovanistov

Zvolen - Zilina - Zrodi sa prekvapenie,ak vsak Lipovsky vyhori(tzn. bude chytat ako 80% ST brankarov),tak pojde vsetko podla papierov

Nitra - Skalica - Neviem...Nitra by mala postupit a - nepostupi...

 

Aaaaale co,nech mi zvysok aj ujde,hlavne nech prvy zapas ide podla priania :)

 

A chlapi,to ktory natipoval nas zapas s PP do 5 zapasov? Aj ja take chcem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím že tento ročník Dukla môže zabaliť. Opakuje sa situácia spred roka keď sme po dvoch zápasoch doma so Žilinou prehrávali 0:2 a síce sme potom postúpili, ale teraz nemáme nikoho kto by tam dával góly.

 

Dať vo štvrťfinále v dvoch zápasoch 1 gól je hanba! Útočnici by si mali vyzliecť duklácke dresy, nie sú hodní na to aby tieto dresy nosili! Dukla vždy bola synonymom veľkej útočnej sily, toto nie je tá Dukla ktorú poznám 18 rokov! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedze moj milovany Slovan s myslim daleko nezajde....tak drzim palce Trencinu....i ked si myslim, ze aj vy to uz nemate daleko sa s nami stretnut pri pive a zapit zlu naladu z nepostupu :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel:

Vies co mas dane prikazom,tak dufam ze vies co robis a vsetko mas pod kontrolou :lol:

 

Pol@r!$:

Nemaj boja,Dukla este postupi,ved ked Hovorka hovori,ze Dukla hra zapasy vonku ako Svedi na ZOH,tak to musi byt pravda a po strede bude 2:2...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ad TN PP

 

hmno, mam obavy sa neopakovala situacia ktora byvala v Poprade bezna: Dohoda pri playoff kde Poprad vyhral nejaky ten zapas vonku aby doma prilakal divakov - hlupakov a vysledok serie bol vopred jasny - nepostupil. Som velmi zvedavy ako Poprad zahra doma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď pozerám na to tipovanie tak v stávkových kanceláriách by sa zaradovali koľko by na nás zarobili!!!

 

:lol: :)

No dovol Axel,este mi vyjde Skalica a mam 3 zo 4 serii uhadnutych...Len by som bol radsej,keby mi to vyslo presne naopak a len jeden zo styroch :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov