Skočiť na obsah

Váš naj športový výkon


tomassi

Odporúčané príspevky

Aký je Váš najlepší športový výkon

 

je jedno, či ste aktívne športovali alebo nie

 

čo považujete za Vaše športové maximum

najkrajší gól? najviac gólov? najlepší čas? najvyšší skok do výšky? najlepšie umiestnenie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...ked som s anglickym plnokrvnikom, ktoreho som trenovala na western, na jednych pretekoch vyhrala (cross country) dostih o cenu starostu obce :lol:

 

kazdy to mne a tomu konikovi prial, pretoze to bol nas posledny spolocny pretek

navyse on byvaly dostihovy zavodnik, vo velmi pokrocilom veku, dvojdnova sutaz kde sme na kratkych tratiach nemali sancu, 1 miesto nam stale tesne unikalo, kedze anglicke plnokrvniky sa rozbiehaju az "po case"

pretek o cenu starostu obce bol najdlhsi, niektore kone sa nezucastnili

 

a my...my dvaja sme ho vyhrali..s obrovskym naskokom

 

tolku radost som este nikdy nezazila :) mam odlozeny pohar, medailu, i kusok vodzky z toho preteku :) najkrajsie mesiace mojho zivota

navyse majitel bol taky pysny, ze ked vyhlasovali prve miesto, aj s fanfarou, tak prisiel k nam a zakrical, ze ten kon ma neuveritelnych 19 rokov ;)

 

bol to krasny pocit ked som si po preteku viedla kona, ja znicena, on zniceny, ale uplne cudzi ludia sa pristavili a gratulovali

 

ine sportove vykony z cias zakladnej a strednej skoly sa na tento moment /pre mna naj / nechytaju

 

takto reagujem zakazdym ked sa ma niekto opyta na spomienky z minulosti...toto je moja najemotivnejsia spomienka.. ach, teraz tu sedim v praci a spominam s pokojnym usmevom na tvari

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ked som este hraval aktivne futbal, tak najlepsi vykon vlastne ani nebol gol. Nastrelil som tycku, od ktorej sa lopta odrazila do druhej tycky a odtial von z brany. Odohralo sa to v zlomku sekundy, ale vsetci z toho nechapali, a aj dnes, po rokoch, sa mi to pred ocami premietne ako film, ze sam tomu nemozem uverit. Pripominalo to trochu Wembley 1966.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ani neviem, v mladosti som bol talent na viaceré športy a keby ma zodpovední k tomu viedli tak dnes som mohol byť inde. V dnešnej dobe som rád keď sa dokážem bicyklovať :lol: Kedysi dávno, ešte na základnej škole sme s bráchom hrávali veľmi často bedbinton (píše sa to tak?), boli sme najlepší. V pionierskom tábore bola súťaž kde víťazná dvojica si musela košík čo najviac krát prehodiť. Samozrejme že sme vyhrali, zvyšok súperov nestál ani za povšimnutie. Neskôr ešte som trochu hrával basketbal, mal som cit na správne hádzanie trojok.

Ráta sa medzi športy aj dáma? :) Viacerí si na mne vylámali zuby a ako machrovali. Spýtajte sa Yellowa ako na začiatku machroval a po štyroch prehratých partiách to nasrato zbalil a odvtedy sme nehrali :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ráta sa medzi športy aj dáma? :lol: Viacerí si na mne vylámali zuby a ako machrovali. Spýtajte sa Yellowa ako na začiatku machroval a po štyroch prehratých partiách to nasrato zbalil a odvtedy sme nehrali :)

 

odpoveď by si mohol dostať v tejto téme

C L i C K

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kedysi dávno, ešte na základnej škole sme s bráchom hrávali veľmi často bedbinton (píše sa to tak?), boli sme najlepší. V pionierskom tábore bola súťaž kde víťazná dvojica si musela košík čo najviac krát prehodiť. Samozrejme že sme vyhrali, zvyšok súperov nestál ani za povšimnutie.

 

nic v zlom Axel ale keby ta zodpovedni viedli tymto smerom, tak si najhorsi hrac badmintonu vsetkych cias :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď už sa jedná o begiš :lol:, tak nedávno som zahájil sezónu vonkajšiu...len, chýbajú mi košíky

 

moj výkon

nejaké doležité góly boli, aj okresná medajla je :) takže fajn

naj pocit som mal asi tak po pol roku cvičenia, to som bol zo sebou naozaj spokojný

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ťažko povedať ... hrával som hockey-ball ligu - tak tam sa podarilo kopu vydarených akcií a gólov, na to mám pekné spomienky (škoda že to razom upadlo)... ďalej in-line hockey - tiež super adrenalín, keďže sme hrali bez chráničov, a to bolo krvi vždy všade cez zápas :lol: - ale aj tak super to bolo. No a teraz už sa venujem viacmenej len in-line korčulovaniu - to som si kedysi meral aj na čas všetko, kilometre som si počítal a robil tabuľky :) Ale odkedy som padol o obrúbnik a rozbil som si hlavu, bradu a narazil som si rebrá a oškrel celé zápästie - tak som si povedal, že už radšej sa tomu budem venovať rekreačne a čas si meriať nebudem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

moj najlepší športový výkon je keď som včera vyhral mini turnaj v stolnom tenise ... mini preto lebo sme boli len štyria ... ale aj tak si to vážim :lol:

 

a dneska ideme znovu ... a dúfam že to bude podobný napinák ako včera

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

:D

..asi, keď som pred pár dňami prvý krát v živote hrala bowling . nevedela som guľu ani  poriadne  chytiť,  žiadnu techniku okolo toho, hádzala som dosť aj "kanály"?, ale 2-krát sa mi podarilo zhodiť takmer všetké kolky, okrem jedného .. a raz všetké.

je to pre mňa aj tak môj naj športový výkon..., :)  lebo som sa po celodennej túre nechala presvedčiť na bowling, k tomu ešte

s boľavým hrdlom, a so súpermi, ktorí na bowling  chodia často, a sú  naozaj dobrí, alebo sa asi proste niektorí  narodili pre akýkoľvek šport... 

bola som najslabšia zo všetkých, ale pocitovo som nakoniec so sebou spokojná, skúsila som niečo úplne nové... a ktovie, čo ma ešte čaká nabudúce.. :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som síce športový antitalent, ale mám čerstvý rýchlostný osobák v zjazde z kopca na bicykli - 51,2 km/h a navyše som pri tom ani nekričala od strachu... :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ty si ty a ja som ja :-) ja na rovine toľko nevytiahnem, to by som sa musela zapriahnuť za traktor :-) a preto ja som bola len pomalý účastník a ty rýchly organizátor... :-)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

to neviem posúdiť,

ako decko som sa športu nevenovala a ani mi nejak moc nezáležalo na tom, či budem prvá alebo posledná, ale v 6. triede z každej školy v BA vybrali nejaké decká z nášho ročníka, a merali nám rôzne výkony ako skoky do výšky, diaľky, beh na krátku trať - nijak som tam nezažiarila. A potom prišiel beh na dlhú trať, už sa nepamätám, či to bolo 1500 alebo 2000m, ale na také decká to bolo dosť - a zrazu som sa ocitla na čele, a snáď prvýkrát som pocítila niečo ako túžbu vyhrať, a tak som bežala odušu...nakoniec ma nejaká kočka, ktorá bola dobrá vo všetkých tých disciplínach predbehla, ale vtedy sa vo mne zrodilo niečo, o čom som ani ja nevedela: je to príjemné, byť na čele! Spolužiak mimochodom jeden z najšikovnejších v ročníku, ma potom velebil pred celou triedou a zakončil svoj prejav: Bohovsky dobre bežala! A tým sa začala moja éra na čele behov na dlhšie trate v našom ročníku.

Alebo možno už na strednej  druhé miesto v brannom preteku, alebo v preteku družstiev - tam sme teda ako družstvo nevyhrali nič, ale ja som bežala dobre a nastrieľala som vzduchovkou z 5 rán dve desiatky a ostatné 8 a 9, a to mi tesne pred pretekom spolužiaci vysvetľovali, ako sa tým cieli...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako dieta som skusal gymnastiku aj stolny tenis. Preco gymnastiku, vobec netusim pri mojej koordinacii pohybov a motaniu hlavy aj pri kotrmelcoch... Ako starsi ziak som bol dobry v atletike, nejaky cas som bol drzitelom najlepsieho casu na skole v behu na 400 m, rovnu jednu minutu. Behal som tiez sprinty, ale tam boli aj lepsi. Dlhe trate ee, uz 1000 m bolo na mna vela. Ale v skoku do dialky osm ako deviatak skocil 560 cm, co bolo asi dost dobre. Vtedy ma poslali aj na nejaku okresnu sutaz, ale tam som uplne pohorel, asi som nezvladal velkost stadionu :D

Na zaciatku vysokej skoly som dal 100 m za nejakych 11,2 no dnes uz nepobehnem ani na autobus...

Vtedy som hraval aj basketbal a vela chodil (a behal) po lesoch. Sitno z Pocuvadla som dal z hecu za cca 18 minut. Ale to som tam chodil hore-dole niekolkokrat za tyzden.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Na zaciatku vysokej skoly som dal 100 m za nejakych 11,2 no dnes uz nepobehnem ani na autobus...

Vtedy som hraval aj basketbal a vela chodil (a behal) po lesoch. Sitno z Pocuvadla som dal z hecu za cca 18 minut. Ale to som tam chodil hore-dole niekolkokrat za tyzden.

kurník, beh na autobus bol pre mňa takmer každodenným športom, rannou rozcvičkou a v zime niečím na zahriatie, na zastávku som to mala tak 10 minút peši, lenže to by mi ušiel...doma som sa motala a vonku ma vždy niečo poháňalo,  musela som práve ten konkrétny spoj chytiť. Je to asi choré, ale aj v tomto veku si nemôžem pomôcť, čosi ma poháňa. Bránila mi len dochromtaná haksňa. lenže už zasa namiesto vekovo primeraného dôstojného kroku vetchej starenky bežím ako o dušu. Divné, však?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano, divne...

kedysi som byval na rozhrani Krasnan a Race, cca v strede medzi dvoma elektrickovymi zastavkami

ked som vysiel z domu a pozrel na hornu pri Vinarskych zavodoch, bolo to prave tak sprintom cca 300 m, aby som zvladal vzdialenost zarovno s elektrickou

 

ale dnes ? "Za zenou a elektrickou nikdy nebez, pride druha." M.Lasica

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je milý výrok, ale akonáhle vidím ten dopravný prostriedok, už ma čosi štuchá do zadku a vraví mi: bež, to stihneš! A navyše, ja za ženami určite nebehám. :doggy:  

Do 19 som bývala na Košickej ako boli kedysi kasárne, tam ako je obuv a záhradkárske potreby, keď som sa obzrela, videla som, keď autobus vchádzal do zákruty z Miletičky, a keď som natiahla nohy, akosi som zároveň s ním doletela na zastávku. Vtedy mi ešte nestála v ceste terasa gréckej reštaurácie.

na Morave som chodievala pešo,bývala som v centre, škola bola v centre, menza v centre a skoro všetko bolo v centre, tak okolo 10 - 20 minút pešej chôdze, tak tam som MHD nechodila, nanajvýš tak na stanicu na vlak.

A tiež som rok bývala v Rači, za vinárskymi závodmi, lenže ako nastávajúca mamina som tiež beh na autobus na čas vysadila.

Až po materskej ma to zasa chytilo...no hrôza, keď taká teta ako ja mašíruje o 106 na autobus---nejaký čas sme takto mašírovali aj so susedkou. Na ten istý autobus. keď ja nebudem bežať na bus, tak to už znamená, že som buď chorá, alebo stará...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov