Skočiť na obsah

Problém so sexom


gandalf

Odporúčané príspevky

dobry den..chcel by som sa vas nieco opytat...s mojo partnerkou sme spolu uz viac ako rok...skusili sme asi 5x sex ale stale to dopadlo tak ako to dopadlo. problem je..ze pred sexom mi zlyhava :lol: ak sa uspokojujem sam,alebo ma uspokojuje priatelka alebo ked mame predodhru, nemam s nim problem s erekcou som nad mierou spokojny. ale ked uz ma prist k sexu, tak mi ochabne. a nie a nie sa postavit. vie mi niekto prosim poradit? je to psychycky problem? laebo nieco podobne? dakujem za pomoc

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zrejme to bude psychika, chce to len tréning a dôveru. Odporúčam si nemastiť Jonatána, keď máš babu tak by si ho mal nechať na pokoji. Ináč Jovzin z nášho Fóra by mal s tebou hodiť debatu, mali by ste čo preberať, tak možno sa tu ukáže.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zrejme to bude psychika, ale ani nevieme nič viac ...

 

koľko majú rokov, či sú do dvadsať či nad dvadsať, či už mali predtým iného partnera, či s inou partnerkou nemal tento problém, či si do týchto pokusov o sex pomáhal sám, či je to prvá partnerka, či je to prvý pokus o sex, či je to jej prvý pokus, či ona vie, čo s tým a ako reagovať a ako sa k tomu stavia, či majú pokojné miesto na sex, ...

 

dosť mi to pripomína jovzina, ale nemusí to byť ten istý problém

 

chcelo by to aj ďalšie informácie od autora ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tvoj problém je možno psychicky, chcem sa spýtať, používate kondom? ak áno, možno je to tým, že kým sa hráte bez, tak vám to klape a potom NIE, a ak kondom nepoužívaš, je to v tebe. Skús toto: keď budeš v práci, v autobuse, hocikde kde dlhšie sedíš a si v spoločnosti, sústrediť sa na úd a mysľou hýbať s ním, myslím tak, že sa vzrušíš a zároveň to potlačíš, aby si klesol, ale len mysľou, nie rukami...je to dobrý tréning a odporúčam ho aj ženám...u nich je to formou sťahovania si mysľou predok (ako keď otváraš a zatváraš dlaň)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zrejme to bude psychika, chce to len tréning a dôveru. Odporúčam si nemastiť Jonatána, keď máš babu tak by si ho mal nechať na pokoji. Ináč Jovzin z nášho Fóra by mal s tebou hodiť debatu, mali by ste čo preberať, tak možno sa tu ukáže.

 

Heh zacinam byt slavny :lol:

 

A som sa aj ukazal neboj :)

 

A k problemu. Nemyslis nahodou pred sexom ze kua mne sa urcite nepostavi a urcite zase nieco poserem? AK hej skus mysliet na nieco ine alebo si hovor urcite to dobre dopadne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin ty by si mal o tomto písať blogy, mal by si obrovský úspech. Podľa mňa.

 

Ale očakával som nejaké konkrétne rady gandalfovi, to je všetko čo k tomu môžeš povedať? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To nie, ale schválne som si pozrel IP adresy, tá gandalfova sa nápadne podobá na Jovzinovu :lol:

 

Podľa mňa gandalf sem už nepríde, len položil otázku a ktovie či si príde pre odpovede (ak tu vôbec nejaké nájde :))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

IP adresy hmmm to bude asi tym ze raz pozeram z KE netu a raz z toho fuj vidieckeho kedze pendlujem medzi KE a dedinou kde mame dom.

 

A inak sry ale fakt ma nic ine nenapadlo zatial. S vlastnej skusesnosti veim ze to bol moj problem tiez na zaciatku ze som myslel na to ze dneska z toho zase nic nebude lebo sa mi nepostavi a ze zase zlyham... A ejhle to aj bol problem. Ale ked som si hovoril ze bude ako bude a este sme so STevkou prisli na to ze hudba robi zazraky tak si teraz vzdy ked ideme tutuli mutuli :lol: Zapneme mtw alebo vh1 abo hocico proste nieco mi tam musi v podvedomi hrat a hned je zo mna cassanova :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov