Jump to content

Recommended Posts

• Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tomáš

24

• Vilma Flinstonova

21

• iskra

10

• doll

10

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Moja nova najoblubenejsia hracka. 60Joulov ... Za vikend s jej pomocou padlo cca 18 kubikov tvarnic, tehal, heraklitu, betonu. Moje nove hobby. Svojpomocne prerabam stary dom. ...

Však práve. Teraz veľmi idú do módy všelijaké eko aktivity a ja to nerobím ako tí kadejakí podivíni. Ja keď napr. vidím vyhodené veľké stereo rádio, tak si z neho vymontujem reproduktory, káble, nejak

Pozeram, ze sem som este neprispel. Tak podme na to :) Letectvo Virtualne letectvo/simulatory Software development PC Gaming :)

Posted Images

Moje Hobby? Tak to je napisane v mojom profile :lol:

Lenze viem o niecom, co by ste aj vy mohli skusit!!!

Kedze tu padlo slovo Babylon 5, tak vas mozno prijemne prekvapim, ze existuje on-lineovka

Konkretne na tejto stranke :) Trosku sa pokochajte a na pripadne otazky velmi rad odpoviem :) ;)

dobra tema :lol:

tak zacnem :)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

fotenie len tak prilezitostne, ale bavi ma to ;)

Obrázok

to ma byt ze rada varim, nie ze rada jem ;) ale neznasam umyvanie riadov :)

tak to je tak vsetko zatial, este porozmyslam ;)

No naťahovalo sa mi to dosť dlho kde sa dá vypnúť ťahanie obrázkov? Pýtam sa preto, lebo som dosť pomalý na to aby som sa k tomu dosť rýchlo preklikal?

Sniper

No naťahovalo sa mi to dosť dlho kde sa dá vypnúť ťahanie obrázkov? Pýtam sa preto, lebo som dosť pomalý na to aby som sa k tomu dosť rýchlo preklikal?

My Controls -> Options -> Board Settings -> Board Display Settings

Do you wish to view members signatures when reading topics? - Chceš vidieš signatúry ostatných členov? YES/NO

Do you wish to view images in posts, such as smilies and posted images? - Chceš vidieť smajlíky a fotky? YES/NO

Do you wish to view members avatars when reading topics - Chceš vidieť avatary? YES/NO

Ak chceš všetko urýchliť daj si všade NO.

gh0strider

LEG - za vsetko mozu digitalne fotoaparaty :lol:

Nox - ROFL, Cpu temperature overheated :) ty mu ale davas zabrat s 3d max7 :)

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Nox - ROFL, Cpu temperature overheated :) ty mu ale davas zabrat s 3d max7 :lol:

Mno to není můj screen (sem línej i na to, abych zmáčkl printscr :) ) ale občas to taky tak vypadá

tomassi

takže pre začiatok moja maličká

Obrázok

Obrázok

a špeciálne

Obrázok

toto reprezentuje všetok šport

Obrázok

a samozrejme nesmiem zabudnúť na

Obrázok

Jeeee, toto je mila tema, v ktorej sa uzivatelia naozaj pekne prezentovali. Bohuzial nedisponujem takymi technickymi ani casovymi moznostami, takze budem sa prezentovat len slovne, pripadne obrazky mozete vidiet aj u uzivatelov vyssie.

HOKEJ: Zvlast NHL.

HUDBA: Tanecna - Trance. Od toho sa odvija aj dalsi konicek, ci zaluba. Mam rad diskoteky, mam rad tanec.

HVIEZDY: Astronomia a vesmir vratane techniky, to je moje, som nadsenec uz dlhe roky, velmi lubim nocnu oblohu. :lol:

Vsetky moje konicky zacinaju na pismeno "H" a ku nim sa volne priclenuje aj dalsi. hadam mi to nikto nezedituje. www.hockeyarena.net - online hockey manazer. Zrut casu, ale lubim to.

No a aby som presiel aj na ine pismeno, tak je to "L". Co za tym hladat? Les. A vobec, dreviny. Nakolko mam to stastie a studujem to, co ma bavi.

• 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• clovek2
      By clovek2
      začína to pomaly chytať formu :thumbsup:

v "letnej" kuchyni starý šporák doslúžil, a kupovať nový ... pozeral som ceny - tie za 300€ vyzerajú že sa rozpadnú už cestou z predajne, a liter za nový nedám...
      prezrel som internety, dočítal sa, že človek bez skúseností by sa do stavby nemal púšťať ... tak som sa do toho teda pustil :D
      murovka ešte OK, aj rám na platne, ale vyrobiť doma na kolene trúbu ... od pondelka sa s tým po poobediach babrem...

otázkou je ešte povrchová úprava, lebo neviem či nechať holú tehlu, omietnuť, alebo oblepiť obkladačkami nejakými čo vydržia teplo...
    • game
      By game
      MS vo futbale sa konajú od roku 1930, prvou krajinou, kde sa konali, bol Uruguay ... potom sa konali každé štyri roky, s 12-ročnou prestávkou kvôli šialenstvu druhej svetovej vojny.
      nekonali sa v rokoch 1938 a 1946, od roku 1950 nanovo pravidelne každé štyri roky.

myslím, že sme kdesi všetci, čo futbal vnímame či pozeráme, zaznamenali vo svojom živote naše prvé MS ... niektoré bolo pre nás to prvé :)
      úplne prvé, na ktoré si matne spomínam, boli pre mňa tie r. 1970 v Mexiku - aj z toho si pamätám akurát nezvyčajný štadión, to, že tam prvýkrát spomínali mexické vlny a že sa odohrávali aj v nadmorských výškach a klíme, ktorá mala robiť ťažkosti - či robila, kto hral, kto vyhral, nezostalo vo mne nič viac ... : )

pre spravenie chuti k spomínaniu na kdejaké MS vo futbale je tu nádherná zbierka dobovej grafiky a plagátovej tvorby - minimálne po jednom oficiálnom plagáte zo všetkých MS od roku 1930 až po tie nasledujúce MS r. 2018 a 2022 ... verzií bolo často viac, toto je výber - pre každé MS jeden:

kto ich chce vidieť vo väčšom rozlíšení, tu sú: MS vo futbale - plagáty od r. 1930 - r. 2018  /po prejdení myšou na obrázok je rok konania a miesto/

od roku 1930 Uruguay - 1974 Nemecko

pokračovanie plagátov MS vo futbale, roky 1978 Argentína - 2014 Brazília:

a posledný, zatiaľ ešte len v poradí: 2018 - Rusko - tu budú 21. MS vo futbale ..
                                                                                          ... a je tu jeden z predbežných návrhov pre tie - MS 2022 v Qatare:

každé boli pre čosi pamätné, ktoré pre koho? čo o nich vieme, a čo si z nich pamätáte vy? :)
    • aljak63
      By aljak63
      Téma, ktorá neodmysliteľne k Hobby patrí. Myslím, že každý v živote aspoň raz niečo zbieral, resp. ešte stále zbiera a má svoju krásnu zbierku plnú spomienok, a možno ju mnohí ešte aj rozširujeme, otázka teda znie: Čo všetko zbierate?

Naozaj je toho veľa, čo sa zbiera: samozrejme najbežnejšie sa zbierajú veci ako známky (filatelia) a mince (numizmatika), ale sú to sú fakt len tie najbežnejšie zbierky. Zbiera sa všeličo: servítky, pivné tácky, autogramy, pohľadnice, suveníry, vlajky, odznaky, zapaľovače, zápalkové škatuľky, telefónne karty, platne, kazety, CDčká, DVDčká, knihy, rôzne starožitnosti, fosílie, minerály, nálepky, fotky, obaly z čokolád, bábiky, modely autíčiek alebo lietadiel, kartičky športovcov - najmä hokejistov, výstrižky z novín a časopisov, perá, etikety z vín, fľaštičky z parfumov, umelecké predmety, malé sošky, predmety z vojny, zbrane, športové dresy, ... no proste všetko sa dá zbierať, toto ma len teraz tak napadlo

Ako ste teda na tom vy? Čo ste zbierali? Alebo čo zbierate? Aké veľké sú vaše zbierky?

Všetko o tomto zaujímavom Hobby
    • Sniper
      By Sniper
      Snažím sa na IPS Fóre nájsť nejaké informácie v ohľade nastavení fóra a do toho mi vypisuje ožratý cizy na ICQ :lol:

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy