Skočiť na obsah

Vaše hobby


cizy

Odporúčané príspevky

Moje Hobby? Tak to je napisane v mojom profile :lol:

Lenze viem o niecom, co by ste aj vy mohli skusit!!!

Kedze tu padlo slovo Babylon 5, tak vas mozno prijemne prekvapim, ze existuje on-lineovka

Konkretne na tejto stranke :) Trosku sa pokochajte a na pripadne otazky velmi rad odpoviem :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobra tema :lol:

 

tak zacnem :)

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Obrázok

fotenie len tak prilezitostne, ale bavi ma to ;)

 

Obrázok

to ma byt ze rada varim, nie ze rada jem ;) ale neznasam umyvanie riadov :)

 

tak to je tak vsetko zatial, este porozmyslam ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No naťahovalo sa mi to dosť dlho kde sa dá vypnúť ťahanie obrázkov? Pýtam sa preto, lebo som dosť pomalý na to aby som sa k tomu dosť rýchlo preklikal?

Avatary, obrázky, smajlíky

 

My Controls -> Options -> Board Settings -> Board Display Settings

 

Do you wish to view members signatures when reading topics? - Chceš vidieš signatúry ostatných členov? YES/NO

 

Do you wish to view images in posts, such as smilies and posted images? - Chceš vidieť smajlíky a fotky? YES/NO

 

Do you wish to view members avatars when reading topics - Chceš vidieť avatary? YES/NO

 

 

 

Ak chceš všetko urýchliť daj si všade NO.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Nox - ROFL, Cpu temperature overheated :) ty mu ale davas zabrat s 3d max7 :lol:

Mno to není můj screen (sem línej i na to, abych zmáčkl printscr :) ) ale občas to taky tak vypadá

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeeee, toto je mila tema, v ktorej sa uzivatelia naozaj pekne prezentovali. Bohuzial nedisponujem takymi technickymi ani casovymi moznostami, takze budem sa prezentovat len slovne, pripadne obrazky mozete vidiet aj u uzivatelov vyssie.

HOKEJ: Zvlast NHL.

HUDBA: Tanecna - Trance. Od toho sa odvija aj dalsi konicek, ci zaluba. Mam rad diskoteky, mam rad tanec.

HVIEZDY: Astronomia a vesmir vratane techniky, to je moje, som nadsenec uz dlhe roky, velmi lubim nocnu oblohu. :lol:

Vsetky moje konicky zacinaju na pismeno "H" a ku nim sa volne priclenuje aj dalsi. hadam mi to nikto nezedituje. www.hockeyarena.net - online hockey manazer. Zrut casu, ale lubim to.

No a aby som presiel aj na ine pismeno, tak je to "L". Co za tym hladat? Les. A vobec, dreviny. Nakolko mam to stastie a studujem to, co ma bavi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov