Skočiť na obsah

Vaše hobby


cizy

Odporúčané príspevky

To brutalita s tym zrkadlom. To je pekne hobby, take by sa lubilo aj mne. Ja mam jednoduchsie ze na palubovke drziak na smartfon takze to mam s androidom tiez ba hudbu, navigaciu ale ta cuvacia kamera to nemam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mojim letnym hobbi je navstevovat toto miesto kazdy den:

9ff2d7a929426367491605a65d9a7519.jpg

Ide hlavne o to co je vo vnutri mnamm.

 

Tusim ze otravovanie alarma stupidnostami je jedina moja zaluba ktora nesuvisi s jedlom :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

D´Ady:

Mam urobený rozvadzač , v pravo pod nohami spolujazca je plast, rýchly prístup, dosť miesta. Mám tam dovedené trvalý plus, plus od klučika v polohe 1 a plus od klučika v polohe 2. Použil som konektory z pc, piny sú poprepájané pre každé napätie, takže jedno viem použiť 4 krat. Napätia sú odvedené tak, že na nožičkových poistkách som odstránil ochranný plast a naletoval na poistku kábel, takže aj to, čo dorobím je chránené poistkou (už mi horel favorit nad hlavou, bol som v jame :) ).

Mám tam nabíjačku na zrkadlo, nabíjačku do stredovej schránky na mobil (link), bola tam nabíjačka na handsfree s časovačom, nabíjačka na otrasový senzor s časovačom na kameru...

 

toto chcel odomňa kupiť nejaký talian :) aj som mu to vyrobil ,ale potom si to rozmyslel, nič som za to nechcel, len zaplatiť dopravu k nemu.

 

Toto som mal donedávna, aby sa handsfree zapínalo a vypínalo, keď otvorím / zatvorím auto. Použíl som schránku na okuliare, okožoval, zabudoval strojček. Bluetooth mal totiž taký dlhý dosah (cca 50m), že keď som to zabudol vypnuť a sedel v kancelárii, tak mi zazvonil mobil a ja som mal KIT-hovoriace auto, ale v telefone bolo ticho :)

post-2333-0-49744100-1461586553.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bdfebfcdb0ad97d94da06b7a95d8d916.jpg

 

Dnes som daval troska generalku, sroby podotahoval, poodsekaval lanka co uz nefunguju, poodlamoval pliesky ktore su uz nanic, proste veci co uz boli dolamane a nefunkcne a iba hrkali... Kedysi ma viac bavili bicykle ze som aj plietol farebne drotiky medzi spice co bolo za sociku v mode.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

okrem iného aj:

domáce práce

práve nakladám uhorky, mám už len sterilizovať poslednú várku. celkovo ako počítam krásnych 50 fľašiek  :)

nám chutia uhorky v tomto náleve:

2l vody, 1/2 l octu, 1/2 kg cukru, 1 nakladač DEKO, trošku kôpru

 

hudba

patrí neodmysliteľne k môjmu hobby. práve sa tu vytešujem pri skupine Coldplay. dobre sa počúvajú,  a páči sa mi aj radosť z tanca  :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No Vilmuš lopata555 to za mňa vysvetlil. Presne tak! Takže dochádzanie za známosťou (v téme hromadná vs. individuálna doprava sme prebrali že pre 1 osobu vychádza hromadná lacnejšie) takže kebaby sa premenia na cestovné lístky... A keď to nevyjde tak či už zo žialu alebo za to že opäť bude jediný zmysel jedlo sa vrátim k tomu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lenže potom môžeš zabudnúť na ďalšiu "ženskú". Ale ak by si namiesto kebabu či sladkosti vypil pohár vody (nie coly), a jedol normálne zdravé veci, zhodil by si, a hned by si mal lepšie šance. Nehovorím, pred chvíľou som písala, že som poznala tučkov, ktorí sa ženám páčili - ale oni mali iskru, boli vtipní a bola s nimi sranda a určiote sa nesnažili za každú cenu o nejakú babu.

Tebe chýba pohotová reakcia a sranda s tebou asi tiež moc nebude. tak aspoň z tej pneumatiky zhoď. Mi nehovor, že to nedokážeš. Nie si malé decko.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Viacej nezdraveho zradla => viacej sadla okolo pupku => trojita brada => funenie  = absolutne neatraktivny jedinec

 

Absolutne neatraktivny jedinec + vysoke sebavedomie + prazdna penazenka = stratena existencia

 

Tomasovi to proste stale nedochadza :crazy:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobra zaluba je aj chodenie na forumacke stretka. Toto forum ich nerobi sice casto ale kedysi sa robievli hromadne stretka aj z roznych chat portalov aj inych for a bolo to moje hobby ze som si asiel n mape a siel vsade. Iny to brali tak ze je to daleko alebo daco ale ja som to bral ako hobby ako niekto robi geocaching tak ja som si naplanoval cestu chodil po stretkach...

 

A hlavna zaluba ostava:

a72401fae1b46bc5c5dc0ce20a95ea52.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moje letné hobby je plávanie v jazere. veru dnes to bolo veľmi vydarené, obaja s Flinstonom, ak sme neplávali, tak sme si voľkali pekne pod stromami, bolo veľmi príjemne, voda bola výborná, a vôbec sme sa nezaťažovali s tým, či stihneme navariť alebo nie. Obed sme si dali tam, varím až teraz, už sa mi to pečie v trúbe.

fajnovo som si zaplávala, prečučali sme na jazere skoro celý deň. Skvelé! Tak nejak si predstavujem trávenie pekných slnečných dní ako bol tento.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chodia plavat na (ludovo to volaju bager) take byvale strkoviska v okoli senca a galanty je ich vela...

V niektorych aj chovaju ryby umelo pre sportovy rybolov. Ak to niekoho bvi nech pride.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mám jazero 20 minút peši od domu a asi 10 (z druhej strany)od práce. To je k nezaplateniu, lepšie si ani neviem predstaviť. boli sme nedávno s Flinstonom v Dunajskej Strede, je to tam pekné, ale dlho sa tam ide vlakom a po svojich, takže ten náš Draždiak je pre nás naj naj naj!

Plávam síce "na psa", ale jazero po dĺžke bez odpočinku preplávam tam a späť a vôbec nie som unavená - akurát v nedeľu som si dala po dlžke tam a späť a ešte aj po šírke tam a späť. Paráda. Bolo už aj tak, že sme plávali len labute, kačky a ja. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi 800 m dlhý, možno aj viac, a široký asi 400...podľa môjho odhadu. Dlhý je asi ako 1 autobusová zastávka...široký cca polovicu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

asi 800 m dlhý, možno aj viac, a široký asi 400...podľa môjho odhadu. Dlhý je asi ako 1 autobusová zastávka...široký cca polovicu.

ufff, mate vy ale v Petrzke dlhe autobusove zastavky :D

 

post-2373-0-47803000-1468829284.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov