Skočiť na obsah

Vaše hobby


cizy

Odporúčané príspevky

aj ja mám zálubýýýý, tu hla:

 

nie ja, ale to, čo držím v ruke ... taže KNIHY, ČASOPISY, NOVINY, ZBORNÍKY :)

post-599-1183410401_thumb.jpg

 

FLÁMY :) konktrétne tuto neaké acidofilné na DEN PO užívam ;)

post-599-1183410500_thumb.jpg

 

platonická láska NIETZSCHE ... môj friduško :lol:

post-599-1183411287_thumb.jpg

 

KAHLO a GALÁS, áno, sú to moje záluby ;) som do nich!

post-599-1183411809_thumb.jpg post-599-1183411923_thumb.jpg

 

TRASHDIVING ...... občas letmo urban

post-599-1183411943_thumb.jpg

 

 

DO ####, PRESUŇTE MI TO DO HOBBY ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

rozmyslam ze sa vrhnem na filateliu :)

ale vobec netusim co na to potrebujem, albumy, ci podobne veci, tak zacinam pomaly brazdit net...zisiel by sa "priatel na internete" co ma rovnake hobby a hlavne skusenosti :lol:

 

kedze prichadzam denne do kontaktu s velkym mnozstvom obalok z celeho sveta, vidim jednoducho tu krasu znamok, hlavne z Ciny, Ameriky, severskych krajin, a vzdy som to odkladala jednemu panovi...ale tomu je koniec, budem sebec, a max tak vymienat...teda ak sa to tak robi bezne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

A toto sú moje

 

Alexander Veľký III. Macedónsky

Obrázok

 

Film

Obrázok

 

Posedenie v kaviarni

Obrázok

 

Kniha, kniha a ešte raz kniha

Obrázok

 

Hudba najmä KoRn

Obrázok

 

Futbal ale to pravé mužstvo je iba jedno

Obrázok

 

Michelangelo Buonarroti

Obrázok

 

Starovek

Obrázok

 

Najlepšie na koniec Nutrinka :lol:

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takto asi vyzeraju moje hobby:

 

Obrázok

CESTOVANIE (hobby cislo 1) backpacking..batoh na chrbat a tulat sa dalekym i blizkym svetom

 

Obrázok

fotografovanie na cestach...

 

Obrázok

...a nasledne pisanie o zaujimavych miestach, krajinach, jedlach ci ludoch :)

 

Obrázok Obrázok

Blizky Vychod

 

Obrázok

hockey..najma vsak Canada a NHL

 

Obrázok

punkrockova hudba

 

Obrázok

futbal, ale nie hociaky :lol:

 

Obrázok

inline korcule

 

Obrázok

a posedenie s priatelmi..casto pri vychladenej kofole :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 5 rokmi...

Keďže táto téma už viac ako päť rokov spí, "trošku" svojim príspevkom síce odbočím,

ale možno sa téma po rokoch opäť preberie a noví členovia čo to o sebe napíšu.

 

Ľudia môžu mať rôzne hobby ... rozhoduje jednak záujem každého človeka o rôzne predmety či činnosti a samozrejme rozhoduje aj mešec peňazí. Niekto zbiera známky, niekto chová vtáky, niekto stružliká veci z dreva, niekto stavia ...

 

V našich končinách je však skôr záujem postaviť si "svoje" hniezdočko na bývanie, svoju strechu nad hlavou, ale ten, kto má peňazí na akýkoľvek rozmar ako britský milionár James Challis, ten sa rozhodne postaviť si na rekreačné účely rovno pirátsku dedinku; drevené stavby so šindľovou strechou ... na svojom ostrovčeku uprostred jazera.

 

A keďže ruky vlastníka miliónov boli rýchlejšie ako uvažovanie a premýšľanie, milionár akosi pozabudol požiadať o vydanie stavebného povolenia. Teraz musí vyčkávať na rozhodnutie úradov v grófstve Cambridgeshire, či dodatočné povolenie dostane, alebo či úrad vydá nariadenie na zbúranie všetkého postaveného ... :ermm:

 

U nás by asi dostatočným množstvom peňazí úradom oči zalepil, či ako sa hovorí, keby podal žiadosť podopretú "kolkom" s dostatočne širokým dnom možno by uspel, ale či úrady v grófstve zaujmú rovnaký postoj a dodatočné povolenie vydajú ... no kto vie. :smile2:

 

post-88-0-75355800-1394006552.png

 

post-88-0-73603900-1394006560.png

 

post-88-0-04614500-1394006571.png

http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/309183-pirat-z-cambridgeshire-pri-stavbe-vesnicky-zapomnel-na-stavebni-povoleni.html

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

K tým hubám - pekné úlovky! Ja síce rada chodím na huby, ale málokedy dačo aj nájdem. Dobre sa predo mnou schovávajú, potvory jedny! Ak nejakú nájdem, tak mám z toho aj primeranú radosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Veľmi rada pozerám fotografie, či sú to už staré fotografie z minulosti ...  :)  alebo zo súčasnosti. Fotografie   ľudí, prírodu, zvieratá ..  pozeranie fotografii je aj opakovane, viackrát aj tie isté .. asi moja úchylka :D

 

Práve si pozerám fotografie zvieratiek http://interesto.sk/laska-priatelstvo-medzi-zvieratkami-29-obrazkov/

:thumbsup:

Hneď ďalšie, prekrásne tajomné lesy  http://interesto.sk/prekrasne-tajomne-lesy-v-ktorych-ste-sa-radi-stratili-17-obrazkov/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

téma je prastará, staré obrázky nám zapadli prachom, skúsim to svoje aktualizovať :)

 

post-3-0-33738900-1435050990.jpg post-3-0-98646300-1435050993.jpg

 

post-3-0-67267900-1435050991.jpg                                     post-3-0-13600300-1435050995.jpg

 

post-3-0-93055600-1435050992.jpg                   post-3-0-36316900-1435050996.jpg

 

legenda:

knihy - papierové, ebooks, skrátka knihy v každom množstve, tvare a forme

krimi - krimi, detektívky, knihy, filmy, faktografia, dokumenty, čokoľvek

FS FORUM - moja internetová nehynúca láska

maľovanie - maľovanie v pc, kreslenie, ďobanie štetcom, čokoľvek

interiéry, exteriéry - najčastejšie interiéry, odjakživa, pozerám a všímam si a baví ma to

vtáky - novšia láska, ale rozhodne ma baví tie malé períčkové dinosaury sledovať : )

- ..................... ......... .... a ešte kdečo iné :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

maľovanie - maľovanie v pc, kreslenie, ďobanie štetcom, čokoľvek

interiéry, exteriéry - najčastejšie interiéry, odjakživa, pozerám a všímam si a baví ma to

- ..................... ......... .... a ešte kdečo iné :)

game, :) poprosím pridať aj tuná niečo zo svojej tvorby.  ja neviem pekne maľovať,  mladší syn áno ..

interiéry, exteriéry -  to aj ja .. pozerám, všímam, realizujem .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov