Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

ale vas potesil :),

mňa ani nie, potešilo by ma keby sa takto zhovadí ficko.

 

Mna nie, nevie chlastat na urovni - ja som so sebou este nikdy nemetol ozem - na verejnosti.

slimák za tento zápich máš odo mňa bod :thumbsup:

nie že by som bol podporovateľom chlastu, ale toto sadlo jak riť na šerbel :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lenže aspoň chlapsky uznal, že spravil chybu, taký Slota alebo Cuper by zatĺkali, zatĺkali a zatĺkali a Kaliňák by bohorovne tvrdil, že skutok sa vlastne ani nestal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Dzurinda a Mikloš odchádzajú z SDKú.

 

Dvojnásobný expremiér Mikuláš Dzurinda a exminister financií Ivan Mikloš dnes vystupujú z materskej SDKÚ-DS. Tento krok oznámia na dnešnej tlačovej konferencii. Dôvodom sú nenaplnené ambície strany.

 

Možno založiu Slovenskú kresťanskejšiu a demokratickejšiu úniu.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes mal tlacovku aj Fico - mna on uz nezaujima - aj paska... Tychto dvoch som si pozrel Miklosa s Dzurindom aj Fresa. Ak mam povedat pravdu. Dnes sa asi nic nestalo. Odisli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je pekne povedané : odišli.

kým nebudú mať úchvatný nápad založiť ďalšiu ničnehovoriacu stranu, nič vážne ani hrozné ani svetoborné sa nestalo, len odišli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oni nic zakladat nebudu. Nikdy som ich nevolil. Ale pamatam si - bolo to v case asi ked som bol nezamastnany - 2003 - viezol som mamu k lekarovi a cakal na parkovisku- mal pustene radio a tam povedali - ze do Trnavi pride peguot. Ja som bol neskonale stastny - aj ked som vedel ze sa tam nezamestnam. Povedal som si k.u.r.va. konecne - nieco podobne ako keby dnes na ukrajine povedali skoncila vojna.

 

Tento pocit nezazijem este pekne dlho a mozno uz nikdy. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nielen Peugeot, ale krátko na to aj Kia do Žiliny. Za nijakého premiéra Slovensko ekonomicky neposkočilo tak ako za Dzurindu. A tie žvásty, že rozpredal "republiku", bez toho by sme zrejme neprežili sťaby exportná krajina a navyše dôchodková reforma by sa nemohla spustiť. Keby komunisti mysleli pokrokovo, tak by dôchodkovú reformu zaviedli oni a oveľa skôr, aby si dedovia sami šetrili na svoje dôchodky, keď ešte bola možnosť a nie aby dnes mladí živili ich a ešte aj šetrili na svoje. Je rozdiel keď sa živí populácia, ktorá má podiel 6% ako tá, čo má podiel 20%. A lepšie to už nebude.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

tak nám SDKU opúšťajú mladí sdkádisti potom sú na rade dôchodcovia sdku a nakoniec sdku opustia aj poslední pravoverní členovia ( Kaník a spol. ) Frešo zhasne a politickú scénu slovenska opustí ďalšia z tzv. pravicových strán.

pravicoví voliči zaplačú a nám ostatným nezostane nič iné len povedať pokoj jej duši na veky vekov a nikdy inak.   :zubiska:  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Game

 

Pravica, alebo ľavica, to je jedno. Vo voľbách zvíťazí ten, kto vyhovje väčšine. Inteligencia je faktor, ktorý súvisí , citujem:  http://sk.metapedia.org/wiki/Korel%C3%A1cie_IQ  s  „psychologickými, sociálnymi a ekonomickými faktormi“. Je nepochybné, že sociálne istoty potrebujú skôr skupiny, ktoré sú handicapované na pracovnom trhu. A úspešní politici dokážu „načúvať“ väčšine. To pravicoví politici nedokázali. Nemusím byť prognostik, aby som uhádol, kto u nás vyhrá voľby. Ale takáto politika má aj spätnú väzbu. Budúca generácia voličov posunie maximum Gaussovej krivky zas o kúsok DOĽAVA. Celý náš ekonomický „blahobyt“ závisí od globálnych zahraničných hráčov, nie od politikov. Politik povie to, čo chcú počuť voliči, chce vyhrať a vládnuť. Nepovie, že práca tu nemôže byť pre celú, exponenciálne narastajúcu populáciu. Ak by to tak bolo, nezostane tu kameň na kameni. Dnes je hlavnou úlohou v EU nájsť spôsob, ako má mladá generácia dôstojne prežiť život, naplnený ničnerobením. Od zamestnávateľov očakáva rolu animátorov, ktorí budú zamestnávať nepotrebných pracovníkov, za cenu refundovania ich platov, a sociálnych odvodov. Aj to je politika.

 

p.s.

 

Pred 15 000 rokmi ľudia domestikovali vlka. Ponúkli mu „sociálne istoty“ a dnes má pes o polovicu menší mozog, ako jeho predok.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuž hej.. do mŕtvol sa nekope..

keď sa správajú slušne, a nehybne poctivo ležia na márach alebo v hrobe

lenže sú aj neslušné zdochliny, ktoré sa hýbu, pijú krv a žerú mozog a nervy živím

v takom prípade zaberie motorová píla a plameňomet.. kopance sú málo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to už SDKU nemá žiadnych potencionálnych voličov? ako to že nikto neusporiada žiadny protest, pred ich centrálou?

do tej novej série protestov proti "gorile", by sa snáď aj hodil transparent "CHCEME SKUTOČNÚ PRAVICOVÚ POLITIKU!"

"FREŠO OD VÁLOVA!" a pod..

o účinnosti a zmysle, protestov za Ficovo odstúpenie silno pochybujem, ale k protesti pred sídlom SDKU by som sa pridal hneď!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov