Skočiť na obsah

starsi

Odporúčané príspevky

pred hodinou, Tono napísal:

Skús skúšku správnosti a na kalkulačke umocni π^π.  Číslo 36,462159607207911770990826022692 mi do jeho teórie akosi nepasuje...

čiže tvoja kalkulačka pozná všetky desatinné miesta π, pochopil som správne? máš dobrú kalkulačku ? lebo doteraz ich poznal len Chuck Norris

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, clovek2 napísal:

čiže tvoja kalkulačka pozná všetky desatinné miesta π, pochopil som správne? máš dobrú kalkulačku ? lebo doteraz ich poznal len Chuck Norris

Nie, samozrejme kalkulačka nie je dôkaz. Ak dôkaz existuje, tak ho uveď. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Meine güte... neviem, ci som to uz takto pocula, ale nic to nemeni na tom, 

ze tam patrim ...  ale je mozne, ze len privelmi rozumujem este aj tam, kde netreba ?  :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to ja o sebe viem uz stovky rokov:) vzdy ma vzrusovali inteligentne zeny:)

20 hours ago, Tono said:

Nie, samozrejme kalkulačka nie je dôkaz. Ak dôkaz existuje, tak ho uveď. 

protiprikladov najdes plno, pi je zbytocne tazke. ono uz len dokazat ze pi je iracionalne je tazke. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak som si spomenul na jednu v bývalej robote ... sapiosexuálka určite nebola, ale tradovalo sa o nej, že nemala problém prefackať muža, keď to nezvládal tak často ako by si ona predstavovala ? ale asi to nebola najlepšia motivácia, lebo potom si našla iného a rozviedla sa ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, jemu sa pravdepodobne uľavilo ?

ona si narazila v robote jedného mládenca po záručnej lehote /chcel som napísať starého mládenca, ale Game ten výraz nemá rada ? / zhodou okolností syna mojej bývalej kolegyne, a hneď sa k nemu aj nasťahovala, rozvod riešila až potom... čo ma trochen prekvapovalo, že tá jeho mama je velice prepobožná duša, a tolerovala to vcelku v pohode ? ... stretol som ich vlani v hitlermárkete, komplet ako ich tu spomínam, no rodinná idylka na pohľadanie ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prišiel mi reklamný mail z jedného internetového kníhkupectva ... aby to nebola nepovolená reklama, tak nedám sem link, ale zaujal ma tento text

Citát

Etnografka Kristen R. Ghodsee niekoľko rokov skúmala životy žien vo východnej Európe a prináša nový pohľad na to, čo im priniesol kapitalizmus. Vo svojej štúdii zdôvodňuje, prečo majú dnešné ženy nižšie mzdy, sú častejšie diskriminované a obťažované alebo vedú nekvalitný sexuálny život.

pani etnografka nevie, že sa to týka aj mužov :biggrin: lebo tiež som za socializmu mal väčšiu chuť na podobné aktivity, ako teraz :yes_yes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Tak kde ich mám nabrať keď v reálnom živote som sa nedopracoval ani k prvej puse aj napriek enormnej snahe dvoriť? Takže všetko čo sa deje pred a po sexe poznám iba z TV.

 

Takže tak často ako ma napadne ísť na Sereďskú výpadovku... (niečo ako Krížna v Bratislave).

A to je veľmi málokedy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, Tomáš napísal:

Ja zo skúseností z TV viem že ženy nechcú sexovať keď sa narodí decko a manžel si nájde milenku lebo nevydrží. Ale nikdy nevysvetlili že prečo. Tak prečo?

Určite sa také veci dejú, nie je to však môj prípad. Takze nevysvetlim :kiss:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, Tomáš napísal:

Tak kde ich mám nabrať keď v reálnom živote som sa nedopracoval ani k prvej puse aj napriek enormnej snahe dvoriť?

No práve je to asi kvôli tej enormnej snahe :doofywave:

Keď nie si žene sympatický a vyžaduješ si pusu, tak ako si si vyžadoval podmienky od Jany, tak pri tej TV zostaneš do konca života.

A ktorá epizóda Rodinných prípadov ti priniesla tú skúsenosť z TV?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
Dňa 30. 7. 2020 at 15:31, clovek2 napísal:

prišiel mi reklamný mail z jedného internetového kníhkupectva ... aby to nebola nepovolená reklama, tak nedám sem link, ale zaujal ma tento text

pani etnografka nevie, že sa to týka aj mužov :biggrin: lebo tiež som za socializmu mal väčšiu chuť na podobné aktivity, ako teraz :yes_yes:

no bodaj by mali rovnaký alebo nebodaj vyšší aopetít, keď ak si chcú udržať živobytie, musia trčať v robote od nevidím do nevidím. Vtedy bol život kľudnejší a ženy i muži mali viac času na osobný život. Teda aj na menované aktivity.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov