Skočiť na obsah

starsi

Odporúčané príspevky

Zúfalky nie. Jedna sa do mňa akože zalúbila a druhá ma asi lúbila. To je všetko. Mal som za celý život 4x sex, tým som odpovedal na tému a stačilo. Nevyrušujme ostatných.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Áno tá.

 

Však som jej hovoril že to je nebiblické! Ona bola zalúbená a vraví sa že keď srdce túži, rozum sa zastaví. Možno preto tak nástojčila aby som sa dal pokrstiť a vzal si ju. Bolo jej blbé že to robila mimo manželstva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď už Tomáš s Axelom začali o tých polohách, tak poslušne hlásim, že najčastejšie praktizujem polohu na Eurotel - čakám na spojenie, ale partnerka je nedostupná :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Vilma Flinstonova napísal:

to o čom tu točíte, Tomáš už mal oné...sex s daktorou z tých polofjajeriek? ?

ale Vilmuš, sci-fi je v inej téme ? Tomáš má sex akurát keď ho na pracovisku nadriadený poje posúloží ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokračujte, pokračujte ... ale ako, keď práve ja nemám čo Tomášovi vyčítať, lebo jediná aktivita, ktorú v tomto smere mám, je keď v robote obedňajšiu pauzu pretiahnem ... a to neviem či sa dá považovať za sexuálnu aktivitu ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

číslo áno, ale racionálne, lebo inak by som mal strašnú kopu desatinných miest ?

a nebojím, život ma **** pravidelne, občas mám dokonca pocit, že si na mňa vzal konskú dávku viagry, ale zatiaľ sa držím hore koncom, a do smrti už nejako vydržím ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako pre koho ?

my technici sme zvyknutí čísla zaokrúhľovať, takže celkom presne vieme že: e ≈ 3 ≈ π  ... a číslo 3 je už pekné, okrúhle, prirodzené, aj racionálne ?

tým sa dostávame k symbolu <3, ktorý už by mohol mať k sexu pomerne blízko, najmä keď v minulosti nebol symbolom srdca, ale inej časti tela, viditeľnej aj z vonka ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz,  tak tu mne zase chodi po rozume ze π  je viac ako nerozumne, je presahujuce hranice poznania.   A to uz ma potom velmi blizko k zenskej logike a sme tam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 hodinami, tyso napísal:

nuz,  tak tu mne zase chodi po rozume ze π  je viac ako nerozumne, je presahujuce hranice poznania.   A to uz ma potom velmi blizko k zenskej logike a sme tam.

ale z chlapov jedine Chuck Norris dokáže porozumieť ženskej logike ... lenže Chuck tiež dokáže deliť nulou ?

pred 3 hodinami, electric blue napísal:

jj z dvoch iracionálnych mozeš tiez dostat racionálne 

asi áno. starší potomok minule špiritizoval nad problémom že keď mocniteľ iracionálneho čísla je tiež iracionálne číslo, tak mocnina je racionálne číslo ... začal mi to vysvetľovať, na papier písal rovnice ...  a stratil som sa už na piatom riadku ?

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

On 23. 7. 2020 at 23:05, clovek2 napísal:

asi áno. starší potomok minule špiritizoval nad problémom že keď mocniteľ iracionálneho čísla je tiež iracionálne číslo, tak mocnina je racionálne číslo ... začal mi to vysvetľovať, na papier písal rovnice ...  a stratil som sa už na piatom riadku ?

 

Skús skúšku správnosti a na kalkulačke umocni π^π.  Číslo 36,462159607207911770990826022692... mi do jeho teórie akosi nepasuje...

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Muž stále pokladá zlyhanie v sexe za niečo, čo ohrozuje integritu jeho osobnosti. Ale to je "hluboké nedorozumnení". Osobnosť muža bola vždy v jeho intelektuálnej úrovni. Evolučne je to jeho schopnosť, presadiť sa v konkurenčnom boji. A v tomto boji už dávno nehrajú hlavnú rolu svaly. Ženy priťahuje spoločenský úspech muža viac, ako jeho fyzické dispozície. Ako všetky samice, hľadajú ženy u partnera pocit istoty. A paradoxne, keď už pocit istoty nadobudnú zväzkom s nejakým „úspešným intelektuálom“ obyčajne postrácajúcim sexappeal, ženám už nezostáva nič iné, ako ich prirodzená empatia, vyrovnať sa aj s jeho fyzickou stránkou. Freudovské ego ženy sa však celkom "oklamať“ nedá. Napadá ma kreslený vtip Vladimíra Jiránka.  https://cz.pinterest.com/pin/517351075924538655/  „Váš ješte souloží, múj už jenom publikuje...“ Ego nikdy nebude neakceptovať, že sex je len zábava pre chudobných...  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov