Skočiť na obsah

starsi

Odporúčané príspevky

Ako často by mal byť poda vás sex medzi manželmi, milencami, priateľmi a pod. vrátane vekových kategórií. :lol:

 

Malo by to byť každodenné jedlo alebo občasný zákusok? :) Albo je to pre niekoho každodenná nočná mora? :)

 

- je potrebná určitá pravidelnosť

- nejaký stimul (alkohol, video, hudba vôňa a pod.)

- čo takto rychlovka

- alebo niečo tvrdšie

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som mala v piatok s kamoskami taku debatu na tuto temu :lol:...vyplynulo, ze kazdy ma iny apetit, pre niekoho je casto raz za tyzden, pre ineho ja malo raz za den...

 

takze ako povedal Ryan Giggs

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som mala v piatok s kamoskami taku debatu na tuto temu :lol:

Ja som čakal že napíšeš "ja som mala v piatok s kamoskami sex", myslím rýchlejšie ako čítam :)

 

 

 

Ináč raz denne stačí.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..iba raz denne? neviem..mna to stale nepreslo? :lol: inym pride zase normalne, ked ich partner si sex nepyta...

aj toto bolo naplnou debaty s kamoskami :)

 

stimul? ....uz len samotna pritomnost partnera sposobuje, ze sa mi zacnu kuceraviet myslienky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kazdy den musi byt, ak chcem. Nie je kazdy den, lebo nechcem :lol: .

 

Ale zriedka sa stane, ze ked chcem aby nebol. Niekedy nechcem a niekedy sa neda.

Ale predcasom bol pravidelne ako ranajky, ci obed. Snad sa to velmi nezhorsi.

Viem ze nie, ale deti... cloveka vystavia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..iba raz denne?

 

No tak niekedy aj 2x, raz za čas aj 3x(ale to fakt málokedy), ale všeobecne raz denne stačí. Nemám tam bojlery :lol:

 

 

v mojom prípade mne to stačí 2 razy za rok a dakedy aj menej :)

 

A počkaj aké to bude s babou :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chudak lopata, mu davate :lol:

podla mojho nazoru mu to mozno staci tak dvakrat do roka, lebo nezazil nic poriadne :)

 

kazdemu podla jeho sexualnych chuti...ale vsimla som si, ze u muzov sa s vekom ( tak okolo 30 ) chut na sex zmensuje, zvyknu uz byt " vybujaceni"

 

taktiez ak ma niekto prilezitost mat sex len raz za cas, berie hned aj tri cisla v priebehu dna

pokial ma ale sex k dspozicii stale, aj ta chut je mensia

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemam voci lopatovi nic, len je nemozne byt sucasne frigidna a zaroven aj trpiet obcasnou erekciou Obrázok

 

ta tridsiatka byva zlomova, lebo zvycajne nastava prva kriza, odraza sa to casto aj na sexualnej aktivite

popripade, pri stalej partnerke dochadza aj nejakemu "vyharaniu", ktore sa netyka ale len muzov

paradoxne u zien, dochadza v tomto veku k zvysovaniu sexualnej aktivity a to byva aj predmetom problemov v partnerstvach

 

co sa tyka tej frekvencie, treba brat aj do uvahy vek, v neskorsom veku sa stava, pri dostatku moznosti, ze sex prestava byt VIP prioritou a doraz sa kladie skor na kvalitu, ako na kvantitu

a budme uprimni, starsi pani niekedy potrebuju vacsie pohodlie a viac casu k sexu, ako mladi junci, ktori su schopni kedykolvek a kdekolvek, lebo maju pretlak Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov