Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Ja mam tanec rad, rad sa nan pozeram. Mam rad parovy tanec, ten tancujem so svojou zenou. Odkedy sme spolu chodime na stefanske zabavy a tesim sa na kazdu svadbu, len musi byt dobra podlaha, gumolit je nanic. Bolia nohy. Tocenie je moje. :lol:

 

Podla mna sa to vyrovna sexu(myslim milovanie),mozno lepsie, trva dlhsie a da sa urcite viackrat zopakovat za vecer s rovnakym pozitkom, samozrejme treba doplnat tekutiny. Odporucam, mladi skuste to. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zboznujem tanec... Tango, ach, tango. Do tanga som sa zamilovala po vzhliadnuti filmu Moulin Rouge a piesne Roxanne. Krasna, odvtedy zboznujem ten tanec a vzdy sa nan rada pozriem. Keby nebolo Let's dance, tak neviem, ake tance su, a ktore konkretne nemozem zniest :lol: A tiez by som nevidela Tango a Pasodoble je tiez super, to si nesmierne vychutnavam, och.

 

Ak poniektori nevedia, ktoru Roxanne myslim, tak tu pomocka.

 

http://www.youtube.com/watch?v=pHO5KWIMZUo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel,skvela bola ta tanecnica okolo tyce,to bolo uzasne,skoda,ze ta tyc nebola lepsie upevnena,malo by to uplne dynamicky zaver,aspon to k tomu smerovalo. :)

 

Slimak - parovy tanec je isto nieco,povedala by som az intimne,ak tancujete s niekym,koho milujete.

A prave tango,Eien, je takym parovym asi najintimnejsim tancom,aj ked trochu dost vystrednym. :)

 

Co mna v poslednej dobe asi tak desat rokov fascinuje,je brusny tanec. Tak to je vazne umenie prace s telom. To by som sa chcela naucit. Videla som tanecnice aj na zivo,tie,co boli najpevnejsie,boli nauzasnejsie.Teraz by som aj mala na to proporcie,hlavne zadok :lol:

 

skvela Sadie:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel,skvela bola ta tanecnica okolo tyce,to bolo uzasne,skoda,ze ta tyc nebola lepsie upevnena,malo by to uplne dynamicky zaver,aspon to k tomu smerovalo. :)

No však na ten záver som bol zvedavý. Zdalo sa, že tú tyč vyšrobovala z matice :lol:
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Axel, mám kamošku z Pardubíc, čo sa tomu venuje :lol: vyzerá to zaujímavo, ale tie modriny čo od toho sú... keď dala na facebook pár takých fotiek, kde vidno tie následky, tak si z nej začali uťahovať, že či ju doma týrajú alebo čo :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Kirstie Alley, vecne zapasiaca s kilami navyse sa teraz snazi nejake to kilecko zhodit v sou "Dancing With The Stars".

 

Klobuk dolu za odvahu, ma nielen neprehliadnutelne kila navyse, ale aj krizikov si na svojom chrbte nesie uz "trosku" viac, ale "vlnila" sa tak, ze ocarila aj porotu.:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=8qEYY3hEWuU&feature=player_embedded#at=222

 

Kirstie Alley

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Proti Kirstie akoby sa "spiahlo" všetko. :D

Nielen vek a "kilečká", ale v minulom kole sa partner nedokazal vyrovnať s jej hmotnosťou a obaja skončili na zemi, v tomto kole ju zradili topánky.

 

Ale tak či tak ju treba aj obdivovať. Väčšina dám v jej veku a objeme by bola najradšej ukrytá za zatvorenými dverami svojho bytu a nie sa takto producírovala. :D

Ale peniazmi sa dá zaplatiť asi všetko ... :joint:

 

Kirstie Alley & Maksim Chmerkovskiy - Waltz

http://www.youtube.com/watch?v=R-0ys4h9Vc0&feature=player_embedded

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmm, s radostou spominam na pol rok ktory som travila na tanecnom kurze - latino si ma uplne ziskalo :D

brala by som znova nejake kurzy, pripadne vecery, kde by sa to trenovalo..co z toho, ked mam chlapa anti-tanecnika :D

 

"ča-ča", "džajf", salsa, .... juuuj :joint:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Súťaž "Dancing with the Stars"! sa skončila: :smilieee:

 

Kirstie Alley sa prebojovala do finále "Dancing with the Stars"! V oboch finálových kolách vydala 60-ročná herečka zo seba všetko. Chcela svojich fanúšikov, medzi ktorými bolo aj veľa hviezd, presvedčiť, že na to má. V súťaži skončila napokon na úžasnom druhom mieste!

Zdroj:

http://www.youtube.com/watch?v=VVNf0Zii-SA&feature=player_embedded#at=43
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pink, však aj všetky celebrity, ktoré sa u nás dali nahovoriť na túto súťaž si pochvaľovali, že sa pekne "vyformovali", takže ... hor sa na tanec.

Navyše, tanec je oveľa príjemnejší druh "športu" ako fitko, nie ? :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kirstie Alley :) klobúk dolu .. aj tu sa potvrdzuje pravda, že žena v každom veku, aj trebárs s nejakými kilečkami navyše môže byť krásna. Tanec pomáha udržovať kondíciu, formuje postavu , osvieži myseľ a príjemné pohladí po duši. :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Nie som zaujatá proti homosexuálom, ale toto zatiaľ nejako neviem "stráviť". :rolleyes:

Možno to bude iné, keď budú "hopkať" na parkete, ale teraz neviem, neviem ...

 

Nejako nie som "vnútorne" pripravená na takýto prejav tanca.

Nie je toto však len snaha TV o zvýšenie sledovanosti ?!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Takže "SA" napokon "rozhodlo", že na parkete budú "hopkať" tieto "celebrity" ... :)

 

Televízia Markíza chystá na jeseň tanečnú šou Let´s Dance 5. Najnovšie však čaká divákov menšia zmena. Celebrity nebudú drať parkety v nedeľu v Starej tržnici, ale v piatok v bratislavskej Inchebe.

Gabriela Gunčíková – finalistka súťaže Česko Slovenská SuperStar 2

Karin Haydu – herečka

Alena Heribanová – moderátorka

Viktor Horján – herec

Jana Hospodárová – moderátorka

Peter Marcin – herec a zabávač

Petra Marko – choreografka, majiteľka produkčnej spoločnosti tanca a kostýmov

Martin Mňahončák – herec

Sisa Sklovská – speváčka

Patrik Švajda – moderátor

Peter Varinský – športový moderátor

Zdroj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kompletná /snáď už konečná/ zostava účinkujúcich v tanečnej súťaži Let’s Dance v TV Markíza:

1. VIKTOR HORJAN /36/, herec & partnerom bude MAREK VRÁNA

post-88-0-56690700-1312955592_thumb.jpg

 

2. ALENA HERIBANOVÁ /56/, moderátorka, /náhradníčka Adriany Sklenaříkovej/ & TOMÁŠ SUROVEC

post-88-0-35627700-1312955606_thumb.jpg

 

3. GABRIELA GUNČÍKOVÁ /18/, superstaristka & PETER MODROVSKÝ

post-88-0-53164000-1312955610_thumb.jpg

 

4. JANA HOSPODÁROVÁ /36/, moderátorka & MATEJ CHREN

post-88-0-57583600-1312955616_thumb.jpg

 

5. KARIN HAYDU /34/, herečka & TOMÁŠ ANTÁLEK

post-88-0-89120600-1312955647_thumb.jpg

 

6. KATKA KNECHTOVÁ /30/, speváčka & TOMÁŠ UVÁČEK

post-88-0-44889900-1312955658_thumb.jpg

 

7. SISA SKLOVSKA /45/, speváčka & OMAR TOPIĆ

post-88-0-18761400-1312955664_thumb.jpg

 

8. PETER MARCIN /45/, zabávač & IVANA SUROVCOVÁ

post-88-0-44462300-1312955670_thumb.jpg

 

9. PATRIK ŠVAJDA /39/, moderátor markizáckych Televíznych novín & MARTINA REITEROVÁ

post-88-0-61960900-1312955675_thumb.jpg

 

10. PETRA MARKO /28/, producentka & JOZEF HERÁK

post-88-0-97010300-1312955681_thumb.jpg

 

11. TOMI KID /34/, profesionálny boxer & MICHAELA MARKOVÁ

post-88-0-09927700-1312955689_thumb.jpg

 

12. MARTIN MŇAHONČÁK /33/, herec & NATÁLIA GLOSIKOVÁ

post-88-0-17932400-1312955696_thumb.jpg

 

Zdroj:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

Dnes večer nám TV Markíza po prvýkrát predstaví súťažiacich v tanečnej súťaži Let´s Dance. Na rozdiel od predchádzajúcich ročníkov sa ale prvé vyraďovanie uskutoční hneď dnes večer, a tak uvidíme kto sa už nejakú dobu trápil hádam aj zbytočne.

Nemyslím si, že tie vyššie vekové kategórie – Heribanová, Marcin - sú tentokrát až v takej nevýhode. Však Heribanová kedysi tancovala, a aj keď to boli tance ľudové, určite "niečo v nej ostalo". Predsa len, v uplynulých rokoch ... Golonka, Markovič, Vajda, Lukáč ... tí si s tancom veľmi "netykali", ale tak či tak, netrúfam si povedať kto "poletí" hneď po prvom kole. Ťažko povedať, či to "postihne" čisto mužský pár, pretože napríklad konkurenčnej TV JOJ v súťaži Česko Slovensko ma talent tancoval tiež čisto mužský pár a bolo to síce zvláštne, ale celkom "pozerateľné".

 

Pomôžem si trošku "ich rozhovorom", ale na tanec som v archíve zatiaľ nenatrafila.

http://www.csmatalent.sk/novinky-divadla/clanok/rozhoduje-zaujem-uspech-a-najma-zdravie.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odborné hodnotenie tanca by som ponechala na Norielle.

Tanec je jej parketa a ja verím, že sem zablúdi. Ja napíšem len pár slov z pohľadu laika.

 

Absolútnou trefou vedľa bolo dosadenie Dary do porotcovského kresla. Čo tá tam dorábala ... no to si minuloročné porotkyne pri obrazovke museli vlasy trhať. Slovne sa k tancu vyjadriť nemohla, pretože jej parketa tanec nie je, síce pri speve na pódiu poskakuje, od tanca to má na míle ďaleko. A tak ďaleko bolo aj jej hodnotenie, ktoré bolo nie jedenkrát trefa úplne mimo. Za tie prachy čo zhrabne si niečo o tanci mohla naštudovať, alebo ak by to nebolo pod jej úroveň, tak sa aspoň s mužskou časťou poroty mohla poradiť. Takto bola skôr na smiech, ale ... určite nebola nenápadná. A ak toto bol jej cieľ, splnila si ho do bodky!

 

Čo sa týka samotného tanca ... v prvom kole na striedačku tancovali páry quickstep a rumbu. Netuším podľa akého kľúča sa vyberajú tance do jednotlivých kôl, ale pre mňa z pohľadu laika bol quickstep ako úvodný tanec príliš ťažký a rumba, ako tanec založený "na erotike" bol pre začínajúce páry tiež asi ťažko zvládnuteľný. V úvodnom tanci je ešte väčšina "celebritnej časti" páru dosť "tvrdá" a aj keď celebrity sú na publikum zvyknuté, ich hlavnou "parketou" je slovný prejav, alebo spev, takže tu určitú rolu zohrávala aj tréma.

 

Páčila sa mi Janka Hospodárova a pokiaľ som na nej a na Patrikovi Švajdovi vo Wipeoute nenechala ani "nitku suchú", tu voči ním nemám nejaké výhrady. Tanec im obom "sadol" oveľa viac.

 

Úplne iná kategória ako sú ostatné hopkajúce celebrity je Petra Marko. Ona je už "hotová" tanečnica, aj keď tvrdí, že závodne netancovala, k tancu musela mať v uplynulom období hodne blízko. Svojim výkonom bola pred ostatnými nie o jednu, ale hádam aj o dve "konské dĺžky" vpredu.

 

Prvé kolo bolo "stopkou" pre Karin Haydu ... nemyslím, že bola tanečne najslabšia, to ja som tam mala na "vyhadzov" úplne iné tipy /a vôbec to nebol "čisto" mužský pár/. Ale pokiaľ je niekto ochotný do sms-iek vraziť dostatok "evri", tak sa celebrita na parkete ešte nejaký čas udrží.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

spociatku som krutila nosom nad zostavou, ale vyzeraju celkom dobre... jediny, kto mi tam vobec nesedi je libor boucek.. mozno sa otuka, ale zatial nic moc, taky ten nasilny cesky humor mi tam prekaza...

norielle dufam pride, mne sa aj tance z prveho kola zdaju celkom v pohode a potom ma prekvapi hodnotenie poroty, tie nizke cisla :) na heribanovej vidno, ze ma roky, pripomina mi pohybom helcu vondrackovu, darmo je, v tom veku je ohybnost tela obmedzena, obcas mam pocit, ze sa zruti na zem.. mam svoje poradie v sympatiach, tipla som si karin na vypadnutie a vyslo to.. jana hospodarova je osoba, ktoru neznasam, takze na jej tanec som sa pozerala zaujate...

 

a co sa tyka dvoch tanecnikov ako paru /tancovali vkusne a mne sa to velmi pacilo/, neprekaza mi to, skor vravim konecne, ale ocakavala som odpor..

ze ma ten ich list vobec neprekvapuje - http://www.tkkbs.sk/...nku=20110909017 ked vidim, kto sa poden podpisal.. znechuteni a pobureni svatuskari nedokazu prekrocit svoj vlastny tien, pritom vsetci sme dietky bozie, ze jo...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som si tych dvoch pozrela na you tube a zdalo sa mi to celkom fajn, aj ked sa do tanca nerozumiem... akurat ma pobavili hlasky, ze tanec je stvoreny pre muza a zenu atd a blablabla... pokial ja viem, tak kedysi tancovali zvlast muzi a zvlast zeny (asi ako dnes nejake ritualne tance domorodych kmenov) a ked spolu moze aj dnes tancovat napriklad 10 chlapov nejaky ten verbunk alebo 10 bab karicku a nik z toho nie je pohorseny, nechapem, co je zle na 2 tancujucich chlapoch (nech uz su ich sexualne preferencie akekolvek)?! skor som zvedava, ako si poradia s choreografiou standartnych tancov, taky valcik, hm... pri latine je to predsa len volnejsie, mozno preto zacinali tak ako zacinali... inac, tusim v Izraelskom Let's dance boli dve zeny ako par...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov