Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

  • Pred 1 mesiacom...

občas si to pozriem, celkom dobré...ale nechcem to stále pozerať, aby som potom nečučala každý večer pri tom...

ale podobne ako krimi mešká 20 min kvôli paneláku, tak mne 2x do týždňa mešká Ordinácia kvôli Šeherezáde, ktorú nesledujem, a tak vlastne vidím ten Panelák a potom prepínam na Ordináciu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
  • Pred 1 mesiacom...

ano pozeram, aj ked nepravidelne ale pozeram a nehanbim sa za to.

 

ono, ked pridem z prace po 11-12 hodinach, nasoferujem vyse 100km medzi dvoma prevadzkami, permanentne riesim problemy a neviem velakrat co skor tak mi dobre padne zvalit sa, naliat poharik, nieco pozut a nechat si vycistit hlavu. nie som schopny robit cokolvek pokial nepridem na ine myslienky a toto mi neuveritelne pomaha.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

synopsa asi zacne byt mojim oblubenym literarnym utvarom, - taky epicky minimalizmus :)

 

Do paneláku sa nasťahuje nová dvojica Yogi s Inči, aby mali od rodiny svätý pokoj, no už čoskoro si u nich podávajú kľučky Cinege aj vrchná sestra Ryšavá. Zoznámiť sa prídu aj Dušan a pani Janka, ktorá chcela privítať nových obyvateľov paneláka "šuteméňom", ale ten jej medzitým vyjedli Imre s Gejzom. Inči chýba rozruch, krik a hádky so sestrou, na ktorý si zvykla v dome u rodičov. Cinege chce zaťovi Yogimu pomôcť vŕtať diery do steny pre obrazy, ale nik netuší, v akej hĺbke je v múroch paneláka železobetón. Nataly oznámi Kristíne, že Marcel jej zveril celú firmu. Zároveň musí vyhodiť z bytu kamarátku z Talianska, lebo bude úradovať v byte a nepotrebuje žiadnych svedkov. Kristína poveruje Vila a Lukyho, aby oznámili Karolovi, že sa odteraz je on jediným konateľom Makana, keďže sa Marcel chce tejto firmy zbaviť. Karol sa nesmierne poteší, konečne sa nebude musieť s nikým deliť o zisk. Kristína žiada od Angie, aby dodržiavala splátkový kalendár, ktorý je jasne definovaný v zmluve. Angie je v šoku, jej ústna dohoda s Marcelom znela ináč. Na svojej súkromnej klinike sa doktor Bajza nudí. Hoffa mu oznamuje, že si praje, aby ju personál oslovoval pani primárka. Je na to oslovenie proste zvyknutá. Terezka nechápe, prečo ocko s mamičkou nespávajú v jednej posteli, keď bývajú v jednom byte. Rodičia sa vyhovárajú, Terezka in neverí. Ivana odmieta spávať s Jakubom len preto, že si to Terezka želá.

 

http://www.omediach.com/tv/item/3298-panelak-bude-iny-joj-v-%C5%88om-urobila-viacero-zmien

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sodoma gomora ... to čo je ?!  :o

 

jaj, nech autorovi žeriem tú jeho superfantáziu, kde ten chlap, čo toto píše, žije ? že v paneláku nie, je betón. ani na jednej ulici medzi starousadlíkmi sa takéto zverstvá nedejú, nieže v nejakom paneláku ... ani v malom nie, v jednom takom už ako starousadlík žijem hooodne dlho ... aspoň trošku keby to voňalo realitou, aspoň trochu ... och jaj -_- 
 

no dobre, idem ja ... zjavne nerozumiem veľkému umeniu :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

práve som tu našla túto tému, keď som hľadala niečo iné... tak tú úchvatnú správu aspoň je kde napísať.

 

všetci sa radujme a velebme,

 
Panelák sa po dvoch rokoch vracia na obrazovky

Pôvodne neplánovali pokračovať, diváci si seriál vypýtali

 


juj nech žeriem srdiečka tých divákov. keď už toto je to, čo im chýba, no nič. nech si to užijú všetci, čo im Panleák chýbal :klobuk:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov