Skočiť na obsah

Aké auto kúpiť?


Sniper

Odporúčané príspevky

V 2006 este boli aj tie starsie, niekedy do polovice roka sa robili. Len je ich malo, kedze ludia cakali na ten novy. Ale vraj ten uz nie je taky dobry.

 

Inak mozem potvrdit ze je to vo vseobecnosti spolahlive auto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Japončika v atmosfere v strednej triede do 20 kupi dosť ťažko. Ak sa bavime o funglovkach.

 

a mne poradite ?  Ake auto kupit ?

Spolahlive,  o auto sa nechcem starat :), nieco v strednej triede tak okolo  20 tis,

jazdim malo, a tak ma spotreba netrapi

To je dosť malo informacii. Sedan, Kombi, Hatchback, SUV...? Nove, jazdene? Ak jazdene, koľko max ročne?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty nekecaj. Civic je všetko, len nie stredna trieda. Veď aj sam pišeš že je nižšia, tak kto keca? U Hondy je stredna trieda Accord. A už sa ani nepredava. A keby, tak nestoji do 20.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

páni, páni, dúfajme, že nám tyso objasní, čo vlastne by rád vo svojich predstavách ... aspoň približne, od toho sa môžeme odraziť, bude to jednoduchšie, ako sa častovať a tyso sa kdesi chechtá ... čo poviete? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mladenci, vela krat staci nechat rozpisanu spravu a pozriet na nu o par minut.

 

Vysledkom by malo byt, ze ju trosku upravite ;)

Teda, malo by to tak byt  :zubiska: Ale raz darmo ked sa kohuti hraju na spolocnom piesocku a zacnu sa vadit o nic ... 

 

Aj ja sa bavim, dik :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skutocne nemam zatial presnejsou predstavu ako to co som dal,  snad len ze SUV nie,  Uvazujem nove, aby bolo menej problemov,  prezeram internet uz par tyzdnov a neviem kde sa odpichnut.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsak som tam napisal nizsia stredna trieda. Auto v slusnej vybave s bezudrzovym motorom ktory by som okamzite menil za moju naftu. Tak co skaces trtko? :-)

Nizsia stredna, nie je stredna. S tvojim mozockom tazko pochopitelne. Keby pisal ze chce nizsiu, nepoviem pol slova.

 

A to je mile damy fakt, bezohladu na to ci to tyso blizsie specifikuje alebo nie. Cez to nejde vlak. A nie je to o egu, ani o kohutoch, ale o respektovani vyznamu pojmov. Stredna trieda su vacsie auta ako Civic. Tie kategorie su presne definovane. Takze nie, nevymyslam si, tak ako ma bol dotycny obvinil. Vymysla on.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nizsia stredna, nie je stredna. S tvojim mozockom tazko pochopitelne. Keby pisal ze chce nizsiu, nepoviem pol slova.

 

 

 

ale ja presne viem čo som napísal, drbo....

s mozočkom si ma rozosmial, a takto hneď zrána  :zubiska:.  milé spestrenie nového týždňa.  :zubiska:  :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Príde mi Ryan Gyps, že ti nejde ani tak o veľkosť strednej triedy, ale o veľkosť (malosť?) tvojej výbavičky. Raz výrobcovia vytvorili pod kategóriu strednej triedy - nižšia stredná, ale stále patrí pod strednú a ty s tým nič nespravíš.

Tyso: Kam chceš jazdiť, ako často, koľko dospelých, detí, zvierat batožiny a od toho sa dá odpichnúť.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

 

Ak by som kupoval auto, riesil by som viac otazok, hlavne jednu- naco ho potrebujem.

 

Pises, ze jazdis malo. Po meste, alebo mimo? Ak jazdis viac po meste, staci ti nizsia stredna trieda s nizsim obsahom -od 15 tisic kupis nove auto v plnej vybave,  vo vyssej strednej triede das viac za ojazdene.. Ak jazdis dlhsie trasy, ale iba obcas, zhanal by som nieco pohodlnejsie - priestranejsie, ale nerubal by som zbytocne vysoko, ak nemam v aute travit vela casu.. Vyber by zalezal aj od toho, kolko ludi mienim vozit. Ked vidim 5 obcanov z vychodu natlacenych v nejakom vytunenom Golfe na ceste do Bratislavy, tak ich aj trochu polutujem.. Ak jazdim prevazne sam, staci mi aj mensia skorapka

 

Rebrickov spolahlivosti je vela

 

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/nejvice-a-nejmene-spolehliva-auta-dle-tuv-2016-octavia-na-stiru/

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Príde mi Ryan Gyps, že ti nejde ani tak o veľkosť strednej triedy, ale o veľkosť (malosť?) tvojej výbavičky. Raz výrobcovia vytvorili pod kategóriu strednej triedy - nižšia stredná, ale stále patrí pod strednú a ty s tým nič nespravíš.

O moju velkost mi veru nejde. Ide mi o malost vasich... mozgov. Ja s tym spravit nic nepotrebujem. Fakty su jasne dane. Keby to patrilo pod to, tak ta "podkategoria" ci ako si to nazval nepotrebuje vzniknut. Logika. Nie, nieje to ziadna podkategoria a nie, nepatri pod strednu. Jedine v tvojej hlave. Vyrobcovia ziadnu nizsiu strednu kategoriu nevytvorili. To ze to ma v slovencine (aj cestine) taky stupidny nazov, z toho ziadnu podkategoriu nerobi. Neviem co tu idete vymyslat za debilne novoty.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kedze nemam auto, tak jazdim malo :),     ale s autom par razy do tyzdna v meste,  a tak raz do mesiaca niekam vybehnut.  Pohodlne auto, parkovane vonku a hlavne sa nechcem starat,   doliat benzin ci naftu  a ked cosi zasvieti tak ist vymenit olej.    

A neviem sa rozhodnut ci chcem alebo nechcem automat.  Ale taha ma to k nemu

 

A k debate co je stredna trieda sa nechcem vyjadrovat ale moj taky vnutorny pocit je civic je cosi ako fabia,  a pre mna je fabia nizsia, octavka stredna trieda.  Cim sa nechcem nikoho dotknut alebo tvrdit ze moj pocit je urcujuci. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov