Skočiť na obsah

Po čom muži túžia ?


lopata555

Odporúčané príspevky

Co vo vela pripadoch v skutocnosti znamena "oralny sex" :)

 

Ale co sa mna tyka, som vlastne mimoriadne skromny. Ku stastiu by mi teraz stacilo sediet niekde na terase kaviarne, s vybornym espressom a poharom cerstvej pomarancovek stavy. Vzhladom na vonkajsiu teplotu a miestnu kvalitu kavy ako najblizsia pouzitelna lokalita vychadza juzne Spanielsko. A to predsa nie je nijak sialene neskromne, co? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ženy veľmi dobre vedia čo chcú, ženy majú v tom úplne jasno, lenže niet toho muža, čo by im to aj dokázal splniť :)

 

:) tak von stým čo to je :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasné ako facka, že vieme, čo chceme, moja životná skúsenosť je, že existujú aj muži, čo dokážu aj nemožné splniť, len jednej veci sa obávam, či ma ten muž dokáže prežiť, ale to vlastne ani neviem, či po tom túži. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to som myslel vo vseobecnosti, teba, samozrejme, by som do toho netahal. :)

 

 

ďakujem za kompliment Obrázok , ja mám ale pocit, že muži by boli najradšej, keby ženy rozprávali čo najmenej, resp. keby ste vlastnili gombík, ktorým nás môžte kedykoľvek vypnúť Obrázok

páčila sa mi tá reklama, kde bol muž na pláži so ženou a ona tuším začala niečo blabotať a on vypustil knoflík, ona stíchla, vyfučala, pekne ju poskladal, zbalil do tašky a odišielObrázok

 

možno aj po takom niečom muži túžiaObrázok

 

 

no mám problém s použitím multicitátu, tak nemôžem odpovedať všetkým chlapom ObrázokObrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tí správni muži, túžia byť milovaní pre to, čo nosia v sebe, a nie, či vlastnia drahé auto, aké postavenie majú a tak ..

túžia, aby boli milovaní pre nich samých ..túžia, aby sme si všimli u nich čestnosť, zodpovednosť, ochranu, citlivosť, vernosť...skutočnú lásku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si myslim ze toto platilo kedysi...v spolocnosti, ktora nebola skazena...

 

dnes sa na nas vali ten "skutocny obraz" z filmov, serialov, medii, ... vsade vidim ako su potlacane hodnoty ako rodina, laska, vernost...po com teda muzi tuzia? neviem ... urcite su vsak ich tuzby pozmenene tymto nechutnym vplyvom

 

bud su zeny hlupe a nevedia plnit muzom ich tuzby, alebo su to zrazu ine tuzby...takmer kazde druhe manzelstvo konci rozvodom...tak v com to potom je?

 

je mi jasne ze su aj muzi, ktorym "staci" laska, pochopenie, ucta .. kiez by takych bolo viac..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To, po com muzi tuzia, vedia najlepsie muzi sami.

Dokonca by sme my zeny asi niekedy len udivom oci otvarali,

akurat, ze obcas je lepsie, ked len tuzia a nekonaju.

 

Kurnik, vsak ani my same obcas nevieme co by sme vlastne chceli,

tak co sa mame co pliest do cisto muzskych zalezitosti.

 

Uz padam, tato tema je predsa pre muzov,

pani, tema je vasa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano, súhlasím, muži vedia najlepšie po čom túžia, ale ak žena pri tom svojom partnerovi si všimne, ocení .. tie jeho túžby, tak pre ich spoločný vzťah ... je to len a len prospešné. :)

 

Môj manžel, minule oslávil 50-tku, a túži byť stále dobrým človekom ...a aj po tých rokoch sa jeho srdce nezmenilo, stále je plné dobra, lásky.. chcem tým len povedať to, že túžba muža po láske, po rodine .. to nie

je o dobe v ktorej žijeme, ale o každom jednom z nás...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co vo vela pripadoch v skutocnosti znamena "oralny sex" :)

 

Nahodou, dobry oralny sex od milovanej osoby nie je nic menejcenne a tuzenia nehodne. :)

 

Ten nefcin priklad nie je na zahodenie. V meste uz kozy chova malokto a muz obcas zatuzi po navrate k prirode. :)

Aj ked, do ust asi nie ...

 

 

však tu je celkom slušná vzorka mužských túžob Obrázok , ostatní sa to hanbia povedať na plné ústa ObrázokObrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov