Skočiť na obsah

Po čom muži túžia ?


lopata555

Odporúčané príspevky

Mne sa uz nechce zarabat peniaze, resp. chodit do roboty. Cakam kedy uz ma zena zacne zivit(zarobi peniaze na elektriku, ci benzin, o stravu sa postaram pestovanim/chovanim), viem ze to nebude hned, ale o take tri roky by som sa rad na to uz vykaslal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aljak pochopis neskor ked sa naucis fungovat sam so sebou

 

elfant asi jak kamos mi hovoril ze spat budem v hrobe, kym nezacal chodit do prace...ja si svoj klud nadovsetko vazim...nie je nic lepsie ako mat cistu hlavu a vyrovnane pocity a zrelaxovat sa niekde sam :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

po com muzi tuzia? uff :lol:

no urcite zalezi v akom stadiu zivota sa nachadzaju...ine su tuzby dospievajuceho muza, ine muza, ktory zalozil rodinu, ine muza vo vyssom veku..

 

urcite je to individualne, pretoze neviem odpovedat ani na otazku, po com vlastne zeny tuzia.. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aha, tak to preto je toľko veľa rozvodov a rozchodov lebo chcú kľud.

 

Rozvodov je preto tolko, lebo zeny nevedia co chcu. Teda oni to vlastne vedie, len ono sa to z minuty na minutu meni. S tym, co chcu muzi,rozvodovost nema ABSOLUTNE nic co docinenia... :lol: :) :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

práve sme sa rozišli v názoroch s lopatkom ... :)

 

tvrdí že túži radšej po tmavovláskach a brunetkách, no uznajte ...

zelenooké blondýny sú to pravé, muži nevedia, po čom vlastne túžia :D :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Rozvodov je preto tolko, lebo zeny nevedia co chcu. Teda oni to vlastne vedie, len ono sa to z minuty na minutu meni. S tym, co chcu muzi,rozvodovost nema ABSOLUTNE nic co docinenia... :bezradny: ;) ;)

 

ženy veľmi dobre vedia čo chcú, ženy majú v tom úplne jasno, lenže niet toho muža, čo by im to aj dokázal splniť :( teda aby som zas všetkých nehádzala do jedného vreca, takých je ako šafránu ;) a čo je typické pre mužov (myslím tých usadlejších, nie tých čerstvo zamilovaných), často vôbec nepočúvajú, teda tvária sa, že počúvajú, ale všetko je úplne inak :D :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som takú otázku mužovi nikdy nepoložila, to nie je môj štýl :) ja dokážem čítať medzi riadkami ...:)

 

to som myslel vo vseobecnosti, teba, samozrejme, by som do toho netahal. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov