Skočiť na obsah

AW Aftermath 2006


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 49
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    24

  • Polaris

    11

  • VERTi60

    6

  • bad_guy

    4

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 týždňami...

Hrám najnovšiu verziu Aftermathu od začiatku (tentoraz na ťažšej obtiažnosti) aby som ešte čosi vychytal, no tu sa mi stalo niečo podivného. V missii kde treba ochrániť vlastný krížnik a zničiť dva shivanské (myslím že sa volá cruiserduel) mi hra vyhadzuje error niekolko sekúnd od začiatku (keď zacielim alebo sa pohnem o pár metrov za krížnik). Neviem či je to len moj stroj, ale ostatné misie sú zatiaž v pohode a takúto výnimku som ešte nemal. Divné je, že sa to opakuje už permanentne a len na tejto missi.

 

Keď to budem znova skúšať postnem sem aj typ chyby.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oprav si diakritiku v príspevku, to si písal odkiaľ? :lol:

 

Misia by mala byť v poriadku, nikdy som s ňou nemal problém. V každom prípade keď sem hodíš error okno tak to dosť napovie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AppName: fs.exe	 AppVer: 1.0.0.1	 ModName: fs.exe
ModVer: 1.0.0.1	 Offset: 001be6f3

Vacsinou sa to stane na druhy krat hlavne ked hrac ide od zaciatku turbom proti jump pointu kde sa vynori najblizshi shivansky kriznik. Alebo nejaka ina silnejsia aktivita od zaciatku ako zameriavanie a pod.

 

Mam ale uz istejsi pocit ze je to len moj stroj ale bolo by dobre to obcas checknut. Nastastie sa mi chyba uz casto neopakuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To asi bude niečo s tvojim kompom, lebo s tou misiou som nikdy nemal takýto problém. Chybová hláška aj niečo také naznačuje, nehovorí o tom že by tam niečo chýbalo (najčastejšie textúra).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Definuj najnovsi CVS Build! Pretoze ja som sa taktiez pokusal nejake novsie si dat, ale bolo to skorej na skodu ako na uzitok. Daj si zakladny build a malo by ti to v pohode bezat. Cize si nainstaluj odznova cely Freespace. Zaklad, update a este jeden update a potom by ti to malo frcat.

 

K tomu Aftermathu. Pobezi ti to len pod starym Descentom Freespaceom. Takze na to, aby si to hral, tak musis mat nainstalovany povodny Descent + Silent Threat a az potom si nainstaluj Aftermath. No a ficis, ale kedze mne osobne to robi graficke anomalie, tak preto ja osobne hrajem len zaklady hry. Cize povodny Descent + Silent Threat a Freespace 2. Tod fse :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prosim vas ako rozbehat Afrermath pod SCP?

Toto som nikdy netestoval, tak ti asi neporadím.

 

Pobezi ti to len pod starym Descentom Freespaceom.

Conflict FreeSpace. To je rozdiel.

 

No a ficis, ale kedze mne osobne to robi graficke anomalie, tak preto ja osobne hrajem len zaklady hry.

Aké anomálie? :lol: Však Aftermath sú len "custom" misie, nič viac. Je tam zopár vylepšení (nové modely, zbrane, vylepšené niektoré efekty), ale to je tak všetko. Beží to na tom istom jadre ako pôvodná hra, takže žiadne anomálie tam nemôžeš mať.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aké anomálie? :lol: Však Aftermath sú len "custom" misie, nič viac. Je tam zopár vylepšení (nové modely, zbrane, vylepšené niektoré efekty), ale to je tak všetko. Beží to na tom istom jadre ako pôvodná hra, takže žiadne anomálie tam nemôžeš mať.

Pardon...aby som sa lepsie vyjadril, tak takto: Ja mam problemy rozbehat stary FreeSpace pod novou masinou...respektive spustit ju spustim, ale robi mi to graficke anomalie vid zalozenie temy "Problemy s texturami". No a kedze je to na tom istom jadre zalozene, tak si osobne myslim, ze to bude pravdepodobne robit to iste...ale mozno sa mylim. Kedze je to custom a poupravovane, tak to teda asi ide :) Ale mozno len tento addon, klasik hra mi urcite robi graficke haluze.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ale stale nemam odpoved, ze ci to robi teda aj u Aftermath :lol: Na toto som chcel skorej odpoved. Lebo osobne si myslim, ze ked to robi pri klasickom CFS, tak to bude robit aj u Aftermath, vzhladom k tomu, ze je to robene pod tym istym jadrom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lebo osobne si myslim, ze ked to robi pri klasickom CFS, tak to bude robit aj u Aftermath, vzhladom k tomu, ze je to robene pod tym istym jadrom.

A na toto si prišiel sám, alebo ti niekto pomáhal?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presiel som to :lol:

pribeh je velmi zaujimavy a pravdupovediac nevedel som nikdy odhadnut dobredu co ma bude cakat a akym smerom bude pribeh nasmerovat ...

vsetkym ktori si to este nezahrali odpocuram aby si to zahrali ;-) :)

 

 

btw pracuje sa este na FSU ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsetkym ktori si to este nezahrali odpocuram aby si to zahrali ;-) :lol:

Prekopírovať do zlatého archívu Fóra! :)

 

Na FSU sa zatiaľ nepracuje, fakt nemám čas na to :) Dosť nápadov z FSU bolo prenesených do Aftermath, čo je vlastne taká odľahčená verzia FSU.

 

Len ktovie ako u teba Aftermath vyzeral keď si tam niektoré dáta mal prekopírované inými dátami...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v Jednej misii to bolo dost srandovne ked mi to zacalo cele blbnut ..

hned na zaciatku sa mi objavili na lavo styri shivanske krizniky triedy Cain (boli namiesto pilotov Beta ) ale nehybali sa len komentare od nich prichadzali a HOL zakldanu ktora mala byt znicena tam nebola ale vsetci na nu utocili dokonca sa zmensovala zivotnost tej zakladne ...

haluz :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov