Skočiť na obsah

AW Aftermath 2006


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 49
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    24

  • Polaris

    11

  • VERTi60

    6

  • bad_guy

    4

Top prispievatelia v tejto téme

Odporúčam mať Silent Threat nainštalovaný, lebo som z neho použil nejaké správy od pilotov.

Ale ak ho nemáte tak nič sa nedeje, ja z neho zoberiem asi 2 lode (Loki a Seraphim) a vytvorím nový mód, takže tie 2 lode pôjdu pod CFS aj bez ST.

A inak odporúčam mať naištalovaný update 1.06

Do týždňa bude beta verzia na svete, robím ešte nejaké úpravy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Tak som sa po rokoch znova vratil k FS, a samozrejme aj k prvemu dielu, do tyzdna som presiel hned znova vsetky kampane :-), a nejak mi to nestacilo, nasiel som si toto forum. Hmm, neviem sa dockat na spominany datadisk, su teraz aj ine k dispozicii?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ahoj.

 

Síce som to sľúbil v polovici marca že za týždeň bude beta verzia, ale mám veľa povinností okolo stránky a fóra, tak sa Aftermath trochu zdržal. Potrebujem ešte vyladiť 2-3 misie, jednu dokončiť, pospájať to do kampane a potom to bude uvoľnené na beta testovanie. Keď testy dopadnú dobre a budú vychytené posledné muchy tak to bude zverejnené. Finálna verzia do polovice apríla by mohla byť na svete.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Najnovšie informácie:

 

Práce na kampani pokračujú, testujem upravené misie.

 

Pravdepodobne to bude bežať nie pod retail hrou, ale pod FSU módom, stále však pod CFS.

 

Verzia pre FS2 (FSSCP) pravdepodobne nikdy nevyjde, to by bolo veľa konvertovania.

 

Zatiaľ zvuková ukážka z intra

 

http://freespace.freespace.sk/fsp/projects/campaigns/aw_aftermath/intro/synopsis_aftermath_intro.mp3

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Vsak nech si kazdy stiahne ten SCP pack cez ten !!warez!!.....vsak v podstate je to uz legalne, ked je to upravene....to je to iste, akokeby som prerobil pesnicku s tym, ze tam pridam jeden sampel...uz je to potom moja prerobena tvorba....tak isto si myslim, ze to plati aj pre tento pripad. Alebo sa mylim? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Malo by sa to dať,ale neuvažuje sa nad tým.

Pod CFS to beží preto, lebo nie každý má FS2. Pod FS2 bude bežať FSU.

Ten pack ti budu hrat len fanusikovia FS.. pre ostatnych je FS mrtva zalezitost. A myslim si, ze kazdy fanusik fs ma fs2. :lol:

 

Vsak nech si kazdy stiahne ten SCP pack cez ten !!warez!!.....vsak v podstate je to uz legalne, ked je to upravene....to je to iste, akokeby som prerobil pesnicku s tym, ze tam pridam jeden sampel...uz je to potom moja prerobena tvorba....tak isto si myslim, ze to plati aj pre tento pripad. Alebo sa mylim?

To co si popisal je plagiatorstvo, a je trestnym cinom podla autorskeho zakonika.

Dovod, preco je SCP legalny je ten, ze Volition uvolnila zdrojove kody ako volne siritelne... keby to nespravila tak kazdy zasah do zdrojoveho kodu bez jej opravnenia je trestnym cinom. :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je fakt, ze ti co maju net, tak to beru tak, ze v podstate kazdy musi mat tu gamesu (SCP_Freespace od Shivana)....a je fakt, ze nie kazdy chce kopiu...ale aj tak si myslim, ze FS 2 ma vacsina ludi...a tento pack co sa momentalne siri.....tak si myslim, ze je to na dobrej ceste......a hlavne ked uz mam konecne vysvetlene, co je plagiarstvo :lol: Takze vsetcia nech to tahaju, kedze je zadara kod. :)

 

Suma sumarum: Najlepsie to urobit v SCP engine.

 

PS: Kedze mne nefunguje poriadne CFS pod winXP z dovodu novoty a celkovo vsetkeho, tak to hrat nebudem... :) Budem cakat na SCP verziu.

 

Za dalsie, ak to chces dat na net a chces aby to videlo viacero ludi po svete, tak URCITE v SCP kode by bolo najlepsie....Pretoze ak beres tu vacsinu ludi, co je zo Slovenksa, tak ver tomu, ze vacsie percento sa nam akurat vysmeje za chrbtom, ze co za net mame ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne nefunguje poriadne CFS pod winXP z dovodu novoty a celkovo vsetkeho, tak to hrat nebudem... :lol: Budem cakat na SCP verziu.

Skúšal si už nastaviť kompatibilitu CFS na niektorý zo starších windows (2000, ME, SE,...) ?

 

Za dalsie, ak to chces dat na net a chces aby to videlo viacero ludi po svete, tak URCITE v SCP kode by bolo najlepsie....Pretoze ak beres tu vacsinu ludi, co je zo Slovenksa, tak ver tomu, ze vacsie percento sa nam akurat vysmeje za chrbtom, ze co za net mame :)

Najskor by bolo vhodné vypustiť to v CFS, vychytať zvyšné muchy a ubezpečiť sa, že je to ok. Každý fanúšik určite má prvý diel, takže to že niekto má aj SCP nehrá žiadnu rolu a nikto nebude nariekať. Tak či tak, do SCP to bude treba najskôr skonvertovať a potom znova testovať. Pre zvyšný svet to zatiaľ aj tak ostane tabu keďže Aftermath je zatiaľ písaný v slovenčine.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

VERTi60

 

Ver mi..skusal som uz vsetko co sa mohlo dat, ale nefungovalo mi to ani pod win98.

 

 

Najskor by bolo vhodné vypustiť to v CFS, vychytať zvyšné muchy a ubezpečiť sa, že je to ok. Každý fanúšik určite má prvý diel, takže to že niekto má aj SCP nehrá žiadnu rolu a nikto nebude nariekať. Tak či tak, do SCP to bude treba najskôr skonvertovať a potom znova testovať. Pre zvyšný svet to zatiaľ aj tak ostane tabu keďže Aftermath je zatiaľ písaný v slovenčine.

Ehm....v tom pripade to ale mozem chapat aj tak, ze ked to nebude v SCP engine...tak stale to bude BETA verzia. Final version by som v tom pripade dal az potom, ked to bude dostupne verejnosti po celom svete....samozrejme, ze vacsina bude chciet SCP engine.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale aj tak si myslim, ze FS 2 ma vacsina ludi

môžeš to nejako dokázať? Na starom Fóre bolo kopu ľudí čo zháňali FS2, pretože FS2 sa myslím na Slovensku nikdy oficiálne nepredával.

 

Suma sumarum: Najlepsie to urobit v SCP engine.

Suma sumarum: to by sa mi muselo najprv chcieť. Ono sa to ľahko povie "Najlepsie to urobit v SCP engine", pretože v tejto kampani si nepohol ani prstom. To nie je len tak, vytvoriť 40 misií, vyladiť ich, otestovať všetky dejové línie, zostaviť ich do kampane, tú celú otestovať a pod.

A teraz keby som mal 40 misií skonvertovať (čo som nikdy nerobil) tak aby to pod FS2 resp. SCP fungovalo a myslieť na to že lode používajú iné zbrane, ktoré môžu ovplyvniť deje v misiách (taký BGreen na Orione spraví väčšiu paseku ako Terran Turret), nahodiť nové hmloviny (lebo tie z CFS nefungujú pod FS2) a všetko nanovo otestovať, to by zabralo fúru času. Ako som povedal, pod FS2 pobeží FSU. Aftermath pod CFS.

 

 

Problémy CFS pod Win XP prosím riešte v inej téme (založte si), nie tu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môžeš to nejako dokázať? Na starom Fóre bolo kopu ľudí čo zháňali FS2, pretože FS2 sa myslím na Slovensku nikdy oficiálne nepredával.

Mas pravdu...vsak som aj o Slovensku vravel :lol: Hovorim globalne. AK teda planujes to spravit tak, ze to bude cele v angline a budes chciet prerazit vo svete s tymto dielom. Ak nie a len cisto na Slovensku..tak som potom nic nepovedal.

 

Suma sumarum: to by sa mi muselo najprv chcieť. Ono sa to ľahko povie "Najlepsie to urobit v SCP engine", pretože v tejto kampani si nepohol ani prstom. To nie je len tak, vytvoriť 40 misií, vyladiť ich, otestovať všetky dejové línie, zostaviť ich do kampane, tú celú otestovať a pod.

A teraz keby som mal 40 misií skonvertovať (čo som nikdy nerobil) tak aby to pod FS2 resp. SCP fungovalo a myslieť na to že lode používajú iné zbrane, ktoré môžu ovplyvniť deje v misiách (taký BGreen na Orione spraví väčšiu paseku ako Terran Turret), nahodiť nové hmloviny (lebo tie z CFS nefungujú pod FS2) a všetko nanovo otestovať, to by zabralo fúru času. Ako som povedal, pod FS2 pobeží FSU. Aftermath pod CFS.

Nepohol ani prstom...to je fakt....ja viem ze moc kecam, ale len ta upozornujem na to, ze ked chces mat uspech a prerazit, tak prerazis jedine tak, ze to potom prekonvertujes do SCP enginu......ale to si len myslim......je to len dohad........lenze kto by to nechcel vyskusat???? Kazdy chce hrat pod novou grafikou.....

ALE ESTE RAZ UPOZORNUJEM...ak to chces naozaj len pre Slovenskych hracov..tak som ticho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aftermath bol prvý krát vydaný v apríli 2002 ako kampaň pre CFS a bol určený čisto len pre slovenských a českých hráčov, v priebehu toho istého roku vyšlo niekoľko updatov, ktoré odstraňovali chyby predchádzajúcich verzií. Aftermath 2006 je špeciálne vydanie, ktoré malo vyjsť k príležitosti spustenia FS Portálu, kvôli rôznym povinnostiam sa to oneskorilo a ešte sa to upravilo pre FSU mód, ktorý oficiálne nikdy nevyšiel. Žiadna "eng" verzia sa nikdy neplánovala.

 

Ak ti chýba kampaň podobného rázu, FREDa máš, nič ti v tom nebráni.

 

A citáty dávaj do QUOTE, od toho to tu je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov