Skočiť na obsah

Redukcia na 220 V


Nokia

Odporúčané príspevky

zhanam redukciu na 220V pre rozne krajiny...v datarte, electroworlde ci nay maju, ale akurat pre dvojkolikove...ja ale potrebujem trojkolikove, aj na notebook

nevie niekto poradit, kde by som take nieco mohol zohnat?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 2
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    2

  • weirdo

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

Najaktívnejšie dni

v EU sa vyuzivaju standard E (Nemecko, Holandsko ..) a F (Slovensko, Francuzsko ..).

 

pikcura standardu F (Nemecko):

Obrázok

 

ako vidis, su tam len take 2 bazmeky hore a dole, a tie (pokial si pametam), su stlacitelne, takze to tam narves, len zem nebude zapojena.

 

navyse, kukol som na konektor od ntb a ten je hybridom E/F standardu

vyzera takto:

Obrázok

 

iny standard sa v EU okrem UK nepouziva, takze dvojkolikove a ten hybrid narves vsade .. nemyslim ze by si mal mat problem aj bez redukcie :lol:

 

EDIT

ok, tak som zistil, ze este vo Svajci, Dansku a Taliansku maju rozdielne zastrcky, ale vraj su s dvojkolikovymi kompatibilne. Ci sa nieco stane ntb, ked ho zapojis len na 2 koliky, neviem.

 

Neviem ci je to vo zvyku aj v Europe, ale v Kanade bola velmi rozsirena moznost pozicat si redukciu na hosteli.

 

Posledna vec, predpokladam, ze mas plan, kam sa chces dostat a kde chces fungovat, takze tu mas zoznam vsetkych krajin s vypisanymi zastrckami, ake pouzivaju. Mozes si to tam vsetko overit (teda, ak si to zatial nenasiel) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no vsak toto, v taliansku su ine, v uk su ine (mal som cest dokonca s notebookom s UK adapterom a bez redukcie som to nemal sancu narvat do nasej zasuvky)

no idem prejst celu europu takze potrebujem nieco univerzalne...len stale je problem, ze tie dvojkolikove narvem do zasuvky napr v taliansku ale vystup mam dvojkolikovy...ale taky, ze do neho fyzicky nenarvem trojkolikovy koniec...preto hladam nieco aspon rozmerovo vhodne na kabel co ma aj zemniaci konektor...nemusi mat zem, verim ze adapter sa s tym uz vysporiada

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov