Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (2009/2010)


tomassi

Odporúčané príspevky

ja som vcelku spokojný, extraligu som moc nesledoval, zčasu-načas som si pozrel výsledky a tabuľky, občas aj nejaký ten zápas... Košice som mal vždy celkom rád, a Košice porážajúce Slovan - tie mám najradšej :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, keď Košice vyhrali tak radšej to dávali len na STV3 (dokonca ani na nete to online nešlo!!!), ale keby mal vyhrať Slovan tak to vysielajú ešte aj na Nautiku. Ale aj tak dobre :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, keď Košice vyhrali tak radšej to dávali len na STV3 (dokonca ani na nete to online nešlo!!!), ale keby mal vyhrať Slovan tak to vysielajú ešte aj na Nautiku. Ale aj tak dobre :lol:

 

pozerám,

že rétorika pána premiéra sa vkráda aj do našich radov

 

celé play-off išlo len na 3jke

a na vysielanie online našej extraligy nemajú licenciu

online vysielanie bolo možné pozerať na huste.sk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty harant, ty ma akože porovnávaš s Ficiakom?

 

Play-off som nesledoval, chcel som si len pozrieť tie padnuté belasé hlavy :lol:, zapnem TV nikde nič, Trojku nemáme, huste.sk padalo, stv.sk nevysielala a tak som to celé vypol. Znie to divne, ale Trojka stále nie je v základnej ponuke.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov