Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (2009/2010)


tomassi

Odporúčané príspevky

To nie sú obyčajní diváci ktorých omrzí taký hokej ktorý Dukla momentálne predvádza.

To sú FANS Dukly, ich ďalší hráč, ich pýcha.

A keď vytiahnu transparent že budú fandiť iba keď sa bude vyhrávať :lol: úsmevné

 

chceš mi povedať že do hocijakého mesta by chodili diváci na hokej keby prehrával skoro každý zápas ? Pochybujem !

Kometa Brno suverénne posledná.

Jej posledný zápas proti Pardubiciam.

Diváci: 7200 :)

 

čo ty nato? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Arne Kroták prepisoval historické štatistiky a dal už 394 gól gratulujem ... a Konc je somár ... fakt nechápem čo tým sledoval

 

Historická tabuľka strelcov slovenskej hokejovej extraligy

 

1. Arne Kroták 394 gólov, 2. Ľubomír Kolník 346, 3. Martin Kuľha 295, 4. Vlastimil Plavucha 285, 4. Richard Šechný 276, 5. Martin Hujsa 259, 6. Miroslav Škovira 251, 7. Ján Lipiansky a Jaroslav Török 243, 9. Ján Cibuľa 232, 10. Ján Pardavý 225, 11. Juraj Halaj 221, 12. Peter Junas 215, 13. Peter Bartoš 212, 14. Branislav Jánoš 209, 15. Marek Uram 208, 16. Slavomír Pavličko 206, 17. Igor Rataj 205, 18. Zdeno Cíger 200

 

 

Historická bilancia najlepších strelcov federálnej extraligy

 

1. Milan Nový 474 gólov, 2. Josef Černý 403, 3. Vincent Lukáč 393, 4. Václav Nedomanský 369, 5. Jan Klapáč 354, 6. Ivan Hlinka 347, 7. Vladimír Martinec 343, 8. Josef Vimmer 316, 9. Vladimír Zábrodský, Eduard Novák a Vladimír Růžička po 306,... 14. Jozef Golonka 298, 19. Ján Starší 267, 25. Marián Šťastný 236, 27. Igor Liba 231, 48. Dušan Pašek 187, 49. Dárius Rusnák a Ján Vodila po 186, 59. Ján Faith 178, 63. Ján Jaško 175, 65. Július Haas a Jozef Lukáč po 172

 

zdroj

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa veru neteší :lol: prehodil by som prvého z desiatim :)

 

inak to dodržiavanie pravidiel, keby bol aspoň tak citliví pri iných rozhodnutiach :) radšej mal ísť za Krotákom a podať mu ruku a zagratulovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Boj o posledné miesto do play-off

pekné rozlosovanie

 

HKM a.s. Zvolen - MsHK GARMIN Žilina

HK Nitra a.s. - HKM a.s. Zvolen

HKM a.s. Zvolen - Dukla Trenčín

 

MHk 32 L. Mikuláš - Dukla Trenčín

Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava

HKM a.s. Zvolen - Dukla Trenčín

 

...

8. HKM a.s. Zvolen 65

9. Dukla Trenčín 60

...

 

von

10. MsHK GARMIN Žilina 53 na99% do baráže

11. MHk 32 L. Mikuláš 43

12. HK Spiš.N.Ves 42

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

začína nám plej-af

 

Štvrťfinálové dvojice play-off Slovnaft extraligy 2009/2010 (hrá sa na štyri víťazstvá):

(1.) Slovan Bratislava - (8.) HKm Zvolen - 13., 14., 17., 18. prípadne 21., 23. a 25. marca

(2.) HC’05 Banská Bystrica - (7.) HC K Cero Nitra - 13., 14., 17., 18. prípadne 21., 23. a 25. marca

(3.) HC Košice - (6.) HK Poprad - 15., 16., 19., 20. prípadne 22., 24. a 26. marca

(4.) MHC Martin - (5.) HK 36 Skalica - 15., 16., 19., 20. prípadne 22., 24. a 26. marca
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

bob

je rozdiel medzi postupovaním a zostupovaním

duplom na SK,

kde je kvalita súťaží priamoúmerná hĺbke peňaženky

 

zajtra sa štartuje semifinále

Slovan - Nitrička

Košice - Martin

 

favoriti sú jasní

jediné, čo by im mohlo zahatať finále,

sú brankári ich súperov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

z témy uľavte si

minulý týždeň som bol na emisnej, lebo som myslel že mi končí, dnes pozerám

a to mi skončila STK, takže už týždeň si to valím bez STK

a spravia mi ju až piatok :/

 

a ja som si myslel,

že budeš písať o 1.tr. BA-KE

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak dúfam,

že sa už dnes rozhodnem

a pán hlásateľ z Bratislavy nebude mať možnosť hlásiť,

že gól bol strelený:

„Do siete brankára Júliusa Hudáčka."

a podobné "hlášky",

ktoré nemajú nič spoločné s rivalitou

a vonkoncom nie s pojmom fair-play

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ináč o čo ide v tom spore s fanúšikmi keď nespravili pre BA v prvom zápase v KE sektor? (druhý zápas som nevidel)

 

A aké hlášky to vraví hlásateľ keď je z toho Julo taký rozhodený?

čo nie je fair-play na tomto „Do siete brankára Júliusa Hudáčka."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hlásateľ by mal maximálne podnecovať k fandeniu svojmu klubu

a nie k fandeniu proti klubu súpera

 

dokonca v zápase futbalovej LM

v zápase HSV - ARS, dostal HSV pokutu,

pretože v nadstavenom čase začal hlásateľ vyzývať divákov

na povzbudzovanie svojho klubu

 

Pred piatimi rokmi sa v Poprade stalo, že hlavný rozhodca dal hlásateľa vykázať bezpečnostnou službou, lebo doslova navádzal divákov na agresivitu voči trénerovi súpera.

 

Čítajte viac: http://hokej.sme.sk/c/5341378/slovanisti-utocili-na-nervy-hudacka-nefer.html#ixzz0lvIIo9YA

 

od tohto účelu slúžia

páni s megafónmi otočení k publiku

a nie hlásateľ

 

1. zápas

Slovanisti hodili svetlicu-dymovnicu do košického sektora,

kt. bol hneď pri ULTRAS Slovana

- duplom organizátori po prvom zápase nepristúpili k prísnejším kontrolám

dokonca ani po tom, čo na druhý zápas redaktori denníka SME

bezproblémovo preniesli pyrotechniku na štadión

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ináč o čo ide v tom spore s fanúšikmi keď nespravili pre BA v prvom zápase v KE sektor?

Žiaden spor s fanušikmi. Sektor nespravili preto, že zo Slovana neprišla žiadna sprava o počte fans, ktori sa chystaju do Steel Areny. A o tych čo vedeli že pridu si vraj kupili listky individualne cez ticketportal.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, tak to potom niekde nastala chyba...uvidíme ako sa bude fandiť dnes a potom v nedeľu v Ružinove :lol:

 

nj, to hlasenie nie je zrovna košér, ale ak sa jednalo iba o túto vetu a nič horšie...

dúfam že sa nemá namysli to vyvolávanie priezviska strelca gólu a kričanie o počte gólov 0. a celkovo ohlasovanie strelenia gólu domáceho mužstva.

mne nepríde zrovna v súlade s fair-play napríklad jeho vyhlásenie o tom, že ak by sa hral siedmy zápas na Slovane, je vopred rozhodnuté

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, tak to potom niekde nastala chyba...uvidíme ako sa bude fandiť dnes a potom v nedeľu v Ružinove :lol:

Nastala niekde u Belasych fans alebo klubu. Každopadne niekoľko desiatok Slovanistov tam bolo, ale boli roztruseni v hľadisku. A v nedeľu sa fandiť nebude. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov