Skočiť na obsah

Slovnaft Extraliga (2009/2010)


tomassi

Odporúčané príspevky

Slovnaft Extraliga (2009/2010)

Počet mužstiev v extralige sa od ročníka 2010/2011 zúži na desať tímov,

do druhej najvyššej súťaže zostúpia po skončení sezóny 2009/2010 posledné dva tímy (11. a 12.)

10. bude hrať baráž s víťazom 1. ligy

 

Program 1. kolo Slovnaft extraligy - piatok 11. septembra:

 

HK ŠKP Poprad - voľno

MHk 32 L. Mikuláš - HK Orange "20"

Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves

HKm Zvolen - HC 05 Banská Bystrica

HK 36 Skalica - Dukla Trenčín

MHC Martin - HC Nitra

HC Košice - MsHK Garmin Žilina

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Mna nasa liga uz nejako nezaujima, este nastevy v Sp.n.vsi. Ale co som zacul chcu znizit pocet ucastnikov v nasledujucom roku. Posledni dvaja vypadavaju hned a treti od konca hra baraz, teda aj tak bude na rok neparny pocet ucastnikov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Tak Košice toho trénera síce zmenili, ale na výsledkoch sa to zatiaľ veľmi neodzrkadľuje... :lol:

 

Potešili ma mladňaci zo Slovenska 20. Vyhrali nad LM a dopriali mi konečne po 100 rokoch radovať sa z víťazného tiketu. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mal som zapnuté HUSTE.sk a komentátor to tie rýchle góly nejak takto okomentoval.... Bez ďalšieho skúmania či je to pravda, či nie. Každopádne minimálne dva spišiacke góly padli v rýchlom slede.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

tak za prvé, to sa tak skoro nedozvieš :)

 

a za druhé to bola reakcia jak hov.. :)

prečo vyťahuješ zrovna Slovan keď sa tu o jeho fanúšikoch nič nehovorilo

strach, krivda, komplexy? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

šak len preto že si ho napísal ako prvý :) a len to vyťahujem preto že fanúšikovia sú jednoducho taký a je jedno odkjal sú :) tak a ešte aj preto že ten Slovan tak milujem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi

 

ale to neboli argumenty, chceš mi povedať že do hocijakého mesta by chodili diváci na hokej keby prehrával skoro každý zápas ? Pochybujem ! Ja napríklad Trenčínu fandím, budem mu fandiť do konca mojho života ale na hokej nechodím ani keď vyhrával, ale z kamšom plánujem teraz dakedy tam zájsť :lol: aby sme tam vynikli keď tam nikoho nebude :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov