Skočiť na obsah

Lega Calcio (sezóna 2009/2010)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Odpovedí 23
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    10

  • tomassi

    8

  • Sniper

    2

  • aljak63

    2

Top prispievatelia v tejto téme

Tak napokon to skončilo 4:0. Čo je ale zaujimave, Inter ma konečne!!! po rokoch ofenzivneho založnika, tvorcu hry (Snejider). Na hre Interu to bolo vidieť hneď od prvych minut a ich hra ma konečne hlavu a pätu. Je to o level vyššie. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

Hamšík najprv znížil, potom centroval na vyrovnávajúci gól a nakoniec strhol víťazstvo na stranu svojho mužstva

toto všetko sa udialo na pôde Juventusu

ktovie, či preč pôjde už v zime

alebo si Neapolčania počkajú na MS a prípadné zvýšenie Marekovej hodnoty

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prosím Vás

je jedno, či ste admin, mod alebo user

 

toto je diskusné fórum a nie informačný portál

 

takže, keď pridáte link, video, obrázok, . . .

napíšte aspoň aký taký koment

ďakujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano pridal som video o zápase aby bolo jasné o aký zápas išlo, pretože inak tvoj príspevok má nulovú hodnotu, nehovorí absolútne o ničom. Nerád diskutujem o niečom o čom neviem čo sa dialo. Dúfam že už je to raz a navždy jasné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to video je výnimočne jasné a zreteľné, som zvyknutá na videá z youtube, kde človek nerozozná loptu.

ináč túto ligu vlastne teraz takmer vôbec nesledujem, nie je od veci spestriť už základné info videom, po čase to, čo sa tam odohralo, vyšumí.

možno nie u skutočných fanúšikov, ale u mňa určite.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

De Laurentiis (prezident SSC) pre Tuttosport

"Hamšík nepôjde nikam.

Je to profesionál, veľmi seriózny človek, ktorý fantasticky pristupuje ku svojim povinnostiam.

Ak by ho chcel prezident Juventusu Jean-Claude Blanc predsa len získať do svojho mužstva, musel by mi dať všetkých svojich súčasných hráčov.

Potom by to bol férový obchod,"

hh

uvidíme, či sa to po týchto vyhláseniach v zime vyšplhá aspoň na 30mega

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Keby prestali hrať a nedali gol, nikto by sa nad tym nepozastavil, to je normalne, deje sa to v každom zapase. Ku cti im služi prave to, že si uvedomili "chybu" a napravili ju. Obdiv si zasluži prave spôsob akym to urobili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol som zvedavy na to videjko, ako sa prekluckoval do prazdnej brany, ale najlepsie bolo, ked dali gol a ten zraneny hrac vyspurtoval sa hadat.

 

K fair play, piatok hrali finale davis capu, a niekolko chybnych rozhodnuti mal ciarovy rozhodca, potom uz aj vymeneny - novy rozhodca sa ukrikol, ale Nadal "nechal" loptu opakovat. ja ked hram tenis tazko viem sledovat ciaru a dopad lopticky, ked chcem hrat. Niekedy si aut vsimnem a niekedy to nepostrehnem.

V sobotu hrala astana s ufou, nas Podhradsky strelil gol ako henri, naschval sa otacal, vedel ze patickou by to aj slo a vyslo mu to, aj sa radoval, aj si pre oslavu golu musel prist za spoluhracom a Stumpel mu potom poklepal po prilbe.

Gol samozrejme a spravne neplatil.

 

Vcera som videl trochu druhy polcas FC Janov - Parma, vcelku zaujimavy zapas. Do odpiskania nebolo jasne kto vyhra, lopta a hraci behali z jednej strany na druhu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...

Catania - Inter Miláno 3 : 1

Neapol - Fiorentina 1 : 3

Parma - Atalanta 1 : 0

Lazio - Bari 0 : 2

FC Janov - Cagliari 5 : 3

AC Miláno - Chievo 1 : 0

Udinese - Palermo 3 : 2

Livorno - AS Rím 3 : 3

Bologna - Sampdoria 1 : 1

Juventus - Siena 3 : 3

 

Hm... A vraj nudna, defenzivna liga. Videl som tento vikend sice len zapas AC - Chievo, ale bol to skvely futbal s kopou šanci hore-dole celych 90 minut. Ostatne (podľa vysledkov) neboli asi tiež zle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

Ah, škoda ... dúfal som, že Siena to ešte zamieša. Aj keď zo Serie A vypadávajú - keby vyhrali nad Internazionale, aspoň by odchádzali s rešpektom a hlavne s ďakovnými rečami od AS ... Bohužiaľ, tak AS len 2.miesto. Škoda hlavne toho pokazeného zápasu so Sampdoriou 4 kolá pred koncom :) Blbá Sampdoria, ešte k tomu sú aj pred Palermom - som sa tešil, že Napoli tú Sampdoriu dneska porazí a Palermo sa pekne prešmykne na 4.miesto a pôjdu hrať predkolo LM! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov