Skočiť na obsah

LFP - Liga de Fútbol Profesional (sezóna 2009/2010)


tomassi

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...
  • Odpovedí 26
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Ryan Giggs

    10

  • tomassi

    9

  • weirdo

    4

  • bobsapp

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Real ďalej nakupuje ako besny. Pribudol Benzema. Som zvedavy, či dôjde aj na obranu. Sice pribudol kvalitny stoper Raul Albiol, ale jeden hrač asi zazraky nespravi, obzvlašť ak v zalohe Kaka, Ronaldo, Robben alebo ini braniť určite nebudu. Akosi sa mi to cele nepozdava.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

až nápadne to pripomína éru, keď odišiel Makelele

čiže Becks, Zizou, Figo, Ronaldo a o obranú činnosť sa starali iba defenzívny hráč

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Včera smrť kosila vo futbalových radoch a smutná správa prišla z Coverciana vo Florencií. Kapitán klubu RCD Espanyol de Barcelona - Daniel Jarque vo veku 26 rokov navždy odchádza. Počas predsezónnej prípravy v Taliansku dostal na hotelovej izbe srdcový infarkt a stopér Espanyolu to neprežil. Pred mesiacom bol Daniel vymenovaný za nového kapitána svojho teamu, kde hral celý život a odohral v ňom 173 zápasov + v španielskych mládežníckych výberoch mal tiež svoje miesto. Bohužiaľ, na trávnikoch ho už neuvidíme. Daniel odchádza do futbalového neba predčasne!

 

 

Daniel Jarque González

 

Born: 1 January 1983

Died: 8 August 2009

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Galacticos II maju za sebou prvy zapas (La coruňa - 3:2) a mal som pravdu. Do predu je to fajn, ale v zadu je to hrôza. S tym veru veľa vody nenamutia. Všetky veľke mužstva brania minimalne s 8. hračmi, no Real iba so 6. Tak sa trofeje vyhravať nedaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov