Skočiť na obsah

Linux vs. Windows


bad_guy

Linux vs Windows  

10 členovia hlasovali

  1. 1. Čo je podľa vás lepšie, Linux, alebo Windows?

    • Jednoznačne Linux
    • Skôr Linux
    • Je to jedno
    • Skôr Windows
      0
    • Jednoznačne Windows


Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 152
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    31

  • Darkman

    18

  • Bronto

    15

  • havarka

    14

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 3 týždňami...

Povedzme si otvorene, ze Windows! Pretoze Linux je kravina, nezobrazuju alebo zle sa tam zobrazuju webstranky a navyse cloveku dlho trva, kym sa vobec nauci taku trivialnu vec, ako je kopirovat z diskety a to nehovorim o dalsich veciach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche nazor typu linux je kravina je fakt podnetny a uzasne rozumny

 

poviem ti takto skus posadit cloveka co v zivote nesedel za pocitacom za windows a za linux.. uvidis v com mu to pojde lahsie...

 

a take hlasky ako nezobrazuju sa tam dobre web stranky, ci skopirovanie veci z diskety, prosim ta najprv si to vobec skus

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Wole, jednas so mnou ako s 5-rocnym dietatom! Sa uvedom! Ja som s Linuxom nejaky cas pracoval a vsetko uvedene je na zaklade vlastnych skusenosti! Na Linuxe je jediina vec dobra: Ochrana. Ale inak je to omyl!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche ako vidim tak jednam s tebou tak ako sa spravas

 

kedy si s linuxom pracoval? a ako to bolo dlho?

ja posledne tri roky robim denne 10-12 hodin na workstejsne s linuxom a ziaden z tvojich problemov nepocitujem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak potom si udereny do hlavy niecim tvrdym a tazkym! S Linuxom som robil dva mesiace v kuse a vacsiu hovadinu som v ruke nemal! Zobrazuje to na p*, pripadne na k*, robi sa v tom zle a ani za Boha sa tam neda lahko orientovat!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche ked sa vyjadrujes ako 5 rocne dieta tak asi aj tak vies pracovat s linuxom ako 5 rocne dieta

 

tvoja argumentacia je na bode mrazu

 

to ze ty si nauceny ze vsetko je pod ikonkou start a zrazu ju tam nemas tak to je hned nahovno tak si ostan pri windowsoch, nik ta nenuti pouzivat linux...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to som potom inteligentne 5 dnove dieta ked viem pracovat s linuxom a ty ako 5 rocne nie :lol: :)

 

este raz hovorim

 

to ze TY si zvyknuty na windows a NEVIES sa prisposobit linuxu neznamena ze to je nahovno

 

tak isto ako ked niekto je zvyknuty na to ze ma volant vlavo a sadne do auta kde je vpravo a nevie si na to zvyknut tak nieje na vine auto ale blby sofer

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nezobrazuju alebo zle sa tam zobrazuju webstranky

Ako skuseny, niekolko mesacny, pouzivatel istotne vies, ze za web stranky nemoze a NESMIE byt zodpovedny OS...az mi zbehol mraz po chrbte pri tej predstave.

Za WEB su zodpovedne dedicated aplikacie a kedze na Linuxe rozbehas v pohode FF aj Operu tak je nezobrazovanie stranok sposobene neschopnostou dizajnera dodrziavat standarty.

 

lahko orientovat!

Kolko si pracoval s win kym si v nich zacal orientovat?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vo win sa nauci orientovat aj Orangutan, v Linuxe ani vysokoskolsky vzdelany clovek! Neuvazoval si niekedy nad tym, ze ked to ide krasne so Windowse, ze by to tak malo byt aj v Linuxe? Nokia: Ty si uz nacisto mimozemstan, nerozumies po slovensky? Drzal som to v ruke, robil som s tym a ani za Boha sa vysomarit!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

http://ftp.tuke.sk/ubuntu-releases/dapper/...esktop-i386.iso

 

stiahni si toto a presvedc sa aky je linux jednoduchy...

 

Ak ams ATi tak radsej toto >

 

http://ftp.tuke.sk/ubuntu-releases/dapper/...ernate-i386.iso

 

Inac radsej drz usta.. moja mama (( nevie vobec robit s pc, je jej uplne jedno ci robi pod linuxom alebo windowsom, vsade je tak isto pomala resp. rychla )) :-p

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche mam pocit ze jediny kto tu je divny si ty

 

napr vsetci zastupci prvej stavebnej sporitelne maju nainstalovany linux na notebookoch a zaujimave ze to tym 50 rocnym tetuskam ide uplne normalne, to bude skor tym ze nemaju zazite predsudky ako ty, ale trosku otvorenu mysel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vo win sa nauci orientovat aj Orangutan, v Linuxe ani vysokoskolsky vzdelany clovek!

teraz zhadzujes sam seba.

Btw, i-net je zvacsa postaveny na *nixovej platforme :lol:

 

 

Neuvazoval si niekedy nad tym, ze ked to ide krasne so Windowse, ze by to tak malo byt aj v Linuxe?

robil som na linuxe malo, ale so zobrazovanim stranok som v zivote problem nemal.

 

este raz - za zobrazovanie je zodpovedny browser, nie OS - chapes aspon toto????

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chorche ked si uplne prvy krat sadol za pc, ako dlho ti trvalo kym si sa naucil aspon zakladne veci? pochybujem ze si hned vsetko vedel

 

vies ono to chce trosku inteligentneho cloveka co CHCE sa naucit nieco nove... ale ty jedine co chces je kydat na nieco comu sa nevies naucit.. zhadzujes akurat sam seba..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to co tu obaja prezentujete je vasa neochota prisposobit sa niecomu inemu nez na co ste roky zvyknuty

tymto len ukazujete to aky ste radi ze mate urcity stereotyp, a ze nove veci su pre vas nieco nepripustne

 

to ze vy nieste ochotny sa nieco nove naucit neznamena ze ten system je nahovno.. skor je nahovno nieco ine :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

každý má niečo oblúbené a ked sa mu raz niečo páči viac ako to druhé tak nebude snád používať to horšie respektíve neoblúbené...nehovorím, že linux je na hovno, len sa mi viac páči windows a kebyže chcem tak sa naučím ovládať linux aj v textovom režime...ale nemám na to čas !! a kedže je demokracia tak si môžem slobodne vybrať a vyjadriť svoj názor...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov