Skočiť na obsah

Linux vs. Windows


bad_guy

Linux vs Windows  

10 členovia hlasovali

  1. 1. Čo je podľa vás lepšie, Linux, alebo Windows?

    • Jednoznačne Linux
    • Skôr Linux
    • Je to jedno
    • Skôr Windows
      0
    • Jednoznačne Windows


Odporúčané príspevky

Kto má chuť pátrať a laborovať je to pre neho celkom dobrý systém. Keď sa niečo zadarí viac to teší. Hlavne je to lacnejšie. :D

 

Nerozlišoval by som to čo je lepšie. Je to podľa toho čo od toho očakávaš a čo s tým chceš robiť. Rada užívateľov by s linuxom bola spokojná tak ako s windovsami. Všetky základné veci sa na tom dajú robiť úplne v pohode. Písanie, tabulky, kreslenie, prezentácie, multimediá, úprava a konverzia filmov, vytvárani vlastných videí (DVD, CD) a pod. Hlavnú výhodu vidím v tom, že aj nové verzie dokumentov "Office" fungujú na starších systémoch. Napr. jednému kolegovi musím konvertovať súbory do starších win, pretože jeho systém používa starší formát doc. a tie novšie mu to neberie aj xls.

 

Sú samozrejme špeciálne programy určené pre win a idú len s win ale to isté by sa dalo zariadiť aj s linuxom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...
  • Odpovedí 152
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    31

  • Darkman

    18

  • Bronto

    15

  • havarka

    14

Top prispievatelia v tejto téme

Sú samozrejme špeciálne programy určené pre win a idú len s win ale to isté by sa dalo zariadiť aj s linuxom.

 

Myslim ze v sucasnosti je tych programov pre ktore neexistuje equivalent pre linux a nejdu cez WINE zanedbatelne malo.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Raz som mal stastie mat linux co mi raz nainstaloval bratov kamarat so zamienkou ze ten mi nebude padat stale ako windows ale to bola hruza a des, nic nepasovalo, nero sa tam nedalo dat, ms office tam nepasovalo... Hned som to dal do slaka ha naco take kde ani ms office sa neda pouzivat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov