Skočiť na obsah

Futbal na Slovensku - sezóna 2009/2010


wysky

Odporúčané príspevky

Nová sezóna štartuje o necelé dva mesiace 11.júla.

 

Corgoň ligisti včera ukončili sezónu. Zatiaľ ešte nie je jasné kto doplní ich počet na 12, ale už sa začínajú prvé prestupy.

 

A Tatranu sa podarilo uloviť zaujímavú rybu, kapitána Slovana Bratislava Haneka... :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dukla Banska Bystrica ostava v BB. Kováčik so Sotákom vytvárajú združenie F Partner, ktoré má zabezpečovať odborný servis pre Banskú Bystricu, Podbrezovú a MFK Dubnicu. Mužstvá majú mať spoločné vedenie ale TOP bude Dukla Banská Bystrica.

 

Projekt sa už začína prejavovať. Do BB sa z Dubnice sťahujú štyria hráči, mimo iných aj Seye a jeden zo Zápotokov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ten Tatran ma šokuje čím ďalej tým viac. Podľa dnešného Športu je v ich hľadáčiku aj Pavol Masaryk... :lol: :)

Inak, minulý týždeň im odkleplo mestské zastupiteľstvo pozemky, tak rekonštrukcia štadióna sa začala. Vraj majú inštalovať sedadlá z bývalého štadióna Artmédie.

 

Taktiež sa veselo skúšajú hráči v MFK Košice.

 

A v Dubnici sú tri mesiace bez výplat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na dnešom prípravnom zápase Tatran Prešov - Rimavská Sobota 2:0 v Kostoľanoch pri Hornáde boli prítomní aj zástupcovia víťaza UEFA Šachťoru Doneck... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pár prestupov pre začiatkom sezóny.

 

Mladý defenzívny strednopoliar Tatrana Prešov Martin Baran bude aj v budúcom ročníku hrať za nováčika, tentoraz v Turecku - Kasimpasa Istanbul.

 

Tatran súčasne vyriešil brankársky problém... Prišiel 23ročný Diviš zo Slávie Praha. Po Buchtovi ďalší čech v bráne.

 

Kweuke mení dres, dres DAC zamení za neúspešného barážistu v Nemecku.

 

Na súpera Slovana Bratislava v predkole LM bude bonzovať jeho nový hráč, bosniak Mario Božič. Do Slovana prichádza Brazílčan Elvis Johnny Correa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak, neviem, či sa niečo nedeje medzi Šachťorom Doneck a Tatranom Prešov. Micheľ bol na zápase s Rimavskou Sobotou a asi pred troma dňami vychádzal z Tatrabanky v Prešove. Ale môže to byť náhoda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Kamenár asi prečo z ligy. Potenciálny záujemca FC Nantes - priemerné francúzske mužstvo.

 

Cez škáru som nazrel a na Tatrane montujú sedačky. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Liga sa nám rozbehla,

 

ale prečo ju počas uhorkovej sezóny dávať, radšej si pozrime zápasy z minulej sezóny

 

 

 

inak aj CL sa začína pridávať k skupine "veľkých" prestupov

 

Nemanja Matič pravdepodobne "vytlačí" Miňa Stocha z Chelski,

 

ale ani ŽitnoOstrovania sa nenechávajú zahanbiť a ževraj údajne kupujú hráča,

 

jak vystrihnutého z jednotky SS - Carstena Janckera

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Dnes skoncilo 4 kolo ligy, videl som zapas v TV ZA - TT. V celko dobre, zilina sa snazila a zasluzene otocila. Bojovnost ,nasadenie a behanie pre mna OK. Vacsie si uz neviem ani predstavit. Ale co som si vsimol a o com chcem prispevok.

 

Drzanie lopty 31 minut ku 19 minut. Percentualne 61:39. Vlastne sa hralo 50 minut. Este pikoska, ak som sa s kamaratom bavil o tom, tak spomenul, ked bol kameranam natacat shoty z druhej ligy (v jelsave) tak mal natocenych nieco malo cez 40 minut. A ked sa ho pytali preco nema cely zapas, on odpovedal, ze ma vsetko. Vsetko co sa odohralo za 40 minut. Takze sa ospravedlnujem kozakovi,ktoremu som vycital ze nevie zabehnut 6 000m(to bol len moj odhad) za 90 minut, lebo svyznejsim turistickym krokom za ten cas prejdete mozno aj 10 km. Lenze ked oni behaju(hraju) len 40 minut(extrem, II ligy pred rokmi) tak aj na tych 6 000 m sa musis nalietat.

 

Ked v nemecku boli majstrovstva sveta ci v o dva roky neskor v Rak- Swi najlepsi behali 11,12 a neviem ci najvacsiemu sialencovi nechybalo(asi nevedel spracovat loptu) par m ku 13 km. A to je uz rozdiel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Spartak po štyroch kolách zataiľ s jediným bodom a posledný

 

akou takou útechou môže byť, že tie 4 zápasy hrali proti prvým štyrom celkom tabuľky

 

 

 

Nitrička je zatiaľ prekvapením, ktovie ako dlho im to vydrží

 

 

 

inak, čo vravíte na prípad Jána Kozáka st.

 

je to vrchol tohto nerváka alebo niekto využil-zneužil jeho povahu?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes co som videl, ma nik nepresvedci ze slovan mal kupeny zapas od ruzomberku. To co som dnes videl iba druhy polcas, je zufalstvo. Ja som mal klub Ruzomberok za vyrovnanych. Ale su to krivaci. Minuly tyzden som videl zapas ziliny a trnavi a to bolo o niecom inom(nasadenie bojovnost). Ja nechapem, na Slovan by som sa vysral. Kto dnes videl chape.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja absolutne nechapem o com hovoris Slimak

 

Prečo by ťa mal niekto presviedčať že mal Slovan kúpený zápas?

Prečo by si sa mal na Slovan vysrať?

Ja som videl a nechápem o čom hovoríš?

 

Ja čo som videl, tak to bolo pár babrákov čo si hovoria futbalisti, proti pár futbalistom ktorý si na naše pomery môžu hovoriť profesionáli, a tí keď zaradili vyžší stupeň otočili zápas a hrali čo potrebovali.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Futbalistov myslis slovanistov? Od zaciatku druheho polcasu ako ruzombercania tienovo branili 5 metrov od hraca, ziaden pokus o zobratie lopty ma o tom presvedcilo. prechadzali priamo do 16. Kozakov unik po kridle ked vsetkych predbehol bol vrchol.

 

Ako sa dari krajcikovi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale tomu sa hovorí kvalitatívny rozdiel.

Slovan a ďaľší určite nemusia kupovať proti týmto akože futbalistom.

 

Krajčík

Futbalistovi neviem, nesledujem jeho kariéru.

Ak myslíš náhodou futbalistovho brata, tak naposledy sme sa rozprávali na Komajote a vravel že sa baví :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Koňare len využili slabú formu slovanistov. Slovan môže byť rád, že dostal len tri. A ani rozhodcovia im nič neodviedli...

 

Uhrin ani nedošiel do Blavy a zložil funkciu... :lol:

 

Inak, čo sa týka ligy, netuším prečo vyfasoval Obžera v minulom kole tú červenú kartu, ale som rád že dostal stop na tri zápasy.

 

Vraňare potvrdzujú dlhodobé trendy našich mužstiev (a vlastne nielen našich). Keď sa niekomu darí v európskych pohároch, podava biedne vykony v lige.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov