Skočiť na obsah

Futbal na Slovensku - sezóna 2009/2010


wysky

Odporúčané príspevky

Dubnica - Košice 1:0

 

Košičania sa čím dalej tým viac potápajú. Keď nezačnú zbierať body, tak... :lol:

 

Nepríjemné prekvapenie v Prešove. V 70.minúte zavreli brány štadióna a nedalo sa už dostať do vnútra. Tak ak niekto sa chcel ešte zastaviť na futbale, mal smolu. No hlavne, že sa futbal hrá pre divákov.

Zase nejaký horlivec úradoval.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Včera hralo iba jedno mužstvo. Košičania akoby ani nenastupili na zapas. Dokonca, keby na zapas nenastupili, bolo by to lepšie, prehrali by len kontumačne. :lol: Kozakove dni su asi zratane.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som sa dnes zastavil na zápase 1FC Tatran Prešov B - MFK Banská Bystrica. Nejakí odborníci na tribúnke to zhodnotili len, že "Niečo tam (rozumej v Košiciach) musí byť prehnité".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak Košice včera schytali ďalší výprask a keďže Prešov včera v Dubnici nedokázal dať z niekoľkých dobrých možností gól a naopak jeden inkasoval, košická prvoligová loď sa ďalej potápa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Áno, som čítal... Budú musieť nájsť investora. Mesto každopádne môže podiely v MFK predať, keď už tak chce šetriť.

 

Neodpustím si poznámku. Keď vznikal MFK, tak som kdesi písal, že ak to Košičania dodrbú aj s týmto mužstvom, tak si jednoducho futbal nezaslúžia. Zdá sa, že čierny scénár sa začína napĺňať.

 

A tradičný košický klub Lokomotíva Košice, ktorá bola vypudená z vlastného štadióna, hrá nejakú II.ligu.

Stačí nazrieť do knihy 100 rokov košického futbalu a človek hneď bude vedieť, akú históriu má futbal v Košiciach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som si pozrel trochu futbal, nic moc, DAC ma sklamal, mal som vacsie ocakavania. Ale fanusikom DAC som rozumel dve skandovania, rozhodca je buzerant a sk Slovan sialena bratislava. Slovensky vedia co stale do nich rypu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov