Skočiť na obsah

Čo mi chce povedať zviera či vták....


wysky

Odporúčané príspevky

Včera som šla z práce inou cestou ako zvyknem, šla som okolo takých kríkov popri plote nejakej škôlky či čo to bolo, a z toho kríčia zas čosi miaukalo, tenúčko a nástojčivo...neviem, či volalo na mamu, alebo len tak...nuž som teda prišla bližšie, prihovárala som sa tomu, čo tam bolo...a stíchlo. neukázalo sa mi. Aj som bola rada, takto je to bezpečnejšie pre neho, keď nedôveruje. Len som ľutovala, že nemám nič pri sebe, čo by som mu trocha prilepšila. Skúsim tade ísť v pondelok do roboty, ak tam ešte bude, tak mu tam dám nejaké granulky. Dúfam, že ho nezakúsne nejaký pes a že mu neublížia ľudia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

keď som uvidela tento obrázok, okamžite mi napadlo, že žirafa mi práve s uľahčením oznamuje :

" fuha, ale som sa zľakla! " :)

 

neviem, či je to práve to, čo v skutočnosti hovorí, asi  skôr vyliezla na strom len z bujnej roztopašnosti či radosti zo života :agree:

 

post-3-0-19314900-1404897813.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 4 rokmi...

tu bolo úplne  jasné, čo chcú povedať dve labute... :(

dokonale sa zamotali a nádherné je, že si zmysleli hľadať pomoc u ľudí, ktorých zbadali na brehu, a že tí ľudia boli tam a takí, akí boli....

 

domotané labute prosili o pomoc mladých ľudí kdesi v Rusku:

 

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne viem, čo mi moje mačky chcú povedať. Ráno. sme hladné, sme hladné. Keď pozerám telku: kam kukáš, pod mi hádzať loptičku (Viki, a aj si ju prinesie), daj to preč (knihu či časopis) a hladkaj ma, chcem ísť na tvoje kolená (Šiva).

Aj my chceme z toho ochutnať, čo máš ty. - keď jeme niečo, čo im vonia

Tak toto mi nerob, takto kamaráti nebudeme, pchhh, sss (Šiva, keď ju berieme preč odniekiaľ, kde chce byť, ale my nechceme, aby tam bola)

ahoj, sme radi, že si konečne doma (obe, keď prídem z práce)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov