Skočiť na obsah

Hra: Komentuj klip


vred

Odporúčané príspevky

Tak tuto hru zakladam uz aj tu.. Ten kto zacne sem prida nejaky hudobny klip, a dalsi v poradi musi aspon 2-3 riadkami okomentovat ten videoklip, a prida dalsi. Myslim si ze bude dost zaujimave citat hodnotenie od ludi co napr. ten zaner nepocuvaju.
A aspon donutime ludi si vypocut nieco co napr. nenavidia :lol: a to potesi.. :)

Tak zacnite niekto.. Pridajte videoklip a pockajte na druheho, ten ho potom okomentuje a prida dalsi klip..
Ja sa pridam neskor..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 3
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    1

  • tomassi

    1

  • Althea

    1

  • vred

    1

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 týždňami...

Nuze, vlasaty chlapik sa prechadza po luxusnejsej rezidencii spievajuc si a netusiac,ze jeho spev provokuje manika v ciernych rukaviciach vrazdit sporo odete devy. Pocet obeti vysoky vratane samotneho spevaka,ktory umiera na konci klipu,co sa mi zdalo dost neskoro :lol: Ocenujem originalitu vraha vyskusat si viacero sposobov eliminacie. co sa tyka hudobnej stranky tak hodnotim to ako pocuvatelne.

 

ja pridavam oneee

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov