Skočiť na obsah

Superstar 2009: česko-slovenská


game

Odporúčané príspevky

Keďže si aljak63 dal námahu s vypracovaním ankety, odteraz môžete zahlasovať ktorým finalistom Superstar 2009, fandíte najviac. Hlasujete najviac za tri mená. C.

 

 

práve som sa dočítala ... konkrétne tú jednu našu tv nepozerám takmer vôbec, lebo tam nie je čo pozerať, a ako čítam, o zábavu bude postarané v nej aj naďalej, novu nepozerám vôbec, lebo na digi tv nie je, a čuduj sa svete, ani nechýba ...

 

takže úžasná správa hovorí, že bude nová séria superstar, s medzinárodnými moderátormi a medzinárodným obsadením a o večerné hlavné vysielanie bude postarané na minimum desať týždňov, víkendové večery ... zrejme ma to nebude moc bolieť, keď tie dve tv aj tak nepozerám : )

 

rada by som videla ako strčili všetci programoví zodpovední hlavy dokopy a vymýšľali, ako zdochýnajúceho koňa postaviť na nohy ... takže je tu česko-slovenská superstar, radujme sa veselme sa, som zvedavá, koľko im budú ukazovať peoplemetre ... :lol:

dúfam že sa tešíte :)

 

zdroj : Česko-slovenská SuperStar sa onedlho rozbehne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa už teším na tie dohadovačky,

že CZ má výhodu, lebo má vyšší počet obyvateľov

 

no čo už

vyzerá to tak, že zo psa bude ešte aj slanina

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Superstar? .... pozirem si len prvé kolá keď sa budem smiať na tých čo si myslia že vedia spievať a pôjdu sa strápniť. Prvý ročník bol super. Bolo to dačo nové ale teraz to už je takmer o ničom. Teda aspoň pre mňa. A ak to bude tak pokračovať ako to pokračovalo tak tam už budú spievať deti zo zlatej brány.

 

 

Takže nie nebudem to pozerať. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

takže vážení a milí, dnes to vraj prepukne, a ideme na to, sem s hodnotením, kritikami, hlbokým rozborom stavu vecí :lol:

 

toto som sa práve dočítala na jednej stránke o supermegahviezdnej akcii:

 

Do štartu jedinečnej federálnej Česko Slovenskej SuperStar už odratávame iba hodiny. Niekto možno aj minúty!

 

Spevácka súťaž, ktorú odvysielajú najsledovanejšie televízie na Slovensku i v Česku - TV Markíza a TV Nova, sa začína už DNES o 20:00 hod. Markíza i Nova odvysielajú úvodnú časť k veľkolepému speváckemu projektu.

 

Česko Slovenskú SuperStar si však budete môcť pozrieť nielen v nedeľu, ale aj v pondelok v rovnakom čase! Už ZAJTRA odvysielajú obe televízie prvý kasting z hlavného mesta Česka - z Prahy.

takže papučky, vonku je škaredo, neláka to tam, pripraviť kávu, chipsy, a pozerať a podávať informáce a kritiku a všetko čo k tomu patrí, prosím :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na to sa celkom tesim, budem to pozerat s matkou - ako jedna velka stastna rodinka... Heh, no celkom som zvyknuta pozeravat taketo... show a tiez som predtym tvrdila, ze nie nie a nie, pozerat to nebudem, a nakoniec som pri telke sedela zakazdym, ked to islo... No to som zvedava ako to tym moderatorom a porotcom pojde. :lol: A plus sa tesim na niektorych dobrych spevakov :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám rada spevácke súťaže, určite si kuknem, ak budem doma, ale program si kvôli tomu zase meniť nebudem... najviac ma asi bavia práve tie prvé castingy, kde sú ešte také prirodzené decká, ničím nepoupravované a neumelé, protiví sa mi ako tam každého finalistu neskôr pomenia, chápem, že je pre účel show asi potrebné vytvoriť im akýsi imidž, ale je to otrasné, to už potom ani nie sú tí istí sympatickí talentovaní ľudia ako na začiatku

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najviac ma asi bavia práve tie prvé castingy, kde sú ešte také prirodzené decká, ničím nepoupravované a neumelé, protiví sa mi ako tam každého finalistu neskôr pomenia, chápem, že je pre účel show asi potrebné vytvoriť im akýsi imidž, ale je to otrasné, to už potom ani nie sú tí istí sympatickí talentovaní ľudia ako na začiatku

 

Suhlas, tie prve su fakt fajn. Pamatam si este ake mindraky z tych uprav mali tie decka na poslednej "Slovensko hlada superstar", aspon to teda bolo dost medializovane. Smola. Ale pre nich - holt, v kontrakte maju zahrnute aj to, ale niekedy mam fakt pocit, ze ti takzvani vizazisti vedia houby. :)

 

Pocity z prvej uvodnej casti superstar: Zatial nic, mensi uvod, suhra Adely a Alesa je zatial fajn, hoci aspon mne sa zdalo, ze to miestami pachlo po trapnom tichu. Mozno neskor to uz pojde lepsie, predsa len to bol taky uvod :lol: Z poroty sa mi nepozdava zase nikto, chyba mi tam Lucenic :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takze porota je v zlozeni :Paľo Habera (47), Dara Rolins (36), Ondřej Hejma (58) a Marta Jandová (35)

 

Obrázok

 

Obrázok

 

Paľo Habera (47): Najtvrdší kat

 

Súťažiaci sa ho obávajú zo všetkých najviac, hovorí sa mu Kat poroty. Zástupca mužskej slovenskej strany je vo svojej funkcii najskúsenejší. Habera má za sebou všetky tri ročníky slovenskej SuperStar.

 

Obrázok

 

Dara Rolins (36): Najusmievavejšia a najsexi

 

Toto kreslo sa v súťaži riešilo najdlhšie. Dokonca sa špekulovalo, že vyfúkla miesto Bartošovej. Dara, ktorá má rolu porotkyne natrénovanú z minulého ročníka, bude opäť najpríťažlivejším stvorením spomedzi štvorice porotcov.

 

Obrázok

 

Ondřej Hejma (58): Najväčší vyrývač

 

Český spevák má s prácou v porote SuperStar bohaté skúsenosti. Účinkoval v prvej i tretej sérii českej verzie súťaže. Druhú sériu odmietol pre zhoršené finančné podmienky. Ponuku hodnotiť Česko Slovenskú SuperStar však vzal.

 

Obrázok

 

Marta Jandová (35): Nováčik

 

Na rozdiel od svojich kolegov je v úlohe porotkyne po prvýkrát. Jandová je známa predovšetkým ako dcéra rockera Petra Jandu. Priznala, že keď jej ponúkli kreslo v porote SuperStar, okamžite volala otcovi, aby jej dal zelenú.

 

zdroj : Nový čas

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dara, ktorá má rolu porotkyne natrénovanú z minulého ročníka, bude opäť najpríťažlivejším stvorením spomedzi štvorice porotcov.

no neviem, hento je pre mňa jedna nechutná umelá odpudivá žena, nechápem, čo je na nej sexi, neznášam tieto typy, Marta Jandová je presný opak

 

No a k tej prvej odvysielanej časti, pozerala som jedným okom od PC, v polke som bola vytiahnutá na kofču, a myslím, že som o nič neprišla, fakt trápne, to, že som tú prvú Superstar ako tak sledovala bolo možno spôsobené len vekom, neviem, asi som už na toto stará, pozriem si tie castingy a mám asi aj dosť

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bijou,clovek sa po case skutocne zmeni a inak sa pozera na nieco,na com sa smial predtym. A mozno je to sposobene len tym,ze sme mali velke oci :lol:...uvidime v dalsich castiach,ked sa uz bude robit mensi vyber,bude to predsa len na inej urovni,ako teraz,ked sa doslova vyberaju kandidati hviezdnej roty

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja sa na to tesim... vcera som omrkla prvu cast, zaujala ma marta jandova, pjekna zenicka.. este bola dobra ta zenska, co tvrdila, ze ma 29 a vyzerala na 59 :lol: po minulych rokoch som si myslela, ze ak niekto sledoval ss a videl rychlu rotu, tak si sakra rozmysli, ci sa tam prihlasi... a nie... :) aj nas romak /zuku stoj.../ sa prihlasil zas a zas s titulkami.. :) cesi len kukali, co to za zjav...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este bola dobra ta zenska, co tvrdila, ze ma 29 a vyzerala na 59 :lol:

 

Spev nebol zlý, ale počul som aj lepšie, ale hrala celkom dobre. A fakt vyzerala cez 50 :)

 

ak niekto sledoval ss a videl rychlu rotu, tak si sakra rozmysli, ci sa tam prihlasi... a nie... :)

 

Ja som omylom napísal Zlatá rota, lebo som sa nevedel rozpomenúť, a tiež to nie je Rýchla rota, to bol Čip a Dejl. Tuším Hviezdna rota to je.
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mimochodom, v novom case su trupky, Jandova je ovela krajsia ako Rolincova, to je asi tak vsetko, co moze o superstar povedat

presne musím súhlasiť, len pridám ešte jedno ovoeľa :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov