Skočiť na obsah

Subwoofer


sedimin

Odporúčané príspevky

Mame v robote nepouzivany 10W "subwoofer", ktory by som si chcel namontovat do auta.

Ma aj integrovany zosilovac (a vyhybku), ale problem je ze ide na 220V.

Myslim si ze ked ho otvorim tak tam asi bude daky konvertor na nizsie napatie (12V/5V), nie?

pripadne sa poobzeram po dalsom lacnom "subwoofri", ktory by sa na takyto ucel dal pouzit,

len trosku doplnit basy v aute. Na audiofilske chutky mam drahe sluchatka, ktore pouzivam

doma v tichu a investovat do spickoveho autoaudia nechcem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Nokia

    3

  • sedimin

    3

  • Darkman

    1

Najaktívnejšie dni

Top prispievatelia v tejto téme

sedimin moja rada znie ak si nechces dosrat dojem z hudby v aute, tak urcite nebastli taketo nieco ale pories to normalne...reporduktory do prednych a zadnych dveri a dobre autoradio...takyto subwoofer ti akurat tak prida basy k tomu nic co ti tam bude hrat...videl som uz ludi co mali dokonca domace kino namontovane v aute, kedze to bolo lacne :lol: takymto rieseniam sa ale radsej vyhni a naspor na dobre radio a reproduktory robene pre auta...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

radio je dobre, je to Blaupunkt cosi, repraky su sony, tiez celkom dobre, na A a D stlpikoch. Len by to chcelo pridat trochu basov, o to mi islo povodne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, ak chces basy, tak si kup malicku aktivnu tubu robenu pre auta...taketo sa daju zohnat za 100-150eur a budu prisposobene tak ze len zapojis a ides :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, ak chces basy, tak si kup malicku aktivnu tubu robenu pre auta...taketo sa daju zohnat za 100-150eur a budu prisposobene tak ze len zapojis a ides :lol:

mozno by bolo najlepsie vymenit repraky z D stlpika za basove (co maju rozsah 60 Hz-3000 kHz), usetril by som si miesto v kufri a pohanat by to stale mohlo radio. rozsah ako subwoofer krabicovy alebo tubovy by to asi nemalo, ale bolo by to lepsie ako to co tam je teraz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov