Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Som si myslel že Open Office je len taký demo poloprogram čo je len na otváranie office súborov. A ja potrebujem také ako je platený office kde viem písať, ukladať, obrázky pridávať, obtečený text, percentá a grafy robiť a bárčo podobné.

Open Office je plnohodnotny kancelarsky nastroj, žiadne demo ani poloprogram. V mnohom dokonca lepši ako Office od MS.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre kamarát díky za radu. A vraciame sa k Windowsu 7 keďže toto je o operačnom systéme a nie o Office. Sedmička mi ide dobre a zaťál nemám čo dodať. Majd potom keď bude problém tak vám pošlem screenshot.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Ako je možné, že ja som administrátor a pri vymazávaní zložky v Program Files na mňa stále vyskakuje hláška, že administrátor mi musí dať na to povolenie?! Tým čo vyvíjali tento OS by mali ruky dolámať a oči vypichnúť! Zlaté XP!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako je možné, že ja som administrátor a pri vymazávaní zložky v Program Files na mňa stále vyskakuje hláška, že administrátor mi musí dať na to povolenie?! Tým čo vyvíjali tento OS by mali ruky dolámať a oči vypichnúť! Zlaté XP!!

 

UAC, kazdy proces zacina s user privilegiami (aj ked ho spusti admin), ak ide proces vykonat nieco, co potrebuje admin privilegia, tak mu user musi tuto operaciu povolit. Je to kvoli beznym userom, ktory (z nejakeho divneho dovodu) su prihlaseny, ako admin a teda kazde svinstvo co pustia by inak malo admin privilegia a mohlo robit, co sa mu zachce.

Ako disablovat UAC si zvladnes vygooglit aj sam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Toto aj mne vadilo, skoro pri kazdom pohybe to vyhodilo hlasku s tym ze to ma povolit admin. Aby to slak trafil, som tak rad ze uz nemam PC vsak to bola len halda problemov...

 

Ale sedmicka je posledny windows co sa mi pacil. Na osmicke uz ani start menu neni, to ked takto bude pokracovat uz v zivote nechcem pocitac ani zadarmo!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ak je tu nejaký odborník, možno mi poradí....

Win7 profesional.....

Počítače sú spojené cez switch.

Na PC1 je nainštalovaný program.

Na PC2 je možnosť prístupu na tento program.

PC2 má na pracovnej ploche ikonu pre tento program, ale po stlačení sa nič nedeje asi 3minuty, len točí koliesko, potom naskočí tabulka, či tento program spustiť, lebo nemá podpis Windows. Nakoniec sa to rozbehne.

Skontroloval som sieťové karty, a keďže na oboch boli sieťovky 10/100/100Mbit, tak som kupil nový switch s rýchlosťou 1G a vymenil ho. Čas od kliknutia na ikonu sa skrátil asi na 1,5minuty, ale tabulka "či spustiť program" ostala. Teoreticky, ba aj toto mohlo blokovať rýchlejšiemu spusteniu a teraz nasleduje otázka:

Dá sa jednoducho vo WIN 7 niekde (kde?) nastaviť, aby tento program nepotreboval toto schválenie? Pridať nejakú výnimku pre daný zakúpený program?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Mám dve zložky s asi 40 súbormi o celkovej veľkosti 500 MB. Pod WinXP zmažem súbory, tie sú behom 1-2 sekundy premiestnené do koša. Pod Win7 to trvá asi pol minútu. Prečo pod Win7 to tak brutálne dlho trvá? Však to je o nervy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Môj PC AMD Barton 2500XP+ s 2 GB DDR RAM a 256 MB nVidia GeForce 7x stále šlape spoľahlivo, ale XP už prestáva byť podporovaný a ktovie ako dlho budem môcť inštalovať aktualizácie (Chrome a Skype už nenainštalujem). Oplatilo by sa vyhodiť nejakých 150€ za Win7 a nahodiť to sem, ak sa dá Win 7 32 bit ešte zohnať?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A bude vôbec ten HW podporovať Win7? Nejake problemy sa môžu vyskytnuť (vykon, ovladače atd.). Neviem či by som to kupoval na blind. Za seba poviem, že by som najskôr Sedmičky zwarezil a aspoň tyždeň otestoval. A až potom kupil keď to bude ok.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mal by, však vyšiel niekedy v roku 2009, to môj PC mal 6 rokov, takže problém by tam nemusel byť. Čo sa týka warezu, touto cestou by som sa nechcel uberať, ale nebolo by zlé to na týždeň-dva takto otestovať, či to vôbec bude pracovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Warez samozrejme nie je ideal. Ale inak to ťažko vyskušaš. A otazka je či to vôbec ma zmysel keď už je tu 10-ka. Bohvie koľko ešte ten PC vydrži, davať potom na funglovku 7 už sa potom asi nie veľmi oplati.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No PC šlape bez problémov stále, nemám dôvod vyhadzovať 600-700 na nový. Raz aj to bude, s novým PC počítam už niekoľko rokov, ale načo, keď to, čo mám, funguje a stačí mi to? Takže už len nájsť funkčný download link na W7 :( :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov