Skočiť na obsah

SaS - Richard Sulík


Sniper

Odporúčané príspevky

Vidím to tak, že ak to nie je tak, ako povie Sulík, tak to nebude. To nie je prvá vláda, ktorú chce položiť.  Žiadna predošlá vláda nebola v takej ekonomickej kríze ako dnešná. Čo spravil Sulík, aby pomohol Slovenskému národu ? Momentálne šteká, ako Pelegrini s Ficom s kopou obštrukcii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sulikov nepriatel v parlamente su vsetci, a vo vlade vsetky spodinovske navrhy. Sulik vypadol z vlady, lebo si uvedomil,ze s Kollarom prehrava.

Je to nova tema zlo sa vracia - ked vam to vyhovuje tak to bude. Tato vlada nic nezvratila, nic neopravila. mozno trosku vyber dani(rozkradani dani).  Este raz ak vam to vyhovuje mate to ak mat. Vsetko pojde do rity. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 minútami, slimak napísal:

 Tato vlada nic nezvratila, 

Keď bolo treba riešiť nákup vakcín, tak Sulík bol v Dubaji. Aký bol s toho prospech netuším. Jankovská, Gašpar, inak povedané zoznam trestne stíhaných verejných činiteľov.  Nič ? Tak prečo  prestúpil na stranu zločincov a oligarchov ? To nie sú nepriatelia ? Aha zabudol som, že slobodné a solidárne myslenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sulik isto nemal nakupovat vakciny vtedy neboli, mal nakupovat testy.  Do dubaja isiel ked ich kupil.  Gaspar je na slobode a zrejme aj bude. Jankovska ani neviem ci bola vo vazba.  Slobodarne a solidarme myslenie.  ... 

Teda ty Buky podporujes vladu fasistov, mafianov a debilov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Seriema jedna vec. Jeden z predvolebných cieľov súčasnej vlády bol aj boj s korupciou a zločnincami. Kua, len do toho prišla corona + vojna. A to využili opozičné hyeny. Aby to nestačilo ešte sa k nim pridala SAS. Aký bol ten neprekonateľný problém s Matovičom doteraz neviem. Asi bol jeho predpoklad, že ak odíde s koalície, tak sa rozpadne. Nestalo sa, tak ide bojovať o vyslovenie nedôvery. Čo vlastne Sulíkova strana môže ponúknuť ? Asi už toho moc nie, že ano. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nejdem teraz skumat a rozoberat motivaciu SaS, avsak ked sa tu tvrdi, ze Sulik ide povalit dalsiu vladu, tak jednoducho nejde, lebo je v opozicii a ked si raz v opozicii,  vyslovit nedoveru vlade je tvoja, povedal by som, zakladna politicka uloha. Viaceri predstavitelia koalicie sa mimochodom vyjadrili, ze Sulik povalil vladu, ked odisiel z koalicie. Ani vtedy im to tvrdenie nevyslo, lebo s pomocou fasistov si koalicia v pohode presadzuje co chce no a ked mame dat priechod logike, neda povalit nieco, co uz bolo zvalene :)
 

Protikorupcny etos vlady dostal vaznu trhlinu vo chvili, ked vzal Matovic Kollara do vlady a dnes vidime, ze ta trhlina bola zasadna, uz davno sa to zlomilo a protikorpucna vlada uz davno neexistuje.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

reakcia pod videom. Co plne suhlasim aj s deadom.

Citát

Vysvetlite niekto tomuto zbytočnému a škodlivému klérofašistovi, že sedí v menšinovej vláde a že nedostali mandát legitimizovať a vládnuť s fašistami a presadzovať agendu, ktorá ani nie je v ich programovom vyhlásení vlády. Ako je napr. znižovanie trestov za korupciu a rozkrádanie eurofondov a štátneho majetku, alebo blokovanie zmeny paragrafu 363, ktorý sa tam naopak nachádza.

Preto je úplne legitímne zosadiť z moci takýchto katolibansko-mafiánskych klamárov a hochštaplerov.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 24 minútami, dead napísal:

Protikorupcny etos vlady dostal vaznu trhlinu vo chvili, ked vzal Matovic Kollara do vlady a dnes vidime, ze ta trhlina bola zasadna, uz davno sa to zlomilo a protikorpucna vlada uz davno neexistuje.

Protikorupčný boj  bol  hlavným programom OĽANO. Tento boj nikdy nebude ľahký a zvlášť po odchode SAS. Komu je Roman Mikulec tŕňom v päte je viditeľné. Táto téma však ide v poslednom čase bokom, lebo zdražovanie čo je ďalšia voda na mlyn pre opozíciu. Aký je program SAS, keď sa momentálne nachádza v opozícii ? Ani diviak nevie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

Protikorupčný boj  bol  hlavným programom OĽANO. Tento boj nikdy nebude ľahký a zvlášť po odchode SAS. Komu je Roman Mikulec tŕňom v päte je viditeľné. Táto téma však ide v poslednom čase bokom,

Co je vasa priorita ak nie toto, naco tam prisiel Procko, Tabak, Gymesi,Matovic? Sipos,Grendel, ..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, slimak napísal:

Co je vasa priorita ak nie toto,

To bol dôvod, prečo  OĽANO malo pri voľbách najviac hlasov. Nie však dostatok a nasledovalo to čo teraz vidíme. Je ťažko vládnuť ak máš pri sebe podrazákov, ktorý prestúpia do opozície. Čo máš proti vláde Matoviča ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

buky

Nie je mozne vladnut, ked ako sef koalicie neustale hejtujes koalicneho partnera. Od normalneho cloveka by sme mohli ocakavat, ze sa pouci a dokaze sa povzniest nad svoje osobnostne limity, nie vsak od Matovica. On nedokaze vladnut preto, lebo nedokaze pochopit do dosledkov vyznam pojmov ako dohoda, spolupraca, pokora.. Tieto zalezitosti si bezny clovek osvoji najneskor niekedy po puberte, co nie je pripad Matovica. Sprava sa ako trucovite decko v materskej skolke. Za cas, co mu ludia zverili do ruk moc, ju nedokazal vyuzit ani k vlastnemu prospechu, nieto k prospechu statu a obcanov. Svojimi sprostymi napadmi vymyslenymi za noc znicil doveru v institucie a odbornikov, svojou pritomnostou v politike rozvratil spolocnost. Sulikovi mozeme vycitat akurat to, za na to prisiel neskoro.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 hodinami, dead napísal:

Nie je mozne vladnut, ked ako sef koalicie neustale hejtujes koalicneho partnera.  Za cas, co mu ludia zverili do ruk moc, ju nedokazal vyuzit ani k vlastnemu prospechu, nieto k prospechu statu a obcanov. Svojimi sprostymi napadmi vymyslenymi za noc znicil doveru v institucie a odbornikov, 

V čom konkrétne hejtuje a práve Sulíkovú stranu, ktorá má tentenciu povaliť nejednú vládu ? Sprosté nápady v podobe príspevkov pre obyčajných ľudí financované zo štátneho rozpočtu, či ? O čo konkrétne ide, nie je pre mňa vôbec jasné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že SaS sa už odpísala a vytvorenie vlády bez boľševikov bude nemožné, keďže koaličný potenciál je nízky u každej súčasnej stany mimo fašistov a boľševikov.

Po posledných demokratických voľbách nás čakajú roky typu orbánovských vlád. Nuž, keď to Maďarom vyhovuje, prečo by to nemalo vyhovovať večne frflajúcim hejslovákom :zubiska: ale ja osobne by som tu na Slovensku už neinvestoval do ničoho hodnotného a výrazne si pootvoril zadné dvierka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 48 minútami, Sniper napísal:

Myslím, že SaS sa už odpísala a vytvorenie vlády bez boľševikov bude nemožné, keďže koaličný potenciál je nízky u každej súčasnej stany mimo fašistov a boľševikov.

Mne to tiež pripadá, že Slovákom demokratický systém nevyhovuje. Tu treba tvrdý diktátorsko-boľševistický režim. Len aby sme sa mali dobre :smile1:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, buky napísal:

Tu treba tvrdý diktátorsko-boľševistický režim.

Treba, lebo nadpolovičná väčšina Slovákov je tak nesvojprávna, že si bez cudzej pomoci nevie ani sama riť vytrieť. Preto potrebujú diktátorský režim, ktorý im prikáže ako to robiť. Liberálna demokracia to nechávala na ich rozhodnutí a to tých nesvojprávnych chudákov zaskočilo a zneistilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sniper aj buky spolu asi suzuznite a vy citate co pisete a aka je realita?

Citát

 

Sprosté nápady v podobe príspevkov pre obyčajných ľudí financované zo štátneho rozpočtu, či ? O čo konkrétne ide, nie je pre mňa vôbec jasné.

 

Tu by mi mohol pomoct aj Sniper, ty si uvedomujes, kto plati statny rozpocet? Vsetky dane su vybrate len od obycajnych ludi, ci z priamych dani dan z prijmu Fo ci spotrebne dane a DPH co platia vylucne obycajni ludia. Su este od pravnickych osob ci nejake mimoriadne(ale aj tie mimoriadne zaplatia obycajny ludia).

Obycajni ludia 100% co zaplatia nemozu dat 100% obycajnym ludom.  Inak chapes ,ze to platia sami sebe,cez sprostredkovatela a asi to nema vyznam.  A ak sa to deje ti co to platia,mozu to dat len nejakej malej casti co to ozaj potrebuje aby prezila  20-30%. 

Ak nechapes ze vyberie sa od 100% a prerozdeli sa to 100%,ako sa to teraz udialo,to malo aky zmysel?

https://www.trend.sk/nazory-a-komentare/slovensko-stane-svetovym-unikatom-pomoci-domacnostiam-je-cas-zacat-bat?itm_brand=trend&itm_template=hp&itm_modul=nazory_a_komentare&itm_position=2

pred 10 hodinami, Sniper napísal:

Myslím, že SaS sa už odpísala a vytvorenie vlády bez boľševikov bude nemožné, keďže koaličný potenciál je nízky u každej súčasnej stany mimo fašistov a boľševikov.

Po posledných demokratických voľbách nás čakajú roky typu orbánovských vlád. Nuž, keď to Maďarom vyhovuje, prečo by to nemalo vyhovovať večne frflajúcim hejslovákom :zubiska: ale ja osobne by som tu na Slovensku už neinvestoval do ničoho hodnotného a výrazne si pootvoril zadné dvierka.

My mame iny volebny system ako v Madarsku. Orban by u nas nevyhral. Ja som za zmenu nasho volebneho systemu. Tento parlament co sa tam dostalo je vrchol absurdity. Tam minimalne 100 poslancov nikdy nemalo byt, a kludne aj Sulik.

 

pred 9 hodinami, buky napísal:

Mne to tiež pripadá, že Slovákom demokratický systém nevyhovuje. Tu treba tvrdý diktátorsko-boľševistický režim. Len aby sme sa mali dobre :smile1:

 

pred 10 hodinami, buky napísal:

V čom konkrétne hejtuje a práve Sulíkovú stranu, ktorá má tentenciu povaliť nejednú vládu ? Sprosté nápady v podobe príspevkov pre obyčajných ľudí financované zo štátneho rozpočtu, či ? O čo konkrétne ide, nie je pre mňa vôbec jasné.

Tu si buky aj sebe odpovedal. 

 

pred hodinou, Sniper napísal:

Treba, lebo nadpolovičná väčšina Slovákov je tak nesvojprávna, že si bez cudzej pomoci nevie ani sama riť vytrieť. Preto potrebujú diktátorský režim, ktorý im prikáže ako to robiť. Liberálna demokracia to nechávala na ich rozhodnutí a to tých nesvojprávnych chudákov zaskočilo a zneistilo.

Ved ty si politolog. To si vystudoval.  Vies aka je cena plynu? Ci si videl len tlacovku debilou pri obrazovke. Vies sa zariadit? Je nutne zainvestovat do setrenia? Ak ano co asi ano do akeho? Bude stabilna cena pri elektrike , plyne, drevu, ci zmyznuti z krajiny?  Sa mi sa pytal mame cenniky? Len na zaklade toho sa vies rozhodnut na zaklade ceny. Normalnej dlhodobej, ci realnej, nie co si 20 minut pred tlacovkou povedia Krajniak, Matovic. Heger a ta zenska sa to dozvedeli tam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Komu sa vlastne ponohlo,ked to nikoho nebude nic stat. Pomohlo sa tym co maju vyssiu spotrebu elektriky(vykuruju elektrikou), to nebudu dochodcovia, ty zaplatia o 15% viac. Ci uz za teplo ci za plyn.  My nepozname ceny, teda niesme nuteni zatial ani setrit, a hlavne nevieme co nas to bude stat. Toto co spachaju teraz sa mozno zaplati ci zacne splacat ,ci sa to odrazi o 5 rokov a nasledne. Teda kazdy blbec, ci dochodca na tom bude lepsie,lebo dochodca ak umrie do 5  rokov uz to splacat nebude. ten co prezije 5 rokov, uz to bude mat horsie potom. 

Keby si mal realnu cenu,vedel by si sa prisposobit,nemas sancu,komu to vyhovuje, ze nepozname realnu cenu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Ja osobne, ako dlhodobý volič SaS a Sulíka, som momentálne ochotný pozabudnúť na určité blbiny a voliť SaS aj Sulíka znovu, či už vo voľbách predčasných alebo v riadnom termíne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 24 minútami, alamo napísal:

Ja osobne, ako dlhodobý volič SaS a Sulíka, som momentálne ochotný pozabudnúť na určité blbiny a voliť SaS aj Sulíka znovu, 

Len aby ti neprepadol hlas. Momentálne je podľa prieskumov SAS na hranici 5,6%. Zatiaľ HLAS a SMER nemá konkurenciu, naopak, ich preferencie sú dlhodobo stabilné, alebo skôr rastú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@buky

Keby parlament neodhlasoval rozpočet v riadnom termíne, začala by plynúť trojmesačná lehota po ktorej uplynutí by prezidentka Čaputová mala právomoc vyhlásiť parlament za neschopný uznášania a rozpustiť ho. Následne vyhlásiť nové voľby sama.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov