Skočiť na obsah

Politika menej vážne - alebo úplne vážne ? :)


game

Odporúčané príspevky

trebars aj Danko...urcite by bol medzi terajou vladnou "intelektualnou elitou" minimalne ich svetlym vzorom...aj ked na trone  parlamentu je podobny "koktavec", no z IQ retarda zo suterenu....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Stvrty kopnuty do zadku mal byt uz terajsi asi premier. 

Citát

 

Zmenu schválil v utorok parlament, návrh zákona musí ešte podpísať prezidentka Zuzana Čaputová.

"Daňovníkom na podanie daňového priznania k dani z príjmov za minulý rok už neostáva veľa času. Lehota bola stanovená na stredu 31. marca. Ak nestíhajú alebo z dôvodu pandémie sa dostali do problémov, môžu finančnej správe oznámiť predĺženie lehoty na splnenie si tejto povinnosti o tri mesiace, respektíve o šesť mesiacov v prípade príjmov zo zahraničia," zhrnula hovorkyňa.

https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/2325676-odlozenie-danoveho-priznania-bude-jednoduchsie-staci-poslat-e-mail

 

Cez den mi volali ludia,ze kde je tlacivo. Ze ake tlacivo mate napisat mail,len som nevedel kam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, alamo napísal:

A na akej úrovni je Harabin?

:happyroll:

a to ja mam odkial vediet?...ak mas nejake fakty, okrem novinovych vystrizkov, tak daj sem na precitanie....ale v prezidentskych volbach sa odprezentoval na minimalne takej mentalnej urovni, ako Caputova....okrem volebneho rozpoctu samozrejme....tam jasne vyhrala terajsia prezidentka....:))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 30. 3. 2021 at 11:19, informator napísal:

Danko...urcite by bol medzi terajou vladnou "intelektualnou elitou" minimalne ich svetlym vzorom

ked ide volic Andreja Danka hodnotit intelektualnu uroven, tak sme tu uz naozaj videli vsetko :smile:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, alamo napísal:

@informator

V tomto teda Čaputová "nevyhrala", najviac za kampaň dal Mistrík.

https://transparency.sk/sk/prezidentska-kampan-2019-transparentne-ucty/

 

to bola jedna pokladna, s ktorej vybrala gro Caputova....ten Mistrikov odrb, ze si to on sam sebe financoval, je urceny iba pre volicov typu tyso a dead...minimalne... :)

pred 43 minútami, dead napísal:

ked ide volic Andreja Danka hodnotit intelektualnu uroven, tak sme tu uz naozaj videli vsetko :smile:

Danko je strana SNS?.....lebo ja som volil stranu a nie osobne jej predsedu.....ty a tebe podobny oddany poddany svojim politickym vzorom mate v tomto vyhodu, ze nemusite riesit volebnu dilemu, koho uprednostnit na kandidatke.....a ty tu chces hodnotit moju intelektualnu uroven?...... :nono:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, predseda strany strane predseda a stranu reprezentuje. Napokon, strana si ho na to do svojho cela vybrala -a predsednictvo oibhajil aj na sneme po spackanych volbach.. Na predsedovi strany, ktoru chcem volit mi moze nieco vadit a v takom pripade kruzkujem niekoho na nizsom mieste kandidatky. Neviem si vsak predstavit normalneho cloveka, ktory by s Dankom nemal zasadny problem, vlastne si neviem predstavit ani normalneho cloveka, ktory by nemal zasadny problem s SNS.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 2. 4. 2021 at 21:40, dead napísal:

informator, predseda strany strane predseda a stranu reprezentuje. Napokon, strana si ho na to do svojho cela vybrala -a predsednictvo oibhajil aj na sneme po spackanych volbach.. Na predsedovi strany, ktoru chcem volit mi moze nieco vadit a v takom pripade kruzkujem niekoho na nizsom mieste kandidatky. Neviem si vsak predstavit normalneho cloveka, ktory by s Dankom nemal zasadny problem, vlastne si neviem predstavit ani normalneho cloveka, ktory by nemal zasadny problem s SNS.

taka momentalne uradujuca Caputova, je, podla mojho "chapania", mentalne na urovni klauna z TT a jeho kruzkujucich obdivovatelov, to teda znamena, ze budem zatracovat SR za to, ze ju reprezentuje v urade narusane osoba?....

pred 23 hodinami, tyso napísal:

no, kedze jeho dalsim favoritom je ha-ra-bin,  tak zase vela vysvetlovat netreba

:eehmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, informator napísal:

taka momentalne uradujuca Caputova, je, podla mojho "chapania", mentalne na urovni klauna z TT a jeho kruzkujucich obdivovatelov, to teda znamena, ze budem zatracovat SR za to, ze ju reprezentuje v urade narusane osoba?....

nebud smutny, mozno raz vyrasties a mentalne dospejes na uroven matovicovho obdivovatela :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

US a UK vedci zistili, ze zlate rybky sa vypredali na SK vo februari 2020 a splnene zelania su teraz viditelne v aktualnej vladnej koalicii a v prezidentskom palaci....len to vyssie IQ si z nich nikto neziadal, takze asi nie je potrebne v zivote....ze by iba tvoje prianie?... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mozno som a mozno nie som....no kedze zlate rybicky su nedostupne vdaka osobam, co hore popisujem, tak ti nemozem vyhoviet a ig si nemozem znizit na tvoju stupnicu.....ale suhlasim s tebou, ze vsetko je tak, ako ma byt....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) pozri ved tusis ze si nebol z tych najbystrejsich v triede:) Len citanie klamstiev z konspiracnych zdrojov ta presvedcilo ze to bol omyl a ucitelia boli neomarxisti:).  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja to netusim, ja to viem...... :) no ani "anstain" nebol, ale ucil si sa o nom a jeho bystrost tu aplikujes......mozno ty si bol v triede tym najbystrejsim a v realnom zivote je to tvoj "handikep"......evolucia ma rozne podoby a nikdy sa neprejavuje stereotypne, ale roznorodne....mozno tvoj pripad.... :))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://www.postoj.sk/75997/uz-dozrel-cas-na-vyvodenie-politickej-zodpovednosti

Ak neskoncia s nezmyselnym testovanim a nepustia deti doskol. Pojdem na referedum. Lebo inak to nejde.

Moje deti maju 2,3 hodiny denne. Zena tak isto. Od 8 do 12.  Obe deti robili online aj matematicku olympiadu. Teda sa snazia co to ide(tu myslim ucitelov). Ale takto to dalej nejde. Na vlade to musi byt vidiet hned, co ma ako vymyslene, ak to takto ma dalej byt a v septembri opat, tak cez leto ich hned zrusit.

Moje deti sa cely cas hrali so susedkimi detmi. Nehrali sa na zaciatku jari, ci len cez plot a potom ked boli v karantene. Na spodnom rohu tam bolo dnes5 deti. Tak je to spravne, Chalan na mlake co bola na poli sa hraval cez zimu s inymi detmi. Kto zakazuje detom byt spolu ,je podla mna .... ,ak to chce vlada ta u mna skoncila. Ak  to nezmenia zajtra - pojdem na referdum.

 

Desat dni dozadu nam nesla elektrika na dva dni, deti sli aby sa mohli ucit k mojim rodicom a zena do skoly. Vraj nemala test uz tri tyzdne a nik od nej v skole to uz nechcel(ja som sa nad mojou zenou cudoval,ze na co na tie testy chodi,ale zas chodila zaciatkom februara so svojim otcom(nevybavila operaciu,len chodila navsetky tie vysetrenia,neviem ci niekto vybavoval tu operaciu mozno ano ,alebo mal stastie),ktoremu v bystrici vymenili klb). Ak by to bola pravda by to bol mali krok dopredu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

https://svet.sme.sk/c/22633238/video-erdogan-nepripravil-von-der-leyenovej-stolicku.html?ref=trz

Von der Leyenová nevedela ako zareagovať, Erdogan sa postaral o diplomatické fiasko

Na záberoch z privítania nemecká politička s bezradným povzdychom prekvapene hľadela na dvojicu mužov sadajúcich si do kresiel a nechávajúc jej miesto na pohovke stranou.

Multikulti.. V Turecku si práva žien predstavujú po turecky..

Ten bimbas Michel mohol tú trápnosť Erdoganovi pokaziť veľmi ľahko, keby ako gentleman, ponúkol miesto v kresle dáme a povedal "ja postojom..", Erdo by sa tváril ako vyoraná myš.

Bohužiaľ je pán Michel iba nedôvtipný bimbas. 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov