Skočiť na obsah

Slávne mená, ich osudy, smrť, posledný odpočinok


nefmen

Odporúčané príspevky

Ano, počúvam. Viem, že to nie je bohvieaký vzor a absolútne nesúhlasím s tým, čo robí, ale hudbu má podľa mňa úžasnú :lol:

STOP!

len dúfam, že si nekupuješ jej albumy a pod... :)

lebo tým by si ju vlastne podporovala...

a tým, že by si ju podporovala, by si fakticky vyjadrovala súhlas s tým, čo robí, ako žije a tak...

ona má určitú šancu dostať sa z toho, v čom sa nachádza len tak, že by sa od nej naraz odvrátili všetci jej fanúškovia...

čo sa asi nestane, lebo jej fanúškovia nemajú toľko rozumu, aby prezreli...

ale keby sa to stalo, ona by možno začala ASPOŇ uvažovať nad tým prečo sa to stalo...

a možno by sa chcela zmeniť...možno by v sebe zozbierala všetku silu a pokúsila by sa o to...

aspoň kvôli fanúšikom...aby ich nestratila...možno...

ale takto sa o to ani nepokúša...lebo vidí, že fanúšikom jej spôsob života neprekáža...

ona vlastne žije tak, akokeby sa chcela prefetovať na druhý svet...

a jej fanúškovia jej v tom nepriamo pomáhajú...

veľmi smutné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nefmen

 

 

len dúfam, že si nekupuješ jej albumy a pod... ohmy.gif

lebo tým by si ju vlastne podporovala...

a tým, že by si ju podporovala, by si fakticky vyjadrovala súhlas s tým, čo robí, ako žije a tak...

Ja som si tiež kúpil albumy dakedy dobrých trotlov ale to neznamená to že by sme ich podporovali

 

 

a čo momentálne počúvam

 

Lucie Bíla - duety z českými fajnovými spevákmi

 

 

je to zo silvestra a je to super ................... vždy to počúvam keď si zlepšujem náladu ............... vrelo odporúčam

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som si tiež kúpil albumy dakedy dobrých trotlov ale to neznamená to že by sme ich podporovali

S Nefmenom sme diskutovali aj cez ss a napísala som mu môj názor...

Presne tak ako napísal lopata, ked si kúpime niekoho albumy, znamená to, že nanajvýš podporujeme jeho hudbu a nič viac...

Toľko k tomu...

 

Btw momentálne mi tu hrá

 

Obrázok

 

Yesterday I got lost in the circus

Felling like such a mess

Now I'm down I'm just hanging on the corner

I can't help but reminisce

When you're gone all the colors fade

When you're gone no New Year's Day parade

You're gone

Colors seem to fade

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nefmen

 

ty si akože kompletný ?

Keď nejaký umelec robí veci s ktorými nesuhlasím tak nemam citat jeho knihy, pozerat jeho filmy, pocuvat jeho hudbu.... aj ked by to bolo to pre mna osobne najlepsie?

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boli tu nejaké kritické hlasy na adresu nefmena

nevravím, že jeho názory sú zlé,

ale zdajú sa mi bez vyššieho náhľadu a trošku mimo reality,

 

no myslím, že Lopatov príspevok na nefmena necháva zabudnúť :lol:

 

a aby som nebol tak mimo tému

# +++ - WRONG

Obrázok

 

I was marching to the wrong drum,

with the wrong scum,

pissing out the wrong energy.

Using all the wrong lines and the wrong signs,

with the wrong intensity.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nefmen

 

 

 

 

Ja som si tiež kúpil albumy dakedy dobrých trotlov ale to neznamená to že by sme ich podporovali

 

 

a čo momentálne počúvam

 

Lucie Bíla - duety z českými fajnovými spevákmi

 

 

je to zo silvestra a je to super ................... vždy to počúvam keď si zlepšujem náladu ............... vrelo odporúčam

lopata,

ak si si kúpil niečí album, tak si ho samozrejme podporil...

nechápem prečo sa tomu brániš...prečo nechceš priznať farbu?

prečo chceš veci silou-mocou vidieť inak ako v skutočnosti vyzerajú? hm?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: ich kupou akurat tak clovek podpori ich hudbu, pracu, trebars ten samotny zaner... a aj hudobny priemysel. kebyze chcem podporit nejakeho toho zvrhleho hudobnika, poslem mu mail "hej, podporujem ta, predroguj sa na druhy svet" ... a potom, ak sa chce draha amy prefetovat na druhy svet... no a? ja sa kvoli tomu nezblaznim, a po pravde... ani nikto iny. je to jej zivot, ked nie je schopna sa postavit vlastnym problemom a riesi to tymto, drogami a vlastne iba zhorsovanim celeho problemu, tak prosim, at sa jej lubi. nie je prva a ani posledna osoba, co takto kona, je len jedna z mala, o ktorych sa vie, pretoze podstatna vacsina ludi, ktora tak skonci, nie je "dostatocne dolezita" (vid slavna) na to, aby sa o to niekto zaujimal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak si si kúpil niečí album, tak si ho samozrejme podporil...

Skôr podporíš to vydavateľstvo. Ale takže chceš povedať že len preto že dakto žije zle si nemám kupovať jeho album?

 

nechápem prečo sa tomu brániš...prečo nechceš priznať farbu?

 

Ja sa ničomu nebránim. .................. jednoducho si kúpim album interpreta ktorého hudba sa mi páči .............. / vtedy človek nerieši ako žije /

 

prečo chceš veci silou-mocou vidieť inak ako v skutočnosti vyzerajú? hm?

Lebo život je hneď krajší keď veci vidíš inak ako v skutočnosti sú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslím, že choré je skôr to, že nebudem počúvať niečo čo sa mi páči len preto, že ten čo je interprétom je homosexuál, alebo bral drogy, bol nácek, bol vo väzení, alebo čokoľvek iné čo je niečo zlé. Nechápem, prečo by som nemal počúvať niečo čo sa mi páči len pre jeho osobný život. Teraz by všetci mali prestať počúvať a kupovať Desmod, veď tým by podporovali rozdelovanie božských manželských zväzkov ... či nie? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Čo sa týka zlyhaní veľkých hviezd mala by som jeden príklad.

 

Pre mňa osobne je najväčším zlyhaním správanie speváčky Whitney Houston. Človek s takým veľkým potenciálom v hlase a OBROVSKÝM talentom.

Kvôli svojmu manželovi začala drogovať, piť a stala sa z nej troska.

 

Našťastie, ohlásila veľký comeback. Na koncert v Austrálii sa nahrnulo veľa ľudí, všetci v očakávaní úžasnej šou.

 

Ale Whitney, bohužiaľ, nehviezdila.

 

Fanúšikovia odchádzali z koncertu sklamaní a nahnevaní.

 

Takto končia osudy niektorých hviezd...

 

Môže sa stať čokoľvek, ale jej skvelé hity nikdy nestratia svoj cveng a nikdy ich neprestanem počúvať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Kvôli svojmu manželovi začala drogovať, piť a stala sa z nej troska."

 

 

Nemyslim si, ze zacala pit a brat drogy "kvoli" manzelovi, alebo komukolvek inemu.

Kazdy si je sam "strojcom svojho stastia", a kedze ona mala slabu volu, "chut" na drogy a alkohol,

nikto ju nenutil, ale nedokazala "pouzivat" svoj vlastny rozum a dopadla tak, ako dopadla.

 

Nie "kvoli" niekomu, ale len preto, ze to bolo jej "rozhodnutie".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to,

že jej nevyšiel koncert po návrate

by som sklamaním nenazval

veľmi veľa úvodov combackov je nepodarených

 

sklamaním bude,

keď sa z toho neotrasie

príkladov ľudí, kt. to hneď na začiatok nevyšlo,

ale svojou vôľou sa vrátiť dokázalo

je veľa: dave gahan, richrad muller, . . .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Hej, hej, Pink. Ja som tiez videla este horsie.

Prislo mi to,akoby si z nej vystrelili, ked ju pustili taku opitu na podium. A to bolo 90 minutove "vystupenie"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Alkohol, drogy zničili už nejednú osobnosť, spravili z nej len trosku, veľmi smutný životný údel, keď človek dobrovoľne obetuje svoje zdravie, peniaze ... zničujúcej mamone, bez ohľadu na svoj život, seba, svoju rodinu, morálne hodnoty...:rolleyes:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

nedávno sme o nej písali ... dnešná správa:

 

Speváčku Amy Winehouse našli mŕtvu v jej byte

 

Britskú speváčku Amy Winehouse našli dnes o piatej populudní mŕtvu v jej londýnskom byte.

 

Speváčka známa svojím výnimočným hlasom zomrela v sobotu v Londýne. Polícia zatiaľ nevie, čo bolo príčinou jej smrti. Britský denník Dailymail píše, že speváčka sa objavila tento týždeň na festivale ITunes.

Ďalší britský portál priniesol vyjardenie jej bývalého manžela, ktorý tvrdí, že Winehouse zomrela v jeho náručí.

Podľa jeho slov prestala dýchať, jej smrti predchádzal "tri dni trvajúci drogový žúr." Už v minulosti mala speváčka problémy s drogami, istý čas strávila na odvykacom liečení.

 

Winehouse je držiteľkou piatich cien Grammy, vo svojej krátkej kariére nahrala dva albumy.

 

Speváčka patrí medzi výnimočných hudobníkov,, ktorí zomreli vo veku 27 rokov, ide o takzvaný 27 Klub. Rovnako ako Winehouse, ako 27-roční zomreli aj Kurt Cobain, Jim Morrison alebo Jimi Hendrix.

 

Čítajte viac: http://kultura.sme.sk/c/5989360/spevacku-amy-winehouse-nasli-mrtvu-v-jej-byte.html#ixzz1Swy0Uyg4

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne, spela k tomu, ale tak slava a prachy idu ruka v ruke s drogami a alkoholom, a ak si co len trosku slabsou osobnostou, plavas v tom az po konceky vlasov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O Amy Winehouse som prvý krát počul asi pred rokom, možno dvoma, a vždy len v súvislosti s chlastom, húlením, drogami a pod. Už vtedy sa o nej písalo, že kráča do hrobu a jednou nohou tam už stojí. Nebyť toho, tak možno ani neviem, že niekto taký žil, pretože ako speváčku som ju nikdy nepočúval.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov