Skočiť na obsah

Olympijský hokejový turnaj 2010 (Vancouver)


aljak63

Odporúčané príspevky

nepískal až tak zle - to vravím ako fanda Arsenalu, takže o poškodení rozhodcami viem svoje :lol:

no niekedy Česi padali až moc ochotne,

čo sa im v zápasoch proti zámorským celkom,

môže vypomstiť - niekomu ujdú nervy a :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zvykne to bývať aj horšie

neberiem to tak, že nás alebo Čechov nejak obzvlášť poškodil

 

možno preto, že ešte "o nič" nešlo

vo vyraďovačke, by to s prispením emócií mohlo byť horšie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem, pozerali sme to v partii česko slovenskej a dokopy tak jedno injektívum na každej strane padlo na rozhodcu. Ale hej, v doležitejšom zápase by to bolo možno iné.

Dobrý zápas. ako to tu niekto písal, chvalabohu že sa to dalo aspoň dopozerať.

Keď som videl tú našu prvú presilovku, tak som si hovoril že to bude naša "silná" zbraň, dobre že nakoniec sa to ako tak zlepšilo.

Dnes gólmani skvelý zápas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja netvrdim, že niekoho poškodil, ale dobry vykon to určite nebol. Neodpiskana Bartečkova vysoka hokejka v uvode zapasu, neodpiskany rovnaky faul Čechom, za ktory išiel von Chara... Bolo toho viac na oboch stranach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže dnes nám to chlapci vynahradili

spravodlivá remíza a nemožno povedať,

že 2 body sme si nezaslúžili

 

asi najviac som sa obával Demitrovej nerozohratosti,

ale dnes velil a aj to ukončil

 

inak pekne sa nám to mieša

Švajčiari takmer zdolali Kanadu

vynikajúci model v tom, že sa nedá vybrať súper

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Iľja Kovaľčuk

jeho hodnotenie som nečítal,

no Rusi uznali, že sme boli dobrí a chválili Haláka

 

inak práve Kovaľčukov útok s Maľkinom a Afinogenovom

zaostal za očakávaniami

 

ešte som zabudol pochváliť našich centrov

práve to bola vždy naša najväčšia boľačka

spolu s brankárskym postom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rusi sa po zapase vyjadrovali skutocne profesionalne, nehladali chyby v rozhodcoch, nevyhovarali sa na nestastie, nehovorili ze boli cely zapas vyditelne lepsi, ale ten kusok stastia chybal. Uznali silu supera....

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred chvíľou skončilo jeho opakovanie - repríza na stv3

určite to ešte kdesi bude

pekný zápas to bol, obaja hrali pekne, a pekný koniec mal :lol:

 

 

okrem toho zápas kanada - švajčiarsko: klobúk dolu pred švajčiarmi, odolávali statočne a hrali skvele, po stave 2:2 takisto rozhodovali samostatné nájazdy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inak práve Kovaľčukov útok s Maľkinom a Afinogenovom

zaostal za očakávaniami

 

nemoze za to Afinogenov ? kt, ma strasne rad puk a chce byt hviezda za kazdu sancu aj ked chalanisko uz moc na to nema?

 

mna osobne najviac mrzi Zigo

vidiet ze hra nasu ligu a uz nema taku zataz a nevie sa nejako najst

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takže Nóri ...

celý ten systém je nejaký divný, ale je tu : Česi prehrali s Ruskom 2:4, Slováci teda hrajú proti Nórsku

 

VANCOUVER. Slovenskí hokejisti budú hrať v kvalifikácii o štvrťfinále na olympijskom turnaji vo Vancouveri proti Nórsku. Rozhodla o tom prehra Česka s Ruskom 2:4 na záver B-skupiny.

 

Slováci skončia v tabuľke 12-ky základnej fázy na 7. mieste a na tom sa už nič nezmení, lebo prvým kritériom je umiestnenie v skupine.

 

Slováci tak nemôžu predstihnúť 6 tímov na prvých a druhých miestach v skupinách a zároveň žiadny iný tím z 3. miesta nedosiahol ich počet bodov, čo je druhé kritérium.

 

Rovnaký modus zaradil Nórov na 10. pozíciu. Víťaz tohto súboja, ktorý by sa podľa harmonogramu mal začať v noci na stredu o 4.00 SEČ, narazí vo štvrťfinále (noc na štvrtok o 1.30 SEČ) na druhý nasadený tím, čo bude jeden zo štvorice Švédsko, Fínsko, USA a Kanada.

 

Ešte pred záverečnými dvoma zápasmi v A- a C-skupine bolo jasné, že Rusi v tabuľke skončia na treťom mieste.

 

Česi mali ešte teoretickú šancu na priamy postup ako najlepší druhý tím z celkovej 4. priečky, to však iba v prípade, ak by obaja víťazi zápasov Kanada- USA a Švédsko - Fínsko uspeli výraznými rozdielmi.

 

Čítajte viac: http://oh2010.sme.sk/c/5253343/cesi-prehrali-s-ruskom-slovaci-proti-norsku.html#ixzz0gDVMwfS8

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

21 hodín pred 4finálovým zápasom,

by malo stačiť

 

o nejakú hodinku a pol budeme múdrejší,

zatiaľ to vyzerá na Švédov

 

inak 4finále Rusko - Kanada,

bude isto chrumkavé a nemyslím tým praskot kostí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov