Skočiť na obsah

aljak63

Odporúčané príspevky

Táááák, máme tu novú školskú tému o predmetoch v škole :lol:

Mám na mysli všetky možné predmety, ktoré sme už aj absolvovali,
tie ktoré máme teraz, alebo aj tie čo sú priamo pred nami.

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole?
Aké predmety ste mali radi na ZŠ? A ktoré ste neznášali?

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali?
Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape? A ktoré zase nie?

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor?
A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete a ktoré nenávidite?


Proste všetko o školských predmetoch a ich obľúbenosti resp. neobľúbenosti :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole? Aké predmety ste mali radi na ZŠ? A ktoré ste neznášali?

............ na toto obdobie si moc nepamätám teda prvý stupeň skoro vôbec, a na druhom stupni ma bavil dejepis a zemepis ................ nemal som rád anglický jazyk a fyziku

 

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali? ................ vybral som si združenú školu poľnohospodársku ........... odbor agropodnikateľ

 

 

Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape? A ktoré zase nie? ................... tu som mal rád telesnú, občiansku, dejepis ................ nemal som rád Anglický jazyk a Slovenský / Slovenský preto lebo nás učila taká harpia /

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor? ................... SPU v Nitre odbor manažment ŽV

 

A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete a ktoré nenávidite? ............... mal som rád anátomiu hospodárskych zvierat / hlavne to pitvanie sa vo vnútornostiach / , nemal som rád chémiu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem, ja som mala v podstate všetky predmety rada, lebo som hrozne zvedavá od prírody a na všetkom sa dá nájsť niečo zaujímavé, bodovali u mňa hlavne veci o logike a praxi, teoretické nič moc... na ZŠ som si fičala hlavne na matike, to bola moja veľká láska, vlastne aj pak na gympli, chodila som na rôzne súťaže, olympiády, pytagoriády a podobne - matika je supr ! podobne, ak nie o niečo lepšie na tom bola aj fyzika a najmä chémia, vďaka nej som sa aj dostala na gympel na ktorý som chcela ísť, bez prijímačiek a skončila som pomerne dosť vysoko v rôznych súťažiach pre mladých chemikov :lol: pokusy, počítanie, to ja môžem... nikdy som si nenašla vzťah akurát tak k dejepisu

 

na gympli som objavila čaro biológie a prehĺbila sa moja vášeň pre matiku (ja ju proste žerem :) ) a mala som rada všetky slovenčinárske záležitosti okolo čítania a slohových prác

 

a teď..... hmmmm... som na knižnično-informačných štúdiách na UK, niečo sa tam nájde celkom zaujímavé, hlavne Sociálna komunikácia, Vyhľadávanie informácií, Umelecká literatúra, ale prevažujú predmety, ktoré neviem, na čo sú mi dobré, ako napr. História informačných fondov, či ako sa to volalo, a najhorší prípad sú tie, ktorým nerozumiem, ani ma, popravde, vôbec nezaujímajú, e. g.: Organizácia poznania

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole?

bola som ukážkový žiačik, samé včeličky (neskôr jedničky) :) pochvaly za prospech, najlepší absolvent deviatych ročníkov (spomedzi 120 žiakov! :) )

a nesmejte sa, brala som to vážne :)

Aké predmety ste mali radi na ZŠ? A ktoré ste neznášali?

nikdy mi nešla matematika...aj s fyzikou som trochu bojovala... čiže tie som nemala rada

bavil ma prírodopis, angličtina, literatúra, chémia a dejepis...vlastne všetky okrem mat a fyz ;)

 

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali?

gymnázium..ešte tam trčím

tretí ročník, budúci rok maturita :lol:

 

Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape? A ktoré zase nie?

tak isto ako na ZŠ ;) plus som si celkom obľúbila francúzštinu

 

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor?

A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete a ktoré nenávidite?

ak sa dostanem na výšku, hneď to tu prídem doplniť ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

wow bijou, že láska k matematike...

ten predmet mi nikdy nikdy nikdy nešiel :) a čím viac mi nejde, tým viac ho chcem vedieť :lol:

zato obdivujem všetkých, ktorí matematiku vedia

 

(týmto pozdravujem moju matikárku, ktorá sa nado mnou tento polrok zľutovala, a dala mi dvojku :) )

 

(edit : tou dvojkou mi vlastne pokazila celé vysvedčenie :) aká som nevďačná ;) hruza)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole?

Aké predmety ste mali radi na ZŠ? A ktoré ste neznášali?

Tak toto nebolo tak hrozne dávno, mám to stále ešte v živej pamäti :)

Tiež som bola ukážková žiačka - bifľoška, šprta, či ako sa tomu všelijako nadáva. Vždy samé jednotky, až v devine na polroku mi to pokazili :) Z matiky to bolo, tú ja som nikdy dobre nechápala, nechápem, ani chápať nebudem... Ked sa nato tak teraz pozerám, vlastne ani neviem pochopiť, ako som až do tej deviny mohla mať z nej jednotky :) Matika bola asi jediný predmet, ktorý som fakt nemusela...a ešte zemepis, ale ten mi veľmi neprekážal, akurát ma nebavil.

A moje obľúbené teraz ;) Tak to bola jednoznačne angličtina, slovenčina /najmä literatúra/, dejepis a trochu aj fyzika.

 

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali?

Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape? A ktoré zase nie?

No nedávno som nastúpila na gymnázium ;)

Tu je to podobne ako na základke, možno tá fyzika trochu klesla na mojom rebríčku. Na ZŠ bola ľahučká ale teraz to prituhuje...a matika sa mi sprotivila ešte viacej ;)

Ked ste tu spomínali tú francúzštinu...ja som tak veľmi chcela, aby ma dali na ňu, aj podľa mňa je to krásny jazyk, aj ked nerozumiem ani slovo ;) Nakoniec som skončila na španielčine a musím uznať, že aj to je krásny jazyk a zaradil sa do mojich obľúbených predmetov :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ZŠ - čítanie, prírodoveda, slovenčina, aj matika :) nemala som rada vlastivedu

 

gympel - anglina a slovina, moje obľúbené :) mala som rada aj biolu, kurát moja profka ma neznášala, ale tak poseriem sa? aj deják, geoša (to bola ale nuda bo som všetko vedela už predtým :) ). no a najhoršie, čo mohlo existovať, bola matika a fyzika. tam som bola stratená, prechádzala som s trojkami. zo začiatku som neznášala aj nemčinu, ale neskôr už v pohode a napokon som z nej išla aj maturovať ;)

 

no a VŠ - mám za sebou len prvý semester, ale jednoznačne ma viac bavia také tie praktickejšie predmety (gramatika a fonetika oboch jazykov, portugalská morfológia no a prekladanie!! ;) ), naopak poraziť ma išlo na jazykovede, translatológii (preto som tam aj bola iba raz :lol: ) a dejinách

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No a už som si na túto tému našiel čas aj ja, takže:

 

Základná škola

Mal som rád - Zemepis, Dejepis, Matika

Nemal som rád - Slovina, Nemčina

 

Stredná škola - gymnázium

Mal som rád - Dejepis, Geografia, Anglina

Nemal som rád - Chémia, Fyzika, Nemčina

 

Vysoká škola - klasická archeológia

Zatiaľ som mal rád viacmenej všetky

okrem filozofie, latiny a gréčtiny

a nebaví ma terenná prax

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole?

no nie bohvieako, som tam bola len štyri roky :) ale čo si pamätám, tak som bola v ročníku vždy tá najlepšia s vyznamenaniami a posielali ma na všelijaké súťaže a tak. keď som dostala prvú dvojku, tak to celá trieda brala ako zázrak :lol:

 

Aké predmety ste mali radi na ZŠ? A ktoré ste neznášali?

no už aj v rámci osemročka ma bavil dejepis a biológia /som chcela byť veterinárka neviem z akého popudu/, slovenčina, angličtina /sme mali tri a pol roka skvelú angličtinárku, jej veľmi vďačím za veľmi dobré základy/. aj matika celkom, ale na tú som veľmi lenivá, čo mi aj učiteľka stále vyčítala /vlastne nie len ona/. ale nepamätám si, ktoré som nemala rada, na základnej mi to ešte bolo jedno, asi výtvarnú

 

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali?

osemročný gympel, zabijak detstkých duší

 

Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape? A ktoré zase nie?

dejepis a noska, to boli moje srdcovky. potom samozrejme literatúra, aj informatika ma celkom bavila; anglina ma nebavila, som sa tam len nudila, viac som sa naučila pozeraním filmov a čítaním kníh, nemčina ani nehovorím, to bolo prekliatie, až kým som nezistila, že jazykom archeológov je nemčina :) z fyziky si pamätám, že ma bavilo jediné, kmitanie, to som priam hltala, ale inak strata času, ale celkom ma bavila chémia, najmä labáky.

 

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor?

klasická archeológia

 

A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete a ktoré nenávidite?

ja mám rada väčšinu, aj keď to tak niekedy nevyzerá, keď ma tam často nevidno :) ale ma to veľmi baví, či už filologické predmety latina a gréčtina, alebo naše predmety. čo ma nebavilo bola anglina, to bola čistá nuda, som nepochopila ten princíp, že sme si mali nahlasovať úroveň a potom ma aj tak šupli so všetkými spolužiakmi, takže som preberala to, čo som brala na osemročku prvé ročníky. a filozofia bola super, tie tri razy čo som tam bola som sa aspoň dobre zahrala loďky a piškvorky ;) no a taliančina s danielom, to je paráda ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole?

na zakladke bolo super, v podstate ziadne starosti len mat dobre znamky, boli sme aj super kolektiv tak sa mi tam dost pacilo

 

Aké predmety ste mali radi na ZŠ? A ktoré ste neznášali?

dejepis, zemepis, matika, slovenčina, angličtina, telocvik

totalne som nemal rad fyziku a prirodopis ale to kvoli ucitelke ktora bola totalne trhnuta v 9.ročniku sme dostali inu hned to bolo lepsie

 

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali?

elektrotechniku

 

Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape? A ktoré zase nie?

slovencina, matika, zaklady elektrotechniky, informatika, tech. kreslenie, telocvik :)

nemal som rad automatizačna technika, elektronika, merania, materialy

 

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor?

klas. arch.

 

A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete a ktoré nenávidite?

starovek, uvod do studia, anglina super profka ale asi sa to zmeni bo nam dali inu teraz, LATINA ta je fest dobra, aj predarchaicke grecko bolo v pohode,Taliancina tiez super

nemusim pravek to je dobra nuda bud tam spim alebo tam ani nie som :), dalej proseminar nemusim o nicom a filozofia :lol: to je fakt "nadherny" predmet

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole? Aké predmety ste mali radi na ZŠ? A ktoré ste neznášali?

::: no pamatam si na vselico..ako som v prvej triede zbila spoluziaka, ako sme hravali na chodbe "tenis" s papierovymi loptickami a zositmi, ako sme hrali schovky... a pocas vyuky, hmm... najviac si spominam na ukoncovaky roka typu "gumovanie" knih a pod. :lol:

milovala som prirodopis, moj zosit bol vzdy najkrajsi :) , aj ucitelka chvalila, proste ku vsetkemu boli nakreslene obrazky, schemy, komplet vsetko z ucebnic :) ... nemala som moc rada dejepis

 

 

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali?

Obchodna akademia.. odbor financie a bankovnictvo

o nej som mala predstavu uz na zakladnej, bola som pevne rozhodnuta

 

Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape? A ktoré zase nie?

tu uz je otazne co som mala rada ;) vsetko som to brala ako samozrejmost, skor prevysovali predmety, ktore som nemusela...napr uctovnictvo /ktore mi v konecnom dosledku potom islo super/, strojopis /profesorka ma nutila strihat si moje nechtiky ;) /, literatura, matika .. mala som v oblube telocvik, kde som sa odreagovala, ked sa hral voleyball, floorbal

spominam si na nemcinu, ktora mi nikdy nesla co sa gramatiky tyka /pisomky/, vzdy som mala zle znamky, profka si myslela ze to vobec neovladam...prekvapovala som ju vzdy na konverzaciach, kde ked som mala komunikovat, gramatika bola zrazu bezchybna...teraz v beznej praxi pouzivam nemcinu, a nevidim problem vo veciach, v ktorych som kedysi nevidela suvislosti ;)

 

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor?

pokracovala som v tom co som zacala na strednej, s blizsou specifikaciou na financie, plus dane

A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete a ktoré nenávidite?

ine to bolo pocas denneho studia, ine teraz, dialkovo

teraz tam v podstate chodim uz len preto, lebo mam posledny rok kvazi za sebou a treba to dotiahnut

odkedy ma clovek povinnosti a kopec stresov, prestava mat cas a hlavne chut na taketo veci

chcela som pokracovat, pripadne skusit MBA, ale nehrozi...aspon teraz nie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole? Aké predmety ste mali radi na ZŠ? A ktoré ste neznášali?

Zakladna bola taka normalna. Mal som rad iba zemepis a to je asi vsetko, neznasal som matematiku, fyziku a chemiu.

 

 

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali?

SPS stavebna

 

 

Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape? A ktoré zase nie?

prve dva roky bola celkom vpohode deskriptivna geometria, anglictina bola taka oddychova hodina, to sa mi pacilo, hodiny na pocitacoch, ktore sme travili na internete a obcas bolo zaujimave aj pozemne stavitelstvo. Vpohode bolo aj rysovanie, tie trojhodinovky aspon rychlo ubiehali.

Najhorsie boli opät matematika, fyzika a chemia (ta nastastie iba v prvej triede). Potom som hrozne nenavidel ekonomiku, toto ma tak strasne nebavilo(Celkovo nemam rad vsetky taketo veci co s tykaju ekonomie a ekonomiky a banky a podobne veci. A este som prisiel nato ze nemam rad veci co zacinaju na eko-).

 

 

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor?

Kniznicna a informacna veda na FiFUK. Isiel som sem kvoli tomu, ze som sa dopocul, ze tam nie je matematika, ktora tam nakoniec aj tak bola jeden semester zakamuflovana pod nazvom Kvantitativne metody, ale vdaka Bijou som to dako zvladol, dodnes neviem ako.

 

A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete a ktoré nenávidite?

Mam rad predmety s panom Rankovom a este tie kde sme na pocitacoch a mozem byt na internete. Ja si chodim predmety do skoly odsedet, ucim sa az par dni pred skuskami. Nenavidel som Organizaciu poznania a Vyhladavanie Informacii 2 lebo som nechapal o co tam ide vobec.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vdaka Bijou som to dako zvladol, dodnes neviem ako

:lol: šak si nemal ani E na konci, taks i to zvládol viac než dobre :)

 

 

včera som pri upratovaní našla vysvedčenia, zo ZŠ nuda, monotónne, to som ešte bola kocka bez jedinej dvojky, ale už ma dávno nič tak nepobavilo ako gympel

na gympli som mala vlastne 4-krát dvojku zo správania :) kokos, nechápem, keby vidím hentie papiere a nepoznám osobu, ktorej patria, by som povedala, že patrím do polepšovne, a ja taká slušná a nevinná ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole?

Zle, velmi zle. Neznasala som svoju ZS, bola tam banda pokrytcov, hlupakov, hulvatov, bastardov a hajzlov, ktori iba radi ublizovali druhym a vyvysovali sa nad ostatnych. Cest vynimkam.

 

Aké predmety ste mali radi na ZŠ? A ktoré ste neznášali?

Asi anglinu? :lol: Ale ani neviem preco, ved nasa anglinarka bola vzdy ztraumatizovana :) a inak som neznasala ten zvysok.

 

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali?

SPSP, neskor SS- stredna priemyselna skola potravinarska, neskor Spojena skola... bo sme tam boli 4 skoly v jednej gigantickej budove, ak dobre spominam.

 

Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape? A ktoré zase nie?

Noo... Anglina, samo... Litika v neskorsich stadiach :) dejepis, ked nas este ucil ten krasavec ;) informatika bola okej... aj uctovnictvo celkom... zvysok.... neutralne pocity. Popravde som tam vsetko flakala (ale na maturitnom som mala ciste jednotky ;) )... ALE matiku som nemohla. a ani fyziku. ani fyzikalnu chemiu. ... aj biola bola strasna ;)

 

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor?

Translatologia - Anglictina v kombinacii s Rustinou ;)

 

A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete a ktoré nenávidite?

;) no vacsina predmetov je plna sr**iek, popravde, prakticky sa tam nic neucime a iba sa biflujeme... na rustine to beru dost vazne, na angline dost lezerne a maju to v P, na spolocnom zaklade cakaju od nas zazraky pricom nas maju v P ;) takze predmety spolocneho zakladu ako syntax, morfo a tak... nemusim. na rustine morfu moc nemusim, lebo to je total-brutal ;) z angliny... no z minuleho roku prenasam fonetiku 2 a zda sa mi to byt uzasne ;) ta teta je velmi mila a zda sa, ze od nas naozaj vyzaduje SCHOPNOSTI ROZPRAVAT PO ANGLICKY a nie biflit sa teoriu, co dost ocenujem ;) inak ostatne predmety... nula bodov... akurat tak este ruska fonetika bola uzasna, ale to len preto, ze ta vyucujuca je uzasna osoba... ale zas na druhej strane prakticky jazyk je nula bodov... ale tak nepomozem si ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako si spomínate na vaše pôsobenie na základnej škole?

vid dalsiu otazku.

 

Aké predmety ste mali radi na ZŠ?

telocvik, matematika, anglictina, dejepis. aj dalsie mali nieco do seba.

 

A ktoré ste neznášali?

prirodopis

 

Potom ste pravdepodobne išli na strednú školu, akú ste si vybrali?

gymnazium

 

Ktoré predmety boli pre vás obľúbené v tejto etape?

tiez telocvik, matematika, anglictina, dejepis a pridala sa k nim moja najoblubenejsia - nemcina.

 

A ktoré zase nie?

nebavila ma biologia

 

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor?

Fakulta Managementu Univerzity Komenskeho v Bratislave. odbor - financny management a modelovanie ekonomickych procesov

 

A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete?

obchodna anglictina, nemcina, francuzstina a spanielcina a na Filozofickej fakulte moje milovane staroveke jazyky. okrem jazykov mi najviac dali matematicke analyzy a vyssia statistika. mam rad aj predmety personalneho managementu - organizational behaviour, leadership, apod. a lubim tiez tie ekonomicke predmety, kde sa vyuziva matematika ako international economics (medzinarodny obchod) a macroeconomics.

 

A ktoré nenávidíte?

vsetky predmety suvisiace s marketingom. a nemam velmi v oblube ani predmety suvisace s vypoctovou technikou, pretoze som odkazany na pomoc spoluziakov - prakticky vyuzivam iba dve tlacitka vo vypoctovych laboratoriach, a to "start" a "restart", pricom pri tom druhom uz je zle. hr. no, ale uz som sa aspon naucil celkom Word a Excel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

No a ak ste chodili na výšku, alebo ešte aj chodíte, tak na aký odbor?

A ako sa vám pozdávajú predmety tam? Ktoré milujete a ktoré nenávidite?

 

lekarska fakulta, odbor vseobecne lekarstvo

oblubila som si anatomiu, biologiu (aj ked tu asi kvoli profakom, su vyborni), latincinu som zboznovala, skoda, ze uz ju nemam, mi je smutno za nou :hmmm: z histologie mam zmiesane pocity, ako predmet celkom fajn, ale toho profaka co mame, no amen tma :doh: tak tam nechodim s velkym nadsenim...

 

biofyziku nenavidim :blush: a z lekarskej chemie tiez nie som dvakrat nadsena, ale budis, to je mensie zlo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked to tu citam tak sa citim tak staro :blush:

na ZSke som mal rad vsetko, v podstate som nou len tak preplaval bez nejakej snahy...uz tam zacinal moj system bez stresov

 

na Strednej elektrotechnickej ma bavili odborne predmety (elektronika, elektrotechnika, telekomunikacie, programovanie atd), neznasal som chemiu a hlavne technicke kreslenie...kym sme ho mali dokopy so strojnictvom tak tak som to uhral, ale ked to bolo samostatne tak som trpel...za zosit si pamatam som dostal len 1/30 za ucast...proste kreslenie a ja, nula bodov :doh:

 

na vysku som chodil na fakultu hospodarskej informatiky EU...bavili ma odborne veci, ale vzdy zalezalo od profakov...ale co som neznasal boli ekonomicke predmety ako VETko, manazment a marketing som prekusol to sa dalo...a este uctovnictvo...ako aspon tomu rozumiem, ale bolo to za trest pochopit tomu :hmmm: nastastie v poslednych rocnikoch boli uz len odborne veci, tam som sa rozculoval, len ked profak bol moc otravny a nedal si vysvetlit ze teraz sa uz urcite veci robia inac

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neznasal som chemiu a hlavne technicke kreslenie...kym sme ho mali dokopy so strojnictvom tak tak som to uhral, ale ked to bolo samostatne tak som trpel...za zosit si pamatam som dostal len 1/30 za ucast...proste kreslenie a ja, nula bodov ;)

 

tento predmet som ja zase zbožňoval, sme mali aj výborného učiteľa sranda s ním bola a dával nám dosť zaujímavé úlohy na našu 3D predstavivosť, a haluz bola keď nám dal nakresliť naše kružidlá :D to bolo už psycho som sa na tom nadrel ale jednotka bola :), mňa to aj dosť bavilo takže som s tým nemal problém ale keď nám dal prekresliť katalóg konektorov to bolo už aj na mňa moc :blush:

inak mal som spolužiaka ktorý fakt brutálne kreslil a raz nám dal maticu nakresliť zo všetkých možných uhlov a keď mu priniesol svoj výkres tak ostal chvíľu pozerať a potom povedal - "tá matica je ako živá" ale to vážne bola iba zobrať a niekde namontovať :D

a ešte ako spomínaš, že ty a kreslenie nejdú dohromady tak som mal potom ďalšieho, ktorému to zase totálne nešlo, keď mu prinášal výkresy tak mu to pravidelne komentoval - "ty ma chceš zabiť ?", "veď toto opitý na diskotéke ľavou rukou nakreslím a možno aj lepšie :)", "no toto je hnus, mať tu pištoľ tak sa zastrelím :hmmm: " akože on mu to hovoril tak pol na pol vážne/srandovne on mal proste taký štýl hodnotenia ale bol to proste klasik :), sme vždy s napätím čakali kedy pôjde odovzdávať výkres aby sme sa zabavili :doh:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

základná:-nenávidel som jazyky-najmä ruštinu

stredná:-nenávidel som jazyky-najmä ruštinu

vysoká:-nenávidel som jazyky, najmä nemčinu (ruštinu sme nemali :zubiska: )

miloval som dejepis, chcel som byť archeológom...a preto som skončil dopravnú a manipulačnú techniku-konštrukcia motorových vozidiel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov