Skočiť na obsah

Eiensama

Odporúčané príspevky

nie? akože nemáš? ja som myslela, že keď platíš, tak ...  veď pani prostitútka je v práci, tak akože nie?   

Máš krásny avatar. Zhruba s takými ženami som sexoval za peniaze. No povedzte kdeby taká pekná žena chcela obyčajného muža v bežnom vzťahu. Keď chcem peknú a štíhlu tak si musím zaplatiť. Veď aj bežne je to tak! Aj vo vlaku/lietadle ak idete prvou triedou musíte si priplatiť.

 

ale isteze..zas tusim mas pocit, ze vsetci tu od 15 rokov /ak mam pouzit legalnu hranicu/ mame pravidelny sex..zadarmo samozrejme :zubiska:

teda, nie zeby som za to niekedy platila vlastne hm je vobec nejaky bordel pre zeny?

 

mna by este aj zaujimalo..chvalis sa stykom s prostitutkami aj v realnom zivote? kamosom kolegom..ci aj vlastnej matke a otcovi??

ak to je o tebe v tom vasom malom meste zname, tak sa potom necuduj, ze normalna zena sa ta ani nedotkne

jo a este..ked si uz tak uprimny..kolkokrat a kolko si uz za sex prostitutke platil.???.to len aby sme vedeli, my ostatni, kolko sme usetrili  :yes_yes:

Tak vyzeralo to tak že vy sexujete ostošesť však o nicku dollphinka sa všade písalo že má rada sex. A na PF bola aj jedna s nickom nymfomanka. Ale to neporovnávajte lebo žena sa ľahšie dostane k sexu ako muž. Príroda to má tak zariadené že samec je lovec a samica sa len rozhoduje ktorého samčeka pustí k telu. Preto niesu ženské bordely a keď aj tak veľmi ojedinele.

 

Tak kamošom kolegom nebolo treba lebo to hlavne oni ma posielali do bordelu keď videli že sa mi nedarí v balení žein. Však čo chceš ostať panic na veky? A nemali ďaleko od pravdy keby som vsádzal na to že ma nejaká bude chcieť dobrovoľne. Otec ten má typicky chlapské poznámky že choď do bordelu, alebo keď ideme okolo takej prevádzky tak poznamená vidíš sem treba ísť... A matka zase klasická ženská mentalita že peniaze treba odkladať šporiť nemíňať na hlúposti tak tej radšej nepoviem. Keď už tu máme takúto tému. Využíva ešte niekto obdobné služby? Zhruba 10x takže na celý život to nieje až tak veľa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Máš krásny avatar. Zhruba s takými ženami som sexoval za peniaze. No povedzte kdeby taká pekná žena chcela obyčajného muža v bežnom vzťahu. Keď chcem peknú a štíhlu tak si musím zaplatiť. Veď aj bežne je to tak! Aj vo vlaku/lietadle ak idete prvou triedou musíte si priplatiť.

Vztah nie je tovar.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak vyzeralo to tak že vy sexujete ostošesť však o nicku dollphinka sa všade písalo že má rada sex. A na PF bola aj jedna s nickom nymfomanka. Ale to neporovnávajte lebo žena sa ľahšie dostane k sexu ako muž. Príroda to má tak zariadené že samec je lovec a samica sa len rozhoduje ktorého samčeka pustí k telu. Preto niesu ženské bordely a keď aj tak veľmi ojedinele.

 

Tento nick dollphinka patril kedysi mne.

Kto nema rad sex? To ze niekto o nom pise, este neznamena ze ho ma radsej ako niekto, kto o nom nepise.

 

Tomas, obavam sa ze nik sa Ti tu neprizna s tym, ze niekedy navstivil bordel.

 

A ak je potreba mat sex, tak vacsina ludi je schopna nadviazat vztahy, ci uz kamaratske, milenecke, alebo akekolvek. V tychto vztahoch moze vzniknut aj priatelstvo s benefitmi, taky cudny pojem, ale nazvime to takto. Nemaju ziadnych partnerov, tak si len uzivaju spolocne chvile, lebo si rozumeju ako kamarati, alebo ako milenci.

Keby sa ty viac zaujimas o slecnu, s ktorou ides iba na obycajnu prechadzku, mozno by si sa tiez raz dockal toho, ze za sex nemusis platit.

Samozrejme pozvanie na kavu alebo kebab je stale lacnejsie ako kur*a. Nestoji to za zvazenie? :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, obavam sa ze nik sa Ti tu neprizna s tym, ze niekedy navstivil bordel.

Ale prizna. Už som tu o tom viackrat pisal. Narozdiel od neho to však nemam potrebu robiť preto, že nie su ine možnosti.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som napisala, ze ak aj niekto bordel navstivil alebo navstevuje, tak na rozdiel od Tomasa to sem nebude pisat.


Ci myslis, ze je bezne pochvalit sa navstevou bordelu? Teda, ak by uz niekto tak klesol...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To neni ze chvalenie sa s prizemnymi vecami. Ja som len priamy a uprimny. Nekategorizujem informacie ze co sa nema co sa ma hovorit. Co na mysli to na jazyku. Ja ked napisem ze som bol v budove narodnej banky pri oslavach zavedenia eura, alebo v bordeli pre mna je to rovnaka informacia z kategorie aky som mal dnes den. Ci idem na autosalon do incheby alebo sexovat do bordelu to je to iste proste som niekde stravil den. A tie vztahy tie kamaratstva s vyhodami aj ja by som chcel take len zeny nechu. Ale kamaratstvo s vyhodami nieje prostitucia takze to mozme prebrat v prislusnej teme je tu taka?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preskakujeme z temy na temu, neuvedomujes si ako uzko niektore veci spolu suvisia.

Cudujes sa ze taku kamosku nemas. Ale pride Ti uplne normalne hladiet v obchode iba na seba. Nic? Ziadny zablesk, aspon svetlo v tuneli?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 Keď už tu máme takúto tému. Využíva ešte niekto obdobné služby?

nie, nevyužívam... na rozdiel od teba by som si to síce finančne mohol aj dovoliť :P ale, jednak viem tie peniaze minúť užitočnejšie, a druhá vec, v dotazníku darcu krvi je aj otázka takéhoto znenia:

 

Mali ste posledných 12 mesiacov pohlavný styk:

  • s partnerom, ktorý si dal zaplatiť za sex formou peňazí alebo drog?

asi by na transfúzke na mňa kukali dosť divne keby to tam napíšem :o

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ci myslis, ze je bezne pochvalit sa navstevou bordelu? Teda, ak by uz niekto tak klesol...

Ked je o tom tema a pride na to rec, je podelit sa osobnou skusenostou chvalenim?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

acdfe308794061fb972e8a0e73c87193.jpg

 

Jak dvihli ceny sakra... Začátkem roka mala konkurencia zo stejnakého mesta lacnejšie. Ale ja som len úprimný preto som hentak odpovedal. Ja som jej zbežna napísal ako dievčine na sociálnej sieti a ona mi odpísala že ponúka služby. To nie ja som hladal radodajku. Ja som si hladal babu na pokecanie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, si trapny.

 

Game, stale neviem, aku reakciu od nas ten clovek caka...

A Tomas, aby si si nenamyslal. Neoslovila konkretne Teba, ze by sa jej pozdaval Tvoj profil, nebodaj fotka... poslala 100rp vsetkym prihlasenym chlapom. A ty hlupak si jej takto stupidne odpisal...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odpovedaj, nepytaj sa. Nemienim hladat odpovede v Tvojich "basnickych" otazkach...

:-) Tvoja je ale basnickejsia. Kedze sa hras na tajomnu a nevyjadris co z tejto temy povazujes za chvalenie. Ja tu za take nic nepovazujem.

 

Ale ok, odpoviem vseobecne. Aj keby sa tym niekto vyslovene chvalil, nepride mi to o nic prizemnejsie ako chvalit sa cimkolvek inym. Chvalenie sa je samo osebe trochu dost nemiestne, a coho sa tyka je uz uplne jedno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:zubiska: uzasne....to si ju , Tomas, iste sklamal

 

no ale z literarneho hladiska je to krasny text..je v nom vsetko  :smilieee:

 

nazavezne stretko v aute  ..hm sex aj oral  ..to na take veci treba velke auto ..a mozno nie..zas ked ti nezalezi na pohodli

a to v jej aute ci tvojom??? a nezavezne, ze ta nikam neodvezie ci ako?

a co bude ak prides na bicykliku? sak mas na nom gumy, nie.??.tak usetris

 

a ja osobne sa tesim, ze poznam heslo..sice mi na nic nebude..a ten pocit , ten pocit  :dalbysomsi:

 

dufam, ze tato tema este jeden nejapny prispevok znesie..ak nie zmazat!!!  :yes_yes: :P 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:-) Tvoja je ale basnickejsia. Kedze sa hras na tajomnu a nevyjadris co z tejto temy povazujes za chvalenie. Ja tu za take nic nepovazujem.

 

Ale ok, odpoviem vseobecne. Aj keby sa tym niekto vyslovene chvalil, nepride mi to o nic prizemnejsie ako chvalit sa cimkolvek inym. Chvalenie sa je samo osebe trochu dost nemiestne, a coho sa tyka je uz uplne jedno.

Ked Ta nieco konkretne sere alebo irituje, reaguj v danom case na konkretny prispevok.

Mna nebavi hladat tajomne odpovede v Tvojich prispevkoch..Ja nie som tajomna, som len nechapava.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov