Skočiť na obsah

Eiensama

Odporúčané príspevky

Tak ze keby to bolo legalne, robili by to viaceri, vznikla by konkurencia, bol by to obchod ako hocijaky iny a tym nalezite aj konkurencny boj v cenach, bonusy vernostne nieco ako permanenky a tak... Ale co som chcel povedat dnes som uz dvakrat dostal ponuku od dvoch roznych prostitutiek na socialnej sieti... Takze pre mumakov ako je je to jedina moznost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, nepouzivaj slovo milovanie. To co robis ty a tie zeny za peniaze je bohapusta je*acka. A prepac, v Tvojom pripade to mozno moze byt nazvane aj inak.

Nebud naivny. Zena si to bude uzivat s niekym, kto je neskutocny milenec a bude ju pritahovat alebo robit veci, ktore nachadza u mala zakaznikov.

Teba a mnohych inych odbavia len preto, aby si mali zaco kupit kabelku. Tie "slusnejsie"...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano ano funguje to presne tak ako napisala doll. Nie s tymi co su doslova pri ceste tie narkomanky ale take lahsie zeny co aj popritom pracovali vo fabrike kde ja a vo volnom case si obcas prilepsi sexualnymi sluzbami a nie cez inzeraty ale len tak cez znamosti ze kamarat dohodi kamarata... A tak dobre to doll popisala akoby do toho videla, je to naozaj tak s niektorimi chlapmi ju to bavi, niekto je pritazlivy a casom sa snim aj da dokopy alebo ho ma ako primarneho milenca a mna odbavi len tak aby si prilepsila... Ja viem ze je to tak a o tom aj hovorim ze v mojom pripade je prostitucia jedina cesta lebo ked este aj u prostitutky som len zakaznik typu nutne zlo tak je logicke ze normalny vztah mat nikdy nebudem o com som sa presvedcil ze zeny o mna nemaju vobec zaujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Skus sa zaujimat o iny typ zien. Aj toto Ti tu bolo x krat napisane.

 

A nie, nevidim do toho, len som sa na chvilu v predstavach ocitla na mieste tej nestastnice... Uvazujem ako akakolvek zena

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A netrafila si daleko od skutocnosti. Tak to aj funguje. Ta pritazlivost co obecne plati medzi muzom a zenou je alfa a omega celeho ci uz ide o dobrovolny vztah alebo plateny teda prostituciu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ciste prakticky,  prostitucia je u nas viac ako tolerovana,   nie je mi jasne ako si predstavujes jej legalizaciu.  Zaviest ju ako ucebny odbor :) ci spravit  statne skusky s certifikatom ?  

To co ju limituje je spolocensky postoj,   jednoducho to nie je povolanie snov.   A dnes tak mame trhovu rovnovahu,  dopyt a ponuka sa vyrovnali pri ponukanych cenach.   Regulacia statom by priniesla vyssie naklady a tie by si platil.

A pritazlivost ?  Pre profesionalku to je jedno,  zahra ti aj to ze ju pritahujes. 

A uz to bolo spominane,  mas iny problem.   Keby si si priznal ze si tupelo, a zacal hladat dusevnu krasu ( nech je to cokolvek, len nie vonkajsia krasa)   tak by si si nasiel seberovnu,  mal by si pravidelny sex a mozno aj ten spravny kopanec.   Pozeras do inej ligy a nie si schopny sa tam prepracovat ani si priznat ze si inde.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nieje ani zakazana a vo vacsine nemoslimskych statov je tolerovana. To je take nieco medzi ze sice ich urady nevyhanaju z ulic, nerusia sa prevadzky veselych domov, admini nezakazuju ich inzeraty ale stale je to len tolerovane nie legalne. Mne to moze byt jedno len som dal uvahu ze tie peniaze ktore idu podsvetiu by dostal stat alebo nejaky oficialny zamestnavatel. Ze by to nehltala cierna ekonomika. Je to to iste ako praca na cierno, proste dostava zaplatene len tak. Vy co normalne pracujete musite odvadzat. Keby vas nacapali ze vam na stavbe robia ludia nacierno este mate problemy s uradmi. Pasaci ich nemaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ježišmária ... toto je vážna debata?  okrem toho aspoň meno službukonajúcej si mohol začierniť ...

 

to skutočne aj k.rva v hlohovci musí vedieť, že si úplne švorc?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lebo v Sladkovicove som mal lepsiu ponuku tam pridem aj na bicykli! Tak sa snazim hospodarit a aj sex mat co najlacnejsie. Bol som s Ferom v Trstickom bordeli (uz nefunguje) na bicykloch a dobre bolo, Ukrajinky sme mali.

 

A Peter mi vytykal ze kolko miniem na sex ale ja som mu to vysvetlil. Kopia textu: Najvacsia polozka je vzdy jedlo a jedlo mam radsej ako sex! Ked mam napriklad volnych 40€ tak ich zoberiem skor do pizzerie/cukrarne ako do bordelu... Ak mam volnych 100€ tak sa dobre najem ale zostane aj na bordel...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Najvacsia polozka je vzdy jedlo a jedlo mam radsej ako sex! Ked mam napriklad volnych 40€ tak ich zoberiem skor do pizzerie/cukrarne ako do bordelu... Ak mam volnych 100€ tak sa dobre najem ale zostane aj na bordel...

 

toto sa mi na tebe paci..ze si vies urcit priority :zubiska:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je sprostosť.

 

....

 

tie reklamy na poskytovateľky sexuálnych služieb sú vskutku veľmi podnetné pre neznalých, dobrovoľne priznávam, že som netušila, že to takto inzerujú, musia mať vskutku hodne silné žalúdky a nezvracať. idú aj za gastráče, či ako?

 

srdečná vďaka, už máme predstavu, už som vyššie písala: začierňuj mená, Tomáš, už dosť. lebo budem mazať. tu im reklamu robiť nebudeme.

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bez jedla vydrzi clovek dlhsie ako bez sexu.

Ja som si myslel že to je presne naopak... Peťo ma tak odhalil lebo vraví, preto ty nemáš furt peniaze... Ale ako si písal je to náš prirodzený pud ktorý potrebujeme.

 

Ono to je úplne bežne sa vám sami ozvú na sociálnej sieti, alebo stačí prezerať zoznam užívateľov. Kedysi bol v Trsticiach kupleraj tam sme boli s Ferom. To bolo prvýraz, také dobrodružstvo, šli sme na bicykloch, platili sme okolo 3000 korún, takže už je to lacnejšie ale vtedy som to neriešil. V samsungu sme začínali zarábali sme 8000 korún, vtedy ešte rodičia nepýtali na domácnosť. Ano game v Bratislave pri slovnafte idú za gastráče, to mi vravel bývalý spolužiak z osobitnej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím, že to nemusím nijako extra dokazovať.

aj najznámejší sexuálni vrahovia sa najprv fajn najedli, potom išli loviť,

aj opice bonobo sa najprv poriadne nažerú, potom sexujú.

 

by sme chceli vidieť, ako na štyridsiaty piaty deň hladovky zanietene sexuješ ... :doh:

 

Bez jedla vydrzi clovek dlhsie ako bez sexu.

samozrejme sa k tomu Ryanovmu výroku môže vyjadriť ešte kto len chce ... :klobuk:

 

a potom sa vráťme k Prostitúcii :)

a nie, nebude robiť dievčatám reklamu. bez mien.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

by sme chceli vidieť, ako na štyridsiaty piaty deň hladovky zanietene sexuješ ... :doh:

Veď to urobim prvy deň a potom sa najem.  Ach, jaj! Tym ženskym treba všetko polopate vysvetľovať... :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...  Ked mam napriklad volnych 40€ tak ich zoberiem skor do pizzerie/cukrarne ako do bordelu... Ak mam volnych 100€ tak sa dobre najem ale zostane aj na bordel...

 

Každý z nás má svoj spôsob ako naloží so svojimi ťažko zarobenými peniazmi ... :)

... niekto si ich uloží na účet ako rezervu na horšie časy, niekto si konečne kúpi to po čom už dlhšie túžil a niekto si "uloží" peniaze do kebabu, alebo do bordelu.

 

Moja skúsenosť ale je, že ten kto zarába viac nie je lakomý, ale podstatne viac si váži svoje peniaze ...

... to by sme však už boli v úplne inej téme. :smile2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prostitúcia je žiaľ drahšia vec. Ale kto je na ňu odkázaný tak nemá na výber. Alebo dá sa tak žiť že nesexovať? No koľkí z vás by to dokázali? Predstavte si že nemáte šťastie v láske, tým pádom vzťah v nedohladne... Vydržali by ste?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale áno.

dá sa to samozrejme vydržať, a už to vydržal kdekto.

 

sex je základná fyziologická potreba / kuk na Maslowovu pyramídu/, nastavená tak, ako napr. jedlo a pitie - niekto ho potrebuje podstatne menej ako iný.

kto ho potrebuje viac, pomôže si.

 

ale nejde to stavať do pozície "buď - alebo", pretože jedlo a vodu nenahradíš, bez príjmu potravy a vody organizmus hynie,

sex sa dá nahradiť aj svojpomocne aj prostitúciou, ktorá zjavne existuje doslova od nepamäti, ináč by prostitútky ako profesia vyhynuli ...

a bez sexu môže človek v zlom prípade nervačiť a hromadiť napätie, ale nehynie.

 

ale dá sa to samozrejme vydržať, rozhodne lepšie ako existovať bez jedla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iste ... a nie raz som písala o mladých mužoch valiacich sa húfne do európskeho pozemského raja sporo odených dievčat, nabitých testosterónom ... v inej téme.

 

neupieram Tomášovi ani nikomu potreby, ani nikomu inému, preto píšeme o prostitúcii a inde o masturbácii a kdečom ... uvoľnenie napätia a naplnenie fyziologickej potreby. Maslow.

ale neodškriepiš, že na hladovanie sa umiera, na nedostatok sexu ale nie ... bežný človek má minimálne ruky, keď už nemá peniaze na prostitúciu ... ni tak?

 

a samozrejme chápem aj potrebu fyzického kontaktu, tiež je to jedna z potrieb. len píšem, že to ide prežiť ... a dá sa bez sexu vydržať. iste, niekedy ťažko, ale rozhodne to ide.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov