Skočiť na obsah

Eiensama

Odporúčané príspevky

vyhovarat sa vie kazdy...ked je zena blba a necha si spravit dve decka od nezodpovedneho chlapa...kto jej za to moze?

No jo ale nie vždycky sa môže ukázať ako nezodpovedný na začiatku ................... ale súhlasím že robiť prostitútku kvôli tomu nie je riešenie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pretože žena, ktorá si nemôže nájsť prácu, pretože má dve deti na krku a ten sopliak, ktorý jej tie deti spravil jej nedá ani cet, nemôže si nájsť prácu, ani len nič príležitostné... vrámci lásky k svojím deťom, ktorým chce dať všetko, spraví pre ne všetko... aj to, že sa bude predávať...

iba on jej ich spravil snad? ona sa na tom nijako nepodielala?

presne ako pise Nokia, to je jej problem, ze bola nezodpovedna a nechala si spravit dve deti. z lasky k detom.... a tie deti ked vyrastu a dozvedia sa to tak jej este budu zato ruky bozkavat nie? nikto nekaze nikomu mat deti, maju si najprv uvedomit v akej su situacii predtym a keby teraz mali deti ci by sa o ne dokazali postarat a ne ze aha mam deti co teraz

 

 

jasne, ale keby to bol gigolo, tak by to bol macher, co? smile.gif lebo si uzije, dostane za to prachy, a vsetko je okej, ze?

ja neviem, pisal toto niekto niekde? alebo to je iba tvoj vymysel? asi ano, lebo takto sa tu nikto nevyjadril. ci uz je to zena alebo chlap, co to robi, je to rovnaka stoka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napadla ma ešte jedna vec, iný uhol pohľadu:

 

ak by neexistovali verejné domy, privátne prostitútky či sociálne pracovníčky, ktoré stepujú na krajnici, myslím že by veľa rôznych indivíduí hľadalo sexuálne uvoľnenie nezákonným spôsobom, namiesto toho, aby využili voľne dostupné "služby". nechce sa mi akosi veriť, že bez prostitútok by ich početní klienti žili v celibáte.. myslím, že je množstvo chlapov, ktorí by jednoducho znásilňovali v parkoch a podchodoch, ak by nemali možnosť zapadnúť na pár minút niekam k prostitútke.

 

tu platí podľa mňa zákon trhu - kde je dopyt, tam sa objaví ponuka. čím je dopyt väčší, tým väčšmi ponuka rastie. (spolu s cenou : ) ak by zmizol dopyt po službách predajných žien, zmizli by aj predajné ženy. šlapky nebudú postávať pri ceste, ak im nikto nezastaví, preto treba trocha pouvažovať aj nad morálkou "frajerov", ktorí brzdia pri krajnici. to oni udržujú tento biznis v pohybe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A prý masérky...

 

Ja si myslím že je to každej ženskej osobná vec. Samozrejme musí predpokladať, že spoločnosť sa na ňu tak bude pozerať.

 

Ja som sa raz skoro s takou zaplietol :lol: ale keď som zistil čo je vlastne zač tak som s ňou prerušil kontakt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to osobna vec pre tie, ktore to robia dobrovolne. ved preco by mala nejaka zena robit viac a tazsie, ked moze robit menej a lahsie a za viac. vobec sa tomu necudujem, ze tie dobrovolne prostitutky zase za blbe povazuju ostatne zeny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to osobna vec pre tie, ktore to robia dobrovolne.

toto smrdi strasnym pokrytectvom. keby si sa teraz dozvedel, ze hypoteticky svojho casu mala velke oci pre lahky zarobok hisham. este stale by si to povazoval za jej osobnu vec???

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten kto si užíva s prostitútkou a pod. je podľa teba tiež handra, odpad....?

edit: ešte dodám aby som sa priblížil k vyjadreniam v tejto téme: .....sprostý chudák, ktorý si nevie nájsť ženu a radšej berie hotové ako by sa mal snažiť?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme, ze to je ich osobna vec. koho ineho? kazda slobodna a nezadana zena si moze so sebou, svojim telom a vsetkym na sebe robit, co chce.

 

ja mam k tomu tolerantne stanovisko. nepovazujem za chudakov ani prostitutky, ktore si touto cestou dobrovolne zarabaju, ani chlapov, ktori ich sluzby vyuzivaju. napokon, ziaden z nich na to nie je odkazany.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

daľšia úvaha bokom:

 

svojim spôsobom sa predávame všetci, svojim zamestnávateľom.

 

oproti prostitútkam používame pri svojej práci trocha iné telesné orgány, ale inak tam z logického hľadiska veľký rozdiel nie je. odvedieš svoj job, zinkasuješ mzdu. niekoho to baví, niekoho nie. :-)

 

z morálneho hľadiska je tam väčší rozdiel, no morálne hľadisko sa môže zmeniť s postupom času, naša civilizácia je relatívne mladá.

 

edit:

..samozrejme, väčšina prostitútok neodvádza dane. daňovákov na ne! :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..samozrejme, väčšina prostitútok neodvádza dane. daňovákov na ne! :)

:)... :lol: ... danovakov na kazdeho, kto neplati dane ;)

 

 

tak no jasne, ako spominal kolega dotycne, slo by sa na to ist aj z ineho hladiska - prostitutky robia to, co ich bavi. dostavaju za to prachy. robia to, co vedia najlepsie.

 

takze ak clovek robi to, co vie najlepsie, a najviac ho to bavi, je prostituka ;) ale aj naopak to moze platit... ale to je uz dost potiahnute za vlasy.

 

vy chlapi uzasni hore, vy v tomto pripade robenia deti nemate co hovorit. mnohi chlapi maju zenu aj tak iba len tak, povedia jej, ako ju lubia, potom sa stane nehoda, ona je tehotna, a muz cinu a lasky sa radsej zoberie prec. alebo je da na vyber - bud pojde on, alebo to decko. a zena radsej odkopne chlapa ako cast svojho tela. a nehovorte mi, ze to nie je pravda. kolko chlapov tak robi, ze si chce iba uzit a ked ona otehotnie, tak to nie je chyba ich oboch, ale "tej kravy co si dala spravit decko". ale no jasne, ako keby tomu chlap rozumel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kolko chlapov tak robi, ze si chce iba uzit a ked ona otehotnie, tak to nie je chyba ich oboch, ale "tej kravy co si dala spravit decko". ale no jasne, ako keby tomu chlap rozumel.

tak to je smutne, ze poznas iba takych chlapov. preco by to nebola chyba ich oboch? samozrejme, ze je. to skor zeny maju tendenciu sa vyjadrovat sposobom "spravil mi decko" namiesto toho, ze si ho spravili spolu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to skor zeny maju tendenciu sa vyjadrovat sposobom "spravil mi decko" namiesto toho, ze si ho spravili spolu

povedzme si to uprimne, su taki chlapi a aj zeny. poznam takych chlapov a aj zeny a poznam aj vynimky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz vkladas do mojich ust slov, ktore som nepovedala. konkretne to som nikdy nepovedala, som len realista a vidim veci zo vsetkych uhlov pohladu, ale nieco take ako "iny uhol pohladu ako ten svoj" nepoznas, takze co na teba :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked je zena blba a necha si spravit dve decka od nezodpovedneho chlapa...kto jej za to moze?

Hm, zaujimavy nazor. Neviem či je na mieste takto paušalizovať všetky podobne vzťahy. Tan vzťah môže fungovať v pohode niekoľko rokov a zrazu sa niečo zlomi, a žena (alebo muž) je z ničoho nič na dlažbe. A ľudia su zo zufalstva schopny čohokoľvek. Nikoho neobhajujem, ale s podobnymi vyjadreniami by som narabal veľmi opatrne. Nie každa žena skonči takto, pretože sa nezodpovedne necha "nabuchať".

Kedysi som mal podobny nazor, tiež som ich hadzal do jedneho vreca. Ako som spominal v inej teme, využil som taketo služby niekoľko krat. Z osobnych rozhovorov som sa podozvedal veľa zaujimavych veci, na zaklade ktorych som si poopravil nazor na niektore (veľmi malo) pripady. Opakujem, neobhajujem nikoho, ale život je niekedy nevyspytateľny.

A to, že existuje prostitucia?! Kde je dopyt, tam je aj ponuka.

Inak, pdľa mnou oslovenej reprezentativnej vzorky pracovničok :lol: , su v drvivej väčšine pripadov klientmi ženaty muži. To niečo vypoveda o moralke a charaktere mužskej populacie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

poznam, akurat nemam rad to ze zenska vidi par chlapov vo svojom zivote co sa zachovaju ku zenam ako hovada a automaticky je taki kazdi dalsi chlap...

no jasne, to by ale platilo na mna jedine vtedy, keby som vazne verila, ze jeden chlap hajzel = vsetci hajzli

 

ryan - zaujimave :lol: muzi ale viac myslia na sex a vseobecne maju vacsiu potrebu mat sex, zeny ani az tak nie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako som spominal v inej teme, využil som taketo služby niekoľko krat.

Stretol si aj Irenku? Prý masérka...

 

 

Ja ako som vyššie písal raz som sa s takou zaplietol, ťahali sme to spolu asi mesiac, celý čas som niečo tušil, nakoniec mi to vyklopila aj sama. V podstate ma to ani neprekvapilo a veľkú vedu som z toho nerobil. Spolu sme našťastie nič nemali, prerušil som s ňou kontakt, ona sa pokúšala 2x nakontaktovať, ale nejavil som záujem tak aj sama pochopila. Beriem to len ako úsmevnú príhodu. Ale inak v pohode baba. To je už však dosť rokov dozadu, asi 9, takže teraz už neviem či je stále v pohode. Neriešim.

 

 

muzi ale viac myslia na sex a vseobecne maju vacsiu potrebu mat sex, zeny ani az tak nie :lol:

E e moja zlatá :) To je len mýtus. Je dokázané že ženy na sex myslia oveľa častejšie, len o tom nehovoria tak často ako muži. Tak je to :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm, zaujimavy nazor. Neviem či je na mieste takto paušalizovať všetky podobne vzťahy. Tan vzťah môže fungovať v pohode niekoľko rokov a zrazu sa niečo zlomi, a žena (alebo muž) je z ničoho nič na dlažbe. A ľudia su zo zufalstva schopny čohokoľvek. Nikoho neobhajujem, ale s podobnymi vyjadreniami by som narabal veľmi opatrne. Nie každa žena skonči takto, pretože sa nezodpovedne necha "nabuchať".

ryan toto co ty spominas uz nieje ten bezny pripad co tu je spominany, mlada baba s dvoma deckami a zacne sa zivit ako slapka lebo inac nevie...toto co si ty napisal sa bezne deje ale da sa z toho aj nejak vykluckovat

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

E e moja zlatá :) To je len mýtus. Je dokázané že ženy na sex myslia oveľa častejšie, len o tom nehovoria tak často ako muži. Tak je to :lol:

daj mi svoje dokazy, ja ti dam svoje :) lebo tomu nemozem verit

 

*edit

 

alebo zaloz temu "ktore pohlavie mysli na sex castejsie" a tam si to mozme vybavit ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vygoogli si keď to už tak moc chceš vedieť. Výsledky nájdeš veľmi rýchlo. Nie je dôvod zakladať o tom tému keďže by to mohlo zaváňať ľahkým flamewarom a spamom.

Zadanie tejto témy je dané tak pri ňom zostaneme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len o tom nehovoria tak často ako muži

nezdá sa mi, že by muži o tom len hovorili... oni sa aj dožadujú... :lol:

žena to vie potlačiť... samozrejme, nie každá... :)

 

a k téme:

v živote som nevidela prostitútku... aspoň nie tak na ulici sa predávajúcu...

inak, o nejakých z Baťofky viem, drahý ich pozná... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov