Skočiť na obsah

Obľúbené fotografie


Tom182

Odporúčané príspevky

Ako otaku magora :D  

Do Tokia by som rad siel. Aspon raz sa pozriet. A nastastie aj Stevka by rada sla tiez sa jej paci.

Tak dufame ked deti vyrastu , ze pobehame tie miesta co by sme chceli. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@electric blue,@sahara

:smile: Syn, nie je fotograf, fotil mobilom, do Japonska sa rád vracia.., má tam tiež už aj  kamarátov s ktorými sa zídu, a to z viacerých krajín..  aj tieto fotografie patria medzi moje obľúbené, všetko, čo odfotia synovia, keďže radi cestujú, (ak sa samozrejme dá), spoznávajú, zdokonaľujú sa v jazyku.. ja tieto  krajiny ako Japonsko, Vietnam, Portugalsko... zrejme nenavštívim, no zakaždým mám veľkú radosť, keď počúvam ich cestovateľské zážitky, skúsenosti.. ako nadšene rozprávajú..  a mne/nám prostredníctvom   fotografii ukazujú krásu, čaro,  aj týchto krajín.

  • Páči sa mi to 2
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

@electric blue  obrázok č. 2 s tým pekným býčkom mi pripomenul ...i pridám príbeh zo záhrobia. Bolo to ešte v časoch povinnej školskej dochádzke cez letné prázdniny. Ako už som písala aj inde, boli sme u babky na dedine, kde sme zapadli medzi tamojšie detváky, a voľný čas sme často  trávili s nimi na obecnej lúke, okolo ktorej boli rozmiestnené chalúpky, aj našej babky. . Bývala tam aj jedna rodina, ktorá podobne ako všetci chovala aj kravy. jedna z tých kráv bola mimoriadne zlá. Hoci len sám Pánbožko vie, či to nemá na svedomí zaobchádzanie pána domu s tým hoviadkom. Táto krava hocikedy len tak z ničoho nič zaútočila na kohokoľvek, koho vonku videla. Pásol ich dospelý, trochu retardovaný, ale neškodný syn pána domu. Vždy, keď sa objavil na cestičke aj so svojimi rohatými zverenkyňami , všetko sa pratalo domov alebo aspoň k susedom, krave z dosahu. 

len raz v zápale hry sme si nevšimli, že sa Tono vracia s kravami z paše. Zaregistrovali sme ich až keď už boli na kraji lúky. Nuž sme sa pustili na útek, len jeden chalan bol akosi ďalej od obydlí a nestihol zdrhnúť včas, a my sme potom už len pozerali, čo sa deje. Chalan to dal snáď na rekord, ale ani to by mu nebolo pomohlo, keby nie topoľ...a tak ked videl, že do žiadneho dvora nestihne dobehnúť, a topoľ má bližšie, šmýkal rovno k nemu. A behom pár sekúnd sa vyšplhal hore až pod vrchol, aj veverica by mu mohla závidieť tie grífy. nakoniec sa dvornému pastierovi podarilo hoviadko, dostať z lúky aj z dohľadu, a chalan mohol zliezť z topoľa. naozaj neviem, či si on na tento zážitok ešte pamätá. Snáď sa ho raz budem mať príležitosť spýtať :)

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 mesiacmi...

foto, ktoré ma dostalo... a podobné ma vždy dostávajú :)
konieckoncov ľudia sa pohybujú kdekade, tento pán zistil, že spod stromu pozeral, ako sa slávni chrobáci fotia... a dnes má nielen Beatles, ale aj on unikátnu foto... :)

 

abbey road.JPG

  • Díky! 2
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...
  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov