Skočiť na obsah

Obľúbené fotografie


Tom182

Odporúčané príspevky

:)

 

reagujuem naten príspevok s fotkou, na ktorej ej dievčatko v plyšovom kabátiku a mačka. Aj my sme mali ekdysi také kabáty, bola som ešte veľmi malá, farbu si už nepamätám, ale ten kabátik áno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

noo asi sme všetci mali plyšového maca...ja som tiež mala maca, bola to moja najmilšia hračka a  volal sa Anička (podľa Aničky z Vajansékho Herodesa (z tatry a more)). Nijako som si to nedala vyhovoriť. A bábika sa volala Miško :)

Aničke som vyrábala už ako malá náušničky z medených drôtov, chudák maco mal celé uši dopichané. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked som bol uplne maly (< 3 roky), tak na Vianoce posadili plysoveho medveda pred dvere prednej izby, aby som nesiel pozriet pod stormcek... ten medved mal na vysku asi 40 cm a neskor som sa ho uz nebal, naopak, vyrastal som mnou v mojej detskej izbe; kedy skoncil svoju pozemsku put, si uz nepamatam
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak teda moji milí aj ja... tieto fotky patria k mojim najmilším.

 

mala som dvoch macov - jeden väčší šedohnedý, jeden trochu menší hrdzavohnedý... oboch som dostala od jedného starého mládenca, priateľa môjho dedka z vojenčiny, s ktorým zostali kamarátmi na celý život.

nemal rodinu, bol na svete sám, mal rečovú vadu, bol veľmi milý a my sme boli jeho rodina a mňa miloval... oboch macov som doslova zodrala.

 

na prvej fotke mám 4 roky, na druhej 7 - 8 ... a macovia so mnou... a ešte dlho potom.

 

post-3-0-49092300-1546266426.jpg         post-3-0-20481300-1546266426.png

  • Díky! 1
  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inspirovali ste ma s tymi medvedmi, nuz som hladal, ci nahodou nenajdem fotku toho mojho

v pocitaci nie je, mozna kdesi v papierovom albume

 

ale prikladam jednu rodinnu s ludmi, ktorych som mal rad...

 

na zabijacke niekedy okolo roku 1960-62; vzadu v baranici nakrivo sa starky tvari, ze ma vypite (kto si chce predstavit, ako budem vyzerat o par rokov - nech sa paci :D ) a vpravo sa tomu smeje moja starka

 

post-2373-0-63205500-1546268398.jpg

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám veľa fotiek, ktoré mám rada, väčšinou sú to z dovoleniek, keď boli baby ešte malé, to sú milé spomienky. To mi prišli také temer bezstarostné časy, jediné, čo mi niekedy robilo starosti, bolo zdravie detí, inak pohodička. mala som v tom poriadok, chronologicky usporiadané...lenže ako tie dve vyrástli, prehrabali mi to, a už sa v tom ani divá sviňa nevyzná. Ani ony dve a ani Flinstone nikdy neuložia nič tak ako to bolo. Asi som to mala lepiť do albumu, molhi si to kukať doaleluja, ale nie prehadzovať hore-dolu piate cez deviate. A potom ani neviem nájsť, ak nejakú fotku hľadám. Niektoré sú nenávratne stopené... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

mám rada napríklad toto:

hovorím mu Osamelý vlk

nikde nič, a len si tam tak rastie a kvitne pre radosť.

 


alebo toto - odfotené cestou do práce

 

 


 

post-2441-0-78445400-1552221586.jpg

post-2441-0-61299400-1552221660.jpg

post-2441-0-34687500-1552221680.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k predošlej fotografii, ktorú som postla dodám, že je na nej odfotená naša neter S.  od manžela  spolu s  Peťou V., úspešnou slovenskou zjazdovou lyžiarkou  a úradujúcou majsterkou sveta v obrovskom slalome.. Peti gratulujem a so S. sa tiež radujem, že sa jej splnil krásny sen ..   :) 

 

Vilma Flinstonova

 krásne  :) milujem kvety

 

 

post-2385-0-92280200-1552225098_thumb.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  ja s bráškom u fotografa. :) nie veľmi nás to bavilo fotiť sa ta, ale som veľmi rada, že máme aj takúto spoločnú fotografiu. patrí tiež medzi moje obľúbené.  chodila som vtedy do MŠ, brat  je o dva roky starší.

 ako ten čas letííí!

 

      :kiss:

 

post-2385-0-76598600-1552748557.jpg

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma Flinstonova, vďaka. :)

Spýtala som sa nášho rodinného priateľa na tie červené kvety v Getsemanskej záhrade a napísal.  Vyzerá to ako niečo také, ale  nie je to náš vlčí mak. :)

To je v poriadku.  Dávaš  aj  úsmev..  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov