Skočiť na obsah

Obľúbené fotografie


Tom182

Odporúčané príspevky

Máte nejaké obľúbené fotografie? Nemusia to byť zrovna fotky, ktoré ste spravili na vlastnom foťáku, ale môže sa jednať o fotky, na ktoré ste sa pozreli a nevedeli od nich odtrhnúť oči. Existujú také?

Či už zvieratá, mestá, príroda, ľudia alebo nejaká udalosť.

Podeľte sa s ostatnými s fotkami, ktoré sa Vám vryli do pamäti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ked technicky ta fotka mohla byt lepsia, robil som ju este starym kompaktom tak ju mam doma aj v praci na ploche a vzdy ked sa na nu pozriem mam ten prijemny pocit, ktory som mal ten den na vylete pri tomto jazere...dokazem sa na nu pozerat a nic nerobit velmi dlho

 

http://fotky.internet.sk/muenchen_30_9_az_...ni-IMG_4880.JPG

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

momentalne na ktoru si hned spomeniem, je tato:

zapad slnka v egyptskej pusti ... fotene mnou pred dvoma rokmi....uz ani neviem ako dlho to mam aj ako pozadie na pc

 

Obrázok

 

 

dokaze ma vzdy upokojit, a pri pohlade na nu sa presuniem o par rokov dozadu na to miesto, a prezivam to ako kedysi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám veľmi veľa obľúbených fotiek, svojich, ale aj iných, ktoré doslova obehli svet.

Ťažko teda povedať, ktorá je pre mňa tá naj, ale veľmi ma zaujala táto letecká snímka.
Je to pohľad zhora na púšť, po ktorej idú ťavy a za asistencie slnka vznikla krásna fotografia.
 

national-geographic-steinmetz-camel-shad

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam rad ten pocit ked sa pozriem na nejaku fotku a neviem z nej spustit oci...tieto patria medzi tie, ktore ma prave teraz napadli

 

Obrázok

Bolest. Afghanska zena place nad hrobom svojho brata, ktoreho zabila raketa Talibanu, 1996, fotografiu odfotil vynikajuci vojnovy fotograf James Nachtwey

 

Obrázok

Podobna fotografia aj ked svojim sposobom velmi odlisna. Zena lezi v Arlingtone pri hrobe svojho snubenca J.J.Regana, ktory sa nevratil z Iraku, odfotil ju John Moore (z Getty Images)

 

Obrázok

Jedna z mojich najoblubenejsich fotiek vobec. Afghanske pastunske dievca Sharbat Gula, ktoru v roku 1985 odofotil fotograf NG Steve McCurry...tie krasne oci

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Obrázok

Jedna z mojich najoblubenejsich fotiek vobec. Afghanske pastunske dievca Sharbat Gula, ktoru v roku 1985 odofotil fotograf NG Steve McCurry...tie krasne oci

 

táto fotka asi fascinuje kdekoho ...

 

po dvadsiatich rokoch sa ju tomu fotografovi pre National Geographic znovu podarilo akosi vykutať, a s ťažko dosiahnutým, ale prekvapujúcim povolením jej manžela ju odfotiť znovu ...

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

fotka, ktorú mám uloženú už nejaký čas, autor sa možno spozná, keď sa sem dostaví ... bola a možno stále je pri blogu nášho cizyho, medzi x inými krásnymi fotkami z ciest.

táto ma na prvý pohľad chytila, kompletne, celá, neviem sa na ňu vynadívať.

 

esfahan, irán, autor cizy

 

post-3-0-96081800-1346623853.jpg

 

zatiaľ bezkonkurenčná, tá fotka je mimoriadna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

jedna iná fotka, z iného súdka, ktorá ma dnes chytila ... pretože milujem Turnerove nádherné impresionistické obrazy, toto mi ho pripomenulo úplne a dokonale ...

 

Turner naživo na fotke

 

post-3-0-87712200-1355495194.jpg

autor: Thinkstock, zdroj: centrum.cz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ja mám veľa obľúbených fotografií, ale jeden "typ" je špecifický. Mám veľmi rád pohľad, keď svetlo, najčastejšie slnečné lúče (alebo aj svetlo pouličných lámp) svieti cez žalúzie a na stene to vytvorí také mreže. Neviem prečo, ale pohľad na takéto niečo ma veľmi upokojuje.

 

Večerné zátišie

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

jedna krásna fotka, ktorá vznikla kedysi pravdepodobne medzi rokmi 1939 - 1946

dnes je v Shetland Museum, je tam aj iná verzia série Dievčatko s mačkou od fotografa menom J. Peterson ... táto je ale kúzelná :

 

post-3-0-98389600-1402584437.jpg

http://photos.shetland-museum.org.uk/index.php?a=indexes&s=item&key=IYToxOntpOjA7czo4OiJLbml0dGluZyI7fQ==&pg=77

http://photos.shetland-museum.org.uk/index.php?a=wordsearch&s=gallery&key=WczoxMzoiZ2lybCB3aXRoIGNhdCI7&pp=10&viewName=gallerylistpage

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov