Jump to content

Čo to je na fotke ?

game

Recommended Posts

• Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• game

1439

• D'Ady

563

• alarm

410

• lopata555

375

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zhnili mi nejake stare velke kaleraby a tak som ich vyhadzal  a nasekal do kompostu. Niektore uz boli take premenene na vodu - zvodnatene. Tri tyzdne su na mraze, voda odkvapkala a z kalerabu ostalo t

no ty teda vyzeraš  :happyroll:  :zubiska:

podľa možnosti prosíme pridávať fotky vlastnoručne, vlastnomanželkovo, vlastnorodinne nafotené ! vďaka :) edit. na strane 71, po 4 rokoch hry, sme sa viacmenej zhodli na malej zmene, ktorú začneme

Posted Images

na súkromné otázky odpovedám tu :lol:

obrázok nie je otočený, prevrátený, zmenšený, zväčšený, len vystrihnutý, nie je to železo, asfalt, papier, chodník, textil, ani mačka :)

pripadá mi to ako maľba... z obrazu, na ktorom je namaľovaná voda...

okrem toho sa mi zdá, že tam vidím aj ľudskú tvár...

aljak63

Mne to najviac pripomína nejakú satelitnú fotografiu - nejaké pohoria zasnežené a oblaky sú tam, no a celé hory sú pokryté ihličnatými lesmi.

Chcelo by to nejakú nápovedu :lol:

no už som tu ... :lol:

takže : nie je to nič živé, ani zviera, ani strom, ani mačka a zopakujem : obrázok nie je otočený, prevrátený, zmenšený, zväčšený, len vystrihnutý, nie je to železo, asfalt, papier, chodník, textil, nie je to sneh, voda, dym, oblaky, fotka cez sklo, tváre sú dôkazom fantázie, ako keď nachádzame tváre a macov a psov v oblakoch :) ... a je to odfotené v meste :)

nie, bolo to fotené v lete, síce v zime to asi nevypadalo ináč ... pokiaľ sa do toho nepustili ľudia a nezmenili to :lol:

ok, posledný výstrel od boku:

storočný brizolit na prastarom dome, so stopami vody, ktorá po ňom kedysi stekala. :lol:

brizolit to nie je, stopy vody možno, skôr nie, ale valcik je na veľmi dobrej ceste ... :lol:

tak blízko, že to uľahčím :

post-3-1232487067_thumb.jpg

niekoľko vrstiev narušenej prastarej omietky

/ dom bol v lete 2008 v takomto stave v BŠ, rovnaká fotka, len zmenšená je aj v galérii :) /

hej je to spalene drevo :lol: ked sme varili gulas tak brat hodil do ohna take obrovske drevo, vysledny efekt po vychaldnuti na druhy den bol uzasnyy :) tu je cela fotka :) resp nie ta z ktorej som to vyrezala, ale tak aby ste mali predstavu:

Obrázok

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• game
      By game
      Hry XXIII. olympiády (zimnej) sa budú konať vo februári 2018 v  Pchjongčchangu v Južnej Kórei (Kórejská republika)(Hosťujúce mesto bolo vybraté 6. júla 2011 v juhoafrickom Durbane.)                                                                                                                                                        trvanie: 9. 2. 2018 – 25. 2. 2018ovšem tradične oficiálne sa začínajú v piatok 9. februára 2018, kedy je na programe otvárací ceremoniál. Prví športovci sa však zapoja do súťažného diania už o deň skôr.Aj preto oficiálny program ZOH 2018 uvádza 8. február 2018 ako súťažný deň číslo -1. A 9. február, kedy sa olympiáda 2018 oficiálne otvára, je dňom 0.
       ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                            
      ešte v novembri sa predstavili na módnej prehliadke športovci a modelky a modelovia v oblečení pre ZOH 2018.

zasa to bude čičmanský vzor, už tradične, a kdekade sa písalo, že netradičné farby... neviem celkom presne, kde, pretože priveľa netradičných farieb oproti minulému roku tam nevidím. namiesto modrej je tam šedá a čierna, ale to je tak asi všetko.

slovenské oblečenie pre ZOH 2018 vyzerá  takto - ako sa vám páči? :)

zdroj: google

českému oblečeniu by mali dominovať zlaté bundy, na druhom obrázku je kompletná výstroj:

https://www.irozhlas.cz/fotogalerie/6369447?fid=6725945
    • cizy
      By cizy
      Inšpirovala ma tá téma s čislami, tu nebudete svoje hobby písať, ale nahradíte ho obrázkami

takze:

• Tom182
      By Tom182
      Máte nejaké obľúbené fotografie? Nemusia to byť zrovna fotky, ktoré ste spravili na vlastnom foťáku, ale môže sa jednať o fotky, na ktoré ste sa pozreli a nevedeli od nich odtrhnúť oči. Existujú také?
      Či už zvieratá, mestá, príroda, ľudia alebo nejaká udalosť.
      Podeľte sa s ostatnými s fotkami, ktoré sa Vám vryli do pamäti...
    • arwiel
      By arwiel
      Priznajte sa, máte doma ešte svoje hračky? Nájde sa tu ešte človek, ktorý so svojou obľúbenou hračkou spáva? /okrem mňa :lol: /
      S čím ste sa najradej hrávali, keď ste boli malí?
      Mali ste tú svoju naj hračku?
      Kedy ste naposledy dostali hračku?
      Mávali ste veľa hračiek?
      Boli ste ochotní ich aj požičať?
      Dokedy ste sa hrali s hračkami?
      Chýbajú vám teraz hračky v živote?
    • RoSo
      By RoSo
      Ja práve hrám Star Wars: Knights of Old Republic

a nainštalovanú mám ešte Dungeon Siege 2. K nej sa vrátim neskôr - možno.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy