Skočiť na obsah

Čo to je na fotke ?


game

Odporúčané príspevky

podľa možnosti prosíme pridávať fotky vlastnoručne, vlastnomanželkovo, vlastnorodinne nafotené ! vďaka :)

edit.
na strane 71, po 4 rokoch hry, sme sa viacmenej zhodli na malej zmene, ktorú začneme využívať, keď už bude viacmenej nutná :

preferujeme vlastnoručné foto, vlastnorodinné a domáce a tak podobne,
ale podaktorí z nás už po tých rokoch vážne vybiehajú zo zásob, alebo majú zaujímavé foto z vonka, takže sem tam to v pohode môžeme preložiť cudzím fotom ...
preferujeme domáce, ale keď nie je, po tých rokoch, kto nemá, môže aj cudzie ...


edit.
28.1.2013:

ohľadne autorského zákona prosíme bezpodmienenčne napísať k takýmto fotkám, že ide o fotku požičanú z netu a uviesť ZDROJ.

bez pardonu, aj funebrak : autorský zákon si podaktorí autori na nete začínajú vysvetľovať vážne.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


dajte to sem, skúsime uhádnuť, čo to je :)

pre začiatok niečo ľahké :

g001.jpg

táto sa mi podarilo včera večer čakajúc na bus ... :)
čo to je a kde to je ?

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme ... oranžovo svietiace pouličné osvetlenie, ružový sneh a ten tieň ... môj už nie, nevedela som sa tak nastaviť, ale predtým tam stále jedna žena a telefonovala a ja som na to pozerala asi z dvoch metrov ... ten tieň bol neuveriteľne modrý :lol:

 

kým som to išla odfotiť, odišla odtiaľ, a ja som musela rýchlo rýchlo, lebo mi prišiel bus :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vyzerá to ako zubná pasta, ale zubná pasta to zrejme nebude, asi nejaké svetlo ... ešte zistiť aké :lol:

 

 

kým niekto na to príde, aké, je tu ešte niečo ... môžete premýšľať nad dvoma obrázkami naraz :)

 

Obrázok

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To Cactalesove tipujem na mesiac, ktorý je odfotený na dlhý čas a pohnutím fotoaparátu to vytvorilo takéto abstraktné dielo.

 

To čo sem dala game zase vyzerá ako bežecká dráha pre lyžiarov a v nej vytvorené bežkárske stopy, žeby?

Ale vyzerá mi to aj ako vypuklý prechod pre chodcov, no môže to byť všeličo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cactalesove mi pripadá skôr ako svetlo než dym ... bodové svetlo baterky, možno mesiac, ako aljak písal, vzdialené svetlo bez lúčov ... hm

 

 

pri tom mojom vám dám pomôcku - tu... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sú to akési tienidlá, pred okennou stenou

tak, aj podľa mňa je to akási markíza, dedukoval som podľa tej nápovedy. :lol:

 

--

Cactales, vôbec netuším čo je na tvojej fotke, ale pripomína mi to šialenú svätojánsku mušku, odfotenú s dlhou uzávierkou. :)

 

edit:

ÁÁ! už viem, pripomína mi to koniec zapálenej cigaretle. (ten pohyb myslím)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To Cactalesove tipujem na mesiac, ktorý je odfotený na dlhý čas a pohnutím fotoaparátu

Správne, je to mesiac pri náhodnom pohnutí fotoaparátom.

Ale niekto by mohol tiež čosi pridať, napríklad ten, kto uhádol :lol:

 

Cactales, vôbec netuším čo je na tvojej fotke, ale pripomína mi to šialenú svätojánsku mušku, odfotenú s dlhou uzávierkou. biggrin.gif

:)

 

edit: Ten od game tipujem na radiator.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebudem vás trápiť :lol:

 

svojím spôsobom ste už na to prišli, je to architektonický prvok, pieskované sklo ako tieniaca vec z južnej strany zvonka v galérii Danubiana - takto vypadá časť z toho :) ;)

 

určite máte v počítačoch kdejaké zázračné foto, nebuďte lenivý a dajte to sem, nech národ má čo hádať ;)

 

 

 

ja dám ešte jednu ... čo to je ? :)

Obrázok

 

 

 

edit: a nedivte sa, rada robím čudné fotky ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov