Skočiť na obsah

Čo to je na fotke ?


game

Odporúčané príspevky

pomoc: je to pozemské, organické ... a je to tvrdé / to poteší alarma :) /, nie je to priveľmi veľké, a na stodvadsať percent také už každý videl, pravdepodobne kdekade - aj doma ... :)

 

lopatka, syr už bol zamietnutý :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie. nie je to nič pečené, nie je to koláč, chlieb, buchta, ani nič podobné.

je to organické, nie je to priveľmi veľké, zmestí sa cca do dlane, spravidla je to pekne tvrdé, a úplne iste a na stopro také už každý videl, pravdepodobne kdekade - doma v komore či kuchyni, na dvore, na ulici, ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vylučovacou metódou čo všetko to nie je mi vychádza, že snáď je to kameň ...

/ale zas ... v komore? v kuchyni? ... no ja ti nevím Karle .../

 

alarm, nehovor mi, že si úplne stratil reč ... keď si príspevok "odbavil" IBA troma smajlíkmi :ermm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alarm stratil reč ... a nie je to kameň, je to organického pôvodu - rastie to a narastie ... a ľudia to vo veľkom využívajú :)

nie. nie je to nič pečené, nie je to koláč, chlieb, buchta, ani nič podobné.

je to organické, nie je to priveľmi veľké, zmestí sa cca do dlane, spravidla je to pekne tvrdé, a úplne iste a na stopro také už každý videl, pravdepodobne kdekade - doma v komore či kuchyni, na dvore, na ulici, ...

 

 

a nie je to to, nad čím sa alarm chechtá ! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov