Skočiť na obsah

Meno pre psa


JohnnyXPN

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 40
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    8

  • JohnnyXPN

    6

  • Bijou

    3

  • Vilma Flinstonova

    2

Top prispievatelia v tejto téme

ja len k tomu skloňovaniu mena Zeus, v škole nám vraveli, že sú nové pravidlá a môžeme ho skloňovať Zeusa Zeusovi... a nemusíme Dia Diovi... neviem čo je na tom pravdy

 

a ja by som si vybrala Nero, keby mám psa /ale máme fenu :lol: /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 rokmi...

segra mala Ajaxa - už je nebohý; a teraz má Maxa, a sedí mu to, je to totiž kaukazský ovčiak.

Amon je egyptský boh, tiež zaujímavé meno...

viem, že je to trochu mimo, keď som si doniesla mača z útulku, decká ju pomenovali Šiva podľa toho indického bôžika.

K menu Rambo sa mi viaže taká srandovná spomienka...šla som po chodníku a oproti mne nejaký pán s vôdzkou v ruke a volal "Rambo, Rambooo!!!" Čakala som nejakého aspoň vlčiaka...a spoza rohu sa vyrútil yorkshirský teriér.

Kedysi ako decko som sa 2 mesiace starala o šteňa dinga, volala sa Čigi. Mimochodom, túto úžasnú fenečku si vzala moja osamelá teta do rodinného domčeka, a nevedela si ju vynachváliť.

Dnes som na Animal Planet videla dokument o psíkovi Pipovi.

... pre mačky existuje nielen stránka, či virtuálny kalendár, ale aj stolový kalendár, kde okrem ľudských mien sú aj mačacie, sama taký kalendár kupujem rok čo rok...určite to existuje aj pre psačie mená. :agree:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

existuje, o dva príspevky vyššie je link - Kalendár mien psov :)

http://forum.freespa...dpost__p__94419

 

na malého Ramba musel byť úchvatný pohľad ...

kolegynin malý syn raz dostal malú takmer bielu chundelatú snehovú guľu, ktorá bola síce budúcim psom, ale v šteňacom veku sa neuveriteľne podobala na plyšového macáka ... tak mu malý dal meno Macko.

sranda bola, keď už bol veľký, statný psisko, vôbec nie podobný plyšovému medveďovi, a stále a nafurt to bol Macko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Atosa mala jedna kamarátka z detstva, bol to slovenský čuvač, krásny tvor...

ešte som si spomenula aj na opak malinkého ramba...

Bývalá spolužiačka zo strednej mala malého brata, vtedy ešte škôlkára. Bývali v rodinnom dome i zaobstarali si strážneho psa, nemeckého ovčiaka, ľudovopovedané vlčiaka. pes jaksapatrí- i spýtali sa najmladšieho člena rodiny, ako chce, aby sa ich psík volal. A malý zahlodil, že Bobinko. A tak mali vlčiaka Bobinka... :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov